fot. © www.google.com

UWAGA! BRAMKARZE, STRZELCY! WAŻNE!

2 marca 2020, 10:38  |  Kategoria: Komunikaty  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Na dniach chcielibyśmy rozpocząć głosowanie na najładniejszego gola, pudło i interwencję lutego. Chodzi dokładnie o kolejki 7-9. Liczymy na Waszą pomoc w tej kwestii.

Ponieważ wolimy uniknąć sytuacji, w której jakiś bramkarz, strzelec czy prawie-strzelec poczuje się poszkodowany, że nie wytypowaliśmy jego interwencji, gola lub prawie-gola, mamy pewien plan. Chcielibyśmy prosić WSZYSTKICH bezpośrednio zainteresowanych, o podsyłanie nam minuty i sekundy z ligowego magazynu, gdzie pokusiliście się o zagranie, które powinno się znaleźć w jednym z naszych trzech głosowań. UWAGA! Interesują nas jedynie kolejki 7-9 (7 kolejka została rozegrana w styczniu, ale ją również kwalifikujemy jako lutową). Skróty wszystkich meczów z ostatniej serii już zostały wprowadzone do raportów, dlatego macie pełny ogląd sytuacji.

Dla Was to jest chwila - natomiast my musielibyśmy "przekopać" chyba wszystkie spotkania od deski do deski, co da nam dodatkowej pracy, której i tak mamy w nadmiarze. Dlatego napiszcie do nas na FB Nocnej Ligi, albo na maila (robert@nocnaligahalowa.pl), albo nawet smsem (501-162-400) i dajcie znać, o którą sytuację chodzi. 

Jeśli odpowiedzi przyjdzie do nas więcej niż pięć, wtedy dojdzie do szybkiej analizy interwencji, bramki lub prawie-bramki i postaramy się wybrać te najbardziej efektowne, które poddamy pod głosowanie. Statuetka i nagroda czekają ;)

Czekamy do poniedziałku do końca dnia!

Komentarze użytkowników: