fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Do trzech razy sztuka! Czy Puchar będzie nasz?

30 lipca 2020, 23:05  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Od kilku lat sierpień jest miesiącem formowania się reprezentacji Nocnej Ligi Halowej. Wszystko na potrzeby Okręgowego Pucharu Polski, do którego będzie to nasze trzecie podejście.

Dwa lata temu byliśmy jedną z rewelacji tych rozgrywek. Przed rokiem poszło nam już słabiej, ale mamy przekonanie, że tym razem nasz występ będzie zdecydowanie bardziej przypominał ten premierowy, aniżeli ostatni. Przebudowaliśmy skład, wyciągnęliśmy wnioski i postaraliśmy się o nowe twarze, które mogą wprowadzić trochę entuzjazmu do naszej gry oraz szatni, ale oczywiście nie zapomnieliśmy o zębach trzonowych naszej kadry. W zespole zobaczycie Marcina Kura, Kamila Śliwowskiego, braci Roguskich a będą też Arek Stępień, Karol Sochocki, Adam Baran, Maciek Kamiński i nie tylko. Wierzymy, że ta mieszanka przyniesie nam sukces i przysporzy sporo fajnych emocji. 

Jeśli chodzi o pierwszego przeciwnika, to los nie był dla nas szczególnie łaskawy. Z drużyn które mogliśmy wylosować OIRP Warszawa (czyli Okręgowa Izba Radców Prawnych) to ekipa najbardziej doświadczona, która rok temu osiągnęła swój historyczny wynik w Pucharze Polski, docierając do trzeciej rundy. Mimo to jesteśmy faworytem, zwłaszcza jeśli zbierzemy optymalny skład. To spotkanie odbędzie się w niedzielę 9 sierpnia, o godzinie 19:00 na Stadionie Miejskim w Kobyłce (ulica Napoleona 2A). Czyli tam, gdzie rozgrywaliśmy wszystkie swoje dotychczasowe spotkania w Pucharze.

Więcej informacji na temat tego meczu znajdziecie na naszym facebookowym wydarzeniu - TUTAJ, do którego dołączenia serdecznie zapraszamy. Znajdziecie tam wypowiedzi naszych zawodników, statystyki, ankietę, ciekawostki i wiele więcej. Dołączajcie, zapraszajcie do niego swoich znajomych i wpadajcie na stadion. Ale UWAGA! - zgodnie z obostrzeniami wprowadzonymi przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej (stan na 30 lipca), chcąc obejrzeć to spotkanie na żywo, musicie do nas napisać i zostawić swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Mamy nadzieję, że te procedury nie spowodują, iż ostatecznie odpuścicie przyjazd na obiekt. Trzymajcie za nas kciuki i widzimy się w drugą niedzielę sierpnia!

Komentarze użytkowników: