fot. © www.planarstudio.pl

Uroczyste zakończenie rozgrywek przełożone!

11 marca 2020, 14:31  |  Kategoria: Komunikaty  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

UWAGA! W wyniku sytuacji, której szczegółów nikomu nie trzeba chyba tłumaczyć, jesteśmy zmuszeni przesunąć termin ceremonii wręczenia nagród.

Z racji decyzji jaka zapadła dziś, tj zamknięcia wszystkich placówek oświatowych od poniedziałku 16 marca przez kolejne dwa tygodnie, informujemy że zaplanowane na dzień 19 marca (czwartek) zakończenie XIII edycji Nocnej Ligi Halowej zostaje odwołane. Z racji powyższego, na pewno nie odbędzie się ono w marcu - mamy nadzieję, że być może uda się doprowadzić do niego w kwietniu, aczkolwiek są to jedynie spekulacje i musicie pamiętać, że my stosujemy się wyłącznie do zaleceń zarządców obiektu. Jesteśmy jednak przekonani, że działania prewencyjne są słuszne, nie chcemy ryzykować zdrowiem zawodników czy kibiców, dlatego musimy poczekać aż sytuacja się ustabilizuje. 

Mimo mało sprzyjających okoliczności, przez najbliższy tydzień chcemy doprowadzić do końca zabawę w bramkę, pudło i interwencję sezonu. 

Jak tylko będziemy mieli jakąkolwiek wiedzę dotyczącą możliwego terminu zakończenia zmagań, poinformujemy o tym w oddzielnej wiadomości.

Komentarze użytkowników: