Kuba Wrzosek typuje 5.kolejkę III ligi!

23 stycznia 2024, 02:13  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

KS Seta dwa tygodnie temu przerwała passę porażek. Teraz czeka ją trudniejsze zadanie, ale z NetServisem też powinna powalczyć.

Mimo niezłych nazwisk i znajomości zielonkowskiej hali, ekipa Czarka Szczepanka potrzebowała trochę czasu, by przełamać się w Nocnej Lidze. Ale najważniejsze, że udało się zgarnąć pierwszy komplet punktów. Nie oznacza on, że teraz pójdzie już z górki, ale na pewno zawodnicy będą mieli ciut lżejsze nogi, co może się przełożyć na nieco swobodniejszą grę z kolejnymi rywalami. Tym najbliższym będzie NetServis, który Kuba Wrzosek ocenia jako zespół solidny, ale do pokonania. Tutaj trzeba będzie zagrać od samego początku skoncentrowanym, bo NetServis dysponujący szeroką kadrą, może pokusić się o frontalny atak już od pierwszej minuty. Czy tak właśnie będzie? Tego dowiemy się za kilka godzin, a już teraz możecie zorientować się, jak wieczorne potyczki widzi defensor ekipy z Zielonki.

Kuba Wrzosek

NetServis Dobczyn (6) - KS Seta Zielonka (9) (TYP KUBY - 2) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Po tym jak wygraliśmy w poprzedniej kolejce, chcielibyśmy zbudować serię zwycięstw. Rywal będzie trudniejszy, ale znamy niektórych zawodników tej ekipy i będziemy wiedzieli, jak się przeciwko nim ustawić. Dodatkowo wraca do nas Mateusz Hopcia, z którym trudno powiedzieć, czy będzie lepiej, ale na pewno będzie śmiesznej. Postaramy się powalczyć o trzy punkty, ale z jednego też będziemy zadowoleni.

Bad Boys Ostrówek (4) – Las Vegas Parano (1) (TYP KUBY - 1) (TYP ORGANIZATORA - 2)

Ekipa Las Vegas ucieka w tabeli i Bad Boys są jedną z ostatnich nadziei, że uda się ten zespół jeszcze dogonić. Źli Chłopcy przeplatają dobre mecze ze słabszymi, ale wiedzą, że jeśli tutaj przegrają, to ich strata do czołówki zrobi się duża. Dlatego wierzę, że zagrają na maksimum swoich możliwości i wygrają to spotkanie, ku uciesze wszystkich, którzy ścigają Las Vegas.

Gencjana (2) – FSK Kolos (3) (TYP KUBY - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

O tych ekipach nie mam wielkiej wiedzy, natomiast po wynikach widać, że może się tutaj zdarzyć wszystko. Gencjana to doświadczenie i spokój, Kolos to młodość i duża energia do gry. Nie mam pojęcia kto może wygrać, ale spodziewam się dobrego meczu, który rozstrzygnie się na poziomie 1-2 bramek różnicy.

Adrenalina (5) - MR Geodezja (8) (TYP KUBY - 1) (TYP ORGANIZATORA - 2)

Z Geodezją ostatnio wygraliśmy, więc mniej więcej wiem, czego się po niej spodziewać. Chłopaki są kreatywni z przodu, ale bywają beztroscy z tyłu. Skoro nawet my strzeliliśmy im trzy gole, to mówi to samo za siebie ;) Adrenalinę kojarzę słabiej, ale z tego co oglądałem na transmisji, to jest to mieszanka doświadczenia z młodością. Ostatnio dość wysoko pokonali Promil, który pod względem potencjału oceniam niżej niż Geodezję. Ale skoro tam było 7:1, to tutaj obstawiam 3:1 lub 4:1 dla Adrenaliny.

Klimag (7) - Razem Ponad Promil (10) (TYP Kuby - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Klimag ostatnio trochę się rozkręcił. Cztery punkty w dwóch meczach i udało im się co nieco odbić od strefy spadkowej. Graliśmy z nimi pod koniec tamtego roku kalendarzowego i pamietam, jak wiele uzależniali od wysokiego napastnika w ataku, który przestawiał nas jak chciał. Jeśli Promil liczy na punkty, to musi się tym graczem dobrze zaopiekować, bo w przeciwnym razie skończy jak my.

PS: Przypominamy o nakazie posiadania butów wyłącznie z płaską podeszwą!