fot. © www.shutterstock.com

Transmisje LIVE z meczów na dużym boisku

17 lipca 2020, 11:21  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Ostatni miesiąc był dla nas bardzo intensywny. Otrzymaliśmy bowiem kilka propozycji, które nieco wykraczały poza naszą statutową działalność.

Wszystko zaczęło się mniej więcej na początku czerwca. Właśnie wtedy otrzymaliśmy zapytanie, czy bylibyśmy w stanie zrelacjonować w czasie rzeczywistym starcie o awans do 4 ligi między Marcovią Marki a Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki. Po przeprowadzeniu testów uznaliśmy, że stać nas na zrobienie tego w sposób profesjonalny i mniej więcej tak zaczęła się nasza przygoda z transmisjami meczów na pełnowymiarowym boisku. Debiut wypadł pozytywnie, emisja z udziałem ekipy z Marek cieszyła się sporą oglądalnością, a oprócz relacji z samego spotkania przeprowadziliśmy też wywiady na żywo. To wszystko zachęciło kolejnych chętnych i w lipcu rozpoczęliśmy współpracę z klubem PKS Radość. Ten zespół został wyznaczony - jako jeden z czterech - do rozegrania baraży uzupełniających o awans do Ligi Okręgowej. Najpierw zmierzył się z Wrzosem Międzyborów, a następnie - w finale baraży - z Orłem Baniocha. Obydwie potyczki transmitowaliśmy ze Stadionu Miejskiego w Ząbkach i obydwie miały bardzo dużą widownię. Z całej oprawy bardzo zadowoleni byli nasi zleceniodawcy, co było najwyższą formą uznania dla naszej pracy. Podobnie jak pozytywne komentarze od samych uczestników spotkań, trenerów czy kibiców. Cieszymy się, że pamiątka w postaci tak ważnych meczów dla klubu z Radości wyszła fajnie i będą oni mieli do czego wracać za kilka lat. My zresztą również.

Poniżej prezentujemy Wam linki do wszystkich trzech spotkań. Podsumowując - było to dla nas jednocześnie i duże wyzwanie, ale też bardzo fajna przygoda, dzięki której poznaliśmy wiele ciekawych osób. To na pewno zaprocentuje w przyszłości. Zyskaliśmy też kolejne punkty do "zgrania", jeśli chodzi o komentarz. Słowa uznania należą się Adamowi Baranowi, za perfekcyjne przygotowanie merytoryczne i zaangażowanie. Bo chociaż ranga meczów (z perspektywy postronnego kibica) nie była bardzo wysoka, to my do swoich zadań staraliśmy się podejść w sposób jak najbardziej profesjonalny. I liczymy, że dało się to wyczuć podczas transmisji.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

» Mecz o awans: Marcovia Marki - Świt II NDM
» Mecz barażowy: PKS Radość - Wrzos Międzyborów
» Mecz barażowy: Orzeł Baniocha - PKS Radość

A gdy jakiś klub był zainteresowany podobną współpracą, to oczywiście jesteśmy do dyspozycji. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, doświadczeniem, a przede wszystkim - sprawia nam to wszystko sporą frajdę, co powoduje, iż do każdego zlecenia podchodzimy z dużym entuzjazmem. A to z kolei podstawa do dobrze wykonanej pracy. Czekamy na kontakt!

Komentarze użytkowników: