Oficjalna piłka NLH na sezon 2013-2014

12 listopada 2013, 15:21  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Przedstawiamy Wam piłkę, którą rozgrywane będą mecze tegorocznej Nocnej Ligi Halowej.

Piłka SELECT Futsal Super jest wysokiej klasy, profesjonalną piłką meczową posiadającą atest "Fifa Approved". Futbolówka przeznaczona jest do gry w hali, posiada przytłumione odbicie, dzięki któremu jest łatwiejsza w kontroli.

Mamy nadzieję, że gra nią sprawi Wam wiele przyjemności, a my będziemy mogli obejrzeć dziesiątki wspaniałych bramek z jej udziałem.

Sponsorem sprzętu jest nasz partner techniczny, firma
DOL-SPORT.

Startujemy z nowym cyklem! Niektórych będzie on gloryfikował, ale niektórym będziemy chcieli dać coś do zrozumienia.

Lajki i hejty” - tak będzie się nazywała nowa, stała rubryka w naszym serwisie. Będzie to podsumowanie pozytywne i negatywne tego, co zobaczyliśmy z perspektywy stolika organizatorskiego. Liczymy, że nikt się nie obrazi, jeśli przypadnie mu w udziale obecność w „hejtach”, ta samo żeby nikt nie odleciał, gdy dostanie się do lajków”.

TEAM4FUN

Chyba nikt się nie spodziewał, że podopieczni Łukasza Mroza pokonają Andromedę. Zwycięstwo było jednak zasłużone, a swoje zrobiły nowe nabytki – Wojtek Kołodziejczyk bronił świetnie, nogi nie odstawiał Bartek Rzeźnik, a dwa kapitalne gole dołożył Adrian Górny. Czyżby Team4Fun miał się odrodzić na dobre?

FREKWENCJA NA 3.LIDZE

Nie ma co ukrywać, że najniższy poziom rozgrywkowy zwykle rzadko jest oglądany z trybun. Tymczasem we wtorek było naprawdę sporo ludzi, które chciały zobaczyć jak radzą sobie nasi trzecioligowcy. Oby to nie był jedynie wybryk, a tendencja. Ucierpieli natomiast zawodnicy drugiej ligi – z racji meczu Legii po trybunach niosło się echo.

FANTASTYCZNE POWROTY

Na inaugurację wiele drużyn witało się z porażką, ale ich determinacja pozwoliła odrobić straty i wygrać. Niespodzianka przegrywała już 0:2 ze Strop-Budem – skończyło się 4:3. Lambada goniła od 0:2 Multi-Medikę i triumfowała 3:2. Al-Mar jeszcze w 38 minucie miał wynik 2:4, a jednak zdołał wygrać 5:4 z Ryńskimi, z kolei Bad Boys po pierwszej połowie leżeli na deskach (0:3), by ostatecznie znokautować Stankan. Do żywych w starciu z Przepitymi wróciły również Atomowe – od 1:3 do 4:3. Ob takich meczów jak najwięcej!

FC CHAOS

Spotkanie FC United z Haszem było jednym z najgłośniejszych w historii. Poziom decybeli zwłaszcza w pierwszych minutach przekraczał dopuszczalną normę. I co ciekawe – były to głównie wzajemne pretensje i „wskazówki” wewnątrz-drużynowe. Naprawdę ciężko się to wszystko oglądało a przede wszystkim słuchało.

STANKAN

Jak przegrać wygrany mecz? Spytajcie chłopaków z Wołomina. Po pierwszej połowie pewni siebie, ale w drugiej rywal zaczął ich gonić i gra posypała się kompletnie. Skończyło się bolesną porażką i szybkim zawinięciem do szatni. Szkoda, że nie podziękowali za grę Bad Boysom...