Zmiany i nowości w rozgrywkach

2 lutego 2015, 15:20  |  Kategoria: Komunikaty  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Jak zwykle w okresie wolnym do ligi postaraliśmy się usprawnić działania naszego serwisu. Ale nie tylko serwisu.

Najwięcej zmian zaszło w protokole meczowym. Jeszcze do niedawna patrząc od góry wyglądało to następująco: Strzelcy, Data, Rozgrywki, Sędzia, Kartki. Uznaliśmy że trzeba to zrobić inaczej. Najpierw pozbyliśmy się menu Rozgrywki a resztę zamieniliśmy kolejnością. Dodaliśmy za to jedną opcję: "Przebieg meczu". Uznaliśmy, że po minutach strzelonych bramek nie zawsze łatwo jest rozszyfrować jak wyglądało spotkanie, zwłaszcza gdy pada dużo goli (i padają one w tej samej minucie) a końcowy wynik jest zbliżony. Dlatego właśnie w tym miejscu będziemy rozpisywać jego bramkowy przebieg. Przykład tutaj: http://nocnaligahalowa.pl/mecz/240/2015-01-12-atomowe-o-lambada

Mamy też nowość inspirowaną odpowiedziami z ankiet. Otóż od kolejki nr 8 (czyli nie tej najbliższej) będziemy na bieżąco uzupełniali wynik po zakończeniu danego meczu. Wiąże się to jednak z pewną niedogodnością. Otóż na lidze czasem ciężko o skupienie, stąd od razu nie będziemy wpisywali strzelców bramek i innych statystyk. Nie chcemy robić czegoś dwa razy, dlatego tym zajmiemy się po powrocie z rozgrywek. Natomiast wynik postaramy się uzupełnić od razu po zakończeniu spotkania. Przetestujemy to rozwiązanie podczas niektórych dni 7.kolejki.

To oczywiście tylko część zmian, jakie zostaną wprowadzone w odniesieniu do tego, co piszecie nam w ankietach. Niedługo poświęcimy temu osobny artykuł, ustosunkowując się do poruszanych przez Was kwestii. Czekamy też na kolejne opinie! Link do ankiety TUTAJ.