fot. © www.planarstudio.pl

Wybierz najładniejszą bramkę lutego!

4 marca 2020, 13:59  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Niedługo my będziemy podejmować ważne decyzje. Ale zanim odpowiedzialność spadnie na nas, czas abyście wy zdecydowali o tym, kto trafi do wielkiego finału bramki sezonu.

Zaczynamy klasycznie od przypomnienia zasad. Przede wszystkim głosować można tylko na Facebooku NLH - a dokładnie w artykule TUTAJ. Należy po prostu polubić imię i nazwisko strzelca najładniejszego gola, które znajduje się w komentarzu. Za polubienie uznaje się również inną ikonkę emocji (serce, śmiech, etc), w związku z czym jedna osoba może oddać kilka głosów naraz. Łącznie macie aż dziewięć (!) bramek do wyboru - niektóre wybrane przez nas, a niektóre podesłane przez Was samych.

Wśród nominowanych są:

1. Sylwester Kasprowiak (Las Vegas)

2. Norbert Marcinkiewicz (Copa FC)

3. Grzegorz Pański (Ryńscy)

4. Bartek Bajkowski (AutoSzyby)

5. Szymon Gołębiewski (Tuba Juniors)

6. Mateusz Nowaczyński (Tuba Juniors)

7. Daniel Matwiejczyk (Ostropol)

8. Patryk Szeliga (In-Plus)

9. Marcin Wojciechowski (Ostropol)

Łącznie do walki o bramkę sezonu trafią trzy gole - z grudnia, stycznia i lutego. Dwóch finalistów już mamy Kamila Melchera i Michała Nowaczyńskiego. Poszukujemy jeszcze jednego. Dla tego, który okaże się autorem najbardziej spektakularnej bramki trzynastej edycji będzie oczywiście nagroda i statuetka.

Serdecznie zachęcamy, gdy już klikniecie na post konkursowy, by go od razu polubić (a nie tylko sam komentarz) czy nawet udostępnić. Dzięki temu zobaczy go więcej osób.

Głosowanie na FB kończymy w piątek, marca równo o godzinie 20:00! A już wkrótce wybierzemy najładniejszą interwencję oraz pudło lutego.

Komentarze użytkowników: