fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Wybraliśmy najlepszych graczy 9.kolejki!

5 marca 2020, 19:50  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Myśleliście pewnie, że już zapomnieliśmy o przyznaniu nagród za ostatnią serię? Nic z tych rzeczy. Po prostu chcieliśmy wszystko dobrze przemyśleć. 

Tak jak wielokrotnie pisaliśmy, dobrych graczy poznaje się w meczach, gdzie grają dwie wyrównane ekipy. Dlatego nie zdziwcie się, gdy na poniższych grafikach gwiazdki zobaczycie przy nazwiskach zawodników, którzy byli czołowymi postaciami najważniejszych spotkań z poprzedniego tygodnia. Kogo konkretnie mamy na myśli?

najlepszym zawodnikiem 9.kolejki I ligi został... DAMIAN GAŁĄZKA! Tak naprawdę, to z ekipy Offsidu kogokolwiek byśmy nie wybrali, to byłby to dobry wybór, bo ten zespół całościowo zagrał przeciwko In-Plusowi rewelacyjnie. Damian jednak wszystko rozpoczął, zdobył być może kluczową bramkę w hicie trzynastej serii, skutecznie zamienił też na gola rzut karny. To gracz na którego bardzo ciężko znaleźć jest jakąkolwiek receptę, bo jest i szybki i silny, ze świetnym strzałem i moglibyśmy tak jeszcze powymieniać. Na pewno wartość dodana Offsidu i całych rozgrywek.

9 kolejka I liga

najlepszym zawodnikiem 9.kolejki II ligi został... JANEK SZULKOWSKI! Reprezentant Vaveosport nie pozostawił nam żadnych złudzeń, jeśli chodzi o decyzję dotyczącą MVP ostatniej serii. Napędzał praktycznie każdą akcję swojej ekipy przeciwko Tubie, zaliczył trzy trafienia, a dorzucił też dwie asystę, z czego jedną z kategorii "palce lizać". I tym razem Janek chyba już nie powie, że wybory do TOP mu się nie podobają... ;)

9 kolejka 2 liga

- najlepszym zawodnikiem 9.kolejki III ligi został... MATEUSZ HOPCIA! Konfrontacja N-BUDu z Razem Ponad Tona nie przyniosła nam takich emocji, na jakie liczyliśmy. A ponieważ nikt nie wyobrażał sobie tutaj innego scenariusza niż sukces miejscowych, to choćby z tego powodu był to dla nich trudny mecz. Wszystko skończyło się jednak po myśli faworytów, u których wózek ciągnął właśnie ten gracz. Nie da się ukryć, że to zawodnik którzy dobrze znosi trudy 40-minutowych spotkań, dzięki czemu nieważne w którym momencie spotkania, to zawsze można na niego liczyć. I tak było również tym razem.

9 kolejka 3 liga

- najlepszym zawodnikiem 9.kolejki IV ligi został... ŁUKASZ BRUTKOWSKI! Tutaj mieliśmy mały dylemat, bo hit między Kamandą a Las Vegas miał według nas kilku bohaterów, w tym bramkarza późniejszych triumfatorów tego spotkania. Ale jednak trzy bramki zdobyte w tak ważnym pojedynku przekonały nas, że nagroda najbardziej należy się właśnie Łukaszowi. Tym bardziej, iż ten zawodnik fajnie pokazał się też w wielu innych fragmentach spotkania, co tylko potwierdza naszą opinię o nim, jako o niezwykle pożytecznym graczu, który na boisku robi po prostu swoje.

9 kolejka 4 liga

Oczywiście dla wszystkich najlepszych zawodników przygotowaliśmy nagrody! W tym sezonie gracze mają do wyboru: voucher na zestaw burger + frytki do Krowa i Kurczak Grill Bar (mieszczącym się niedaleko hali), voucher do restauracji Cubana na 50 zł oraz podwójne zaproszenie do Kina Helios w Galerii Wołomin na dowolny seans. Nagrody są łącznie cztery, bo na każdą kolejkę mamy przygotowane dwa vouchery do Krowy i Kurczaka. Hierarchia jest taka, że najpierw wybiera najlepszy gracz pierwszej ligi, a później kolejnych poziomów, z kolei MVP czwartej ligi musi się zadowolić tym, co zostanie. W sprawie odbioru nagród prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na Facebooku Nocnej Ligi lub mailowo.

Wszystkim pozostałym wybranym również serdecznie gratulujemy! W profilach indywidualnych już pojawiła się informacja, że znalazło się dla Was miejsce w TOP 5. A ostatnie notowanie, gdzie wybierzemy Drużynę Sezonu każdego poziomu rozgrywkowego, nastąpi po uroczystym zakończeniu zmagań.

Komentarze użytkowników: