fot. © www.nocnaligahalowa.pl

NLH na Patronite - wesprzyj naszą działalność!

15 października 2020, 19:11  |  Kategoria: Komunikaty  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Myśleliśmy o tym już dawno, ale nie wiedzieliśmy jaka może być Wasza reakcja. Teraz, w dobie sytuacji jaka panuje na świecie, trochę nie mamy już wyjścia. Przyszłość naszych rozgrywek stanęła bowiem pod znakiem zapytania.

30 listopada ma rozpocząć się kolejna edycja Nocnej Ligi Halowej. Rozgrywek, na które wspólnie czekamy, bo chociaż jesteśmy jej organizatorami, to również uczestnikami i kibicami, i przeżywamy to wszystko tak samo jak Wy. Ale gdy wybuchła pandemia, już wtedy wiedzieliśmy, że to może mieć swoje konsekwencje dla naszej działalności. W obecnej chwili rozgrywki amatorskie wciąż mogą się odbywać, ale już bez publiczności, a stąd już tylko krok do ich zawieszenia, nie wiadomo na jak długo. Taka roczna przerwa od zmagań byłaby ogromnym ciosem dla Nocnej Ligi. Zaobserwowaliśmy podobny schemat na Futbolidze, gdzie jeszcze w marcu do ligi chciało przystąpić 20 zespołów, a we wrześniu już tylko 15. Nie chcielibyśmy takiego scenariusza, chociaż jasnym jest, że w okolicznościach w których przyszło nam funkcjonować, niczego nie można przewidzieć.

Tak naprawdę, to Patronite o którym chcemy Wam opowiedzieć, miał trochę inne zadania. On miał naszym rozgrywkom pomóc wejść na jeszcze wyższy poziom. Sytuacja się jednak skomplikowała, a dziś dowiedzieliśmy się również, że w sposób bardzo znaczący zwiększona została cena za użytkowanie parkietu. To powoduje, że gdybyśmy chcieli załatać dziurę, która powstanie w wyniku wyższej opłaty za halę, musielibyśmy podwyższyć wpisowe do 2000 zł. Zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych drużyn to może być kwota nie do przeskoczenia. Zwłaszcza teraz, gdy pewnie los Waszej sfery zawodowej jest niepewny i wszyscy musimy każdą złotówkę oglądać kilka razy przed wydaniem. Dlatego chcemy Was poprosić o wsparcie. Na takie, na jakie możecie sobie pozwolić, które niczego Wam nie skomplikuje, a nam pomoże przetrwać.

Patronite to forma regularnych comięsiecznych wpłat na poczet danego przedsięwzięcia. Sami możecie wybrać, przez jaki okres chcecie dany projekt wspierać. Z kolei progi finansowe są różne – od 5 zł do 200 zł. Daliśmy Wam wiele opcji do wyboru, żeby każdy wybrał taką, która odpowiada mu najbardziej. Ale nie chcemy niczego za darmo – bez względu na to, ile zdecydujecie się przeznaczyć na Nocną Ligę, będą na Was czekały nagrody. Wszystkiego dowiecie się TUTAJ. Dokładnie opisaliśmy tam kim jesteśmy, co robimy i na co zbieramy. Aczkolwiek tak jak wspomnieliśmy na wstępie – dziś sytuacja jest dużo trudniejsza i wspólnie zagramy nie tylko o lepsze jutro, ale żeby to jutro w ogóle dla Nocnej Ligi miało miejsce.

My jesteśmy dobrej myśli. Liczymy, że rozgrywki ruszą, może bez kibiców, ale że będziecie mogli grać, a my będziemy mogli to komentować i dawać Wam rozrywkę w jesienno-zimowe wieczory. Chcielibyśmy transmitować jak najwięcej spotkań, zwłaszcza jeśli nie będzie Wam dane usiąść na trybunach i zobaczyć ich na własne oczy. Dalekosiężny plan zakłada nawet transmisję wszystkich meczów, ale do tego potrzebujemy środków. My zresztą nie chcemy skupiać się tylko na realizacji LIVE. Marzy nam się produkcja programów, quizów, konkursów i nie tylko. To, co będziemy robili i w jakiej ilości zależy również od Was.

Nocna Liga gra od ponad 10 lat. To coś, za czymś się tęskni, jeszcze zanim się skończy. To fantastyczna atmosfera, mnóstwo zawiązanych przyjaźni, to namiastka poważnych rozgrywek, w których znakomita część z Was marzyła grać za młodu. To też wiele miesięcy wyrzeczeń czy krótkiego snu, byle wszystko było na czas. Nigdy nie robiliśmy tego dla pieniędzy, ale dla samorealizacji. Dla satysfakcji, że komuś sprawia to przyjemność. To nigdy też nie był wielki zarobek, bo zawsze woleliśmy inwestować niż trzymać środki w skarpecie. Być może dlatego jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Wspólnie stworzyliśmy prawdopodobnie najlepszą ligę halową w Polsce. I zależy nam by zrobić wszystko, by ona w tym miejscu mogła pozostać.

Możliwość wsparcia dotyczy nie tylko naszych zawodników. Dotyczy każdego, kto dobrze nam życzy, kto czuje sport, kto organizował amatorskie rozgrywki i wie, ile jest z nimi pracy. Liczymy na Waszą pomoc w udostępnianiu tej wiadomości, by mogła ona dotrzeć do większej liczby osób. Bez Was to się nie uda!

Z góry dziękujemy za każde wsparcie. A gdybyście mieli jakieś pytania lub np. nie wiecie, jak dokonać wpłat – dajce znać. Pomożemy :)

https://patronite.pl/nocnaliga

Komentarze użytkowników: