fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Wybierz najładniejsze pudło lutego!

6 marca 2020, 19:43  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Nie wierzymy, że gdy zobaczycie filmik z naszymi propozycjami "prawie-goli" to się przynajmniej nie uśmiechniecie. Niektórzy zawodnicy przeszli bowiem samych siebie.

Musimy zacząć od przypomnienia zasad. Jak zagłosować? Otóż - do dyspozycji macie aż dziewięć "zezów", a imiona i nazwiska ich autorów znajdują się w komentarzach artykułu na FB - czyli TUTAJ. Wchodzicie, dajecie polubienie, serduszko lub inną ikonę emocji i załatwione. Można oddać głos na kilka osób jednocześnie, szczególnie że kilka "pudeł" byłoby niezła reklamą polskiej Ekstraklasy. A wśród nominowanych są:

1. Norbert Marcinkiewicz (Copa)

2. Adam Baran (Al-Mar Wołomin)

3. Damian Gałązka (Offside)

4. Łukasz Choiński (Ostropol)

5. Sebastian Ryński (Ryńscy)

6. Michał Szczapa (Bad Boys)

7. Konrad Bulik (Copa FC)

8. Artur Kielczyk (Moja Kamanda)

Ponieważ śmianie się z samego siebie pewnie nie dla wszystkich jest takie łatwe, to podobnie jak rok temu, tak i teraz zwycięzca drugiej edycji pudła sezonu zostanie uhonorowany specjalną nagrodą i statuetką. Przypomnijmy, że w wielkim finale czekają już Emil Rozbicki (HandyMan Elewacje) i Kamil Kłopotowski (N-BUD).

Serdecznie zachęcamy, gdy już klikniecie na post konkursowy, by go od razu polubić (a nie tylko sam komentarz) czy nawet udostępnić. Dzięki temu zobaczy go więcej osób.

Głosowanie na FB kończymy w niedzielę, 8 marca o godzinie 20:00! CZAS START! :)

Komentarze użytkowników: