Jak grali nasi? I gdzie jeszcze będą grali?

5 lutego 2015, 15:05  |  Kategoria: Inne rozgrywki  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Spieszymy Wam donieść jak i gdzie grali ostatnio nasi ligowcy. Jest też kilka imprez, do których nadal możecie się zapisać.

W I turnieju halowym Praga Cup trzecie miejsce zajęła Szóstka. Bracia Radomscy i spółka rywalizowali o najwyższe laury wspólnie z siedemnastoma innymi ekipami, chociaż z naszych informacji wynika, że ledwie kilka prezentowało niezły poziom sportowy. Również organizacja pozostawiała wiele do życzenia. Mimo to gratulujemy chłopakom z Duczek kolejnego pucharu.

Aktywni na rynku turniejowym są również Atomowe Orzechy. W imprezie halowej na Wydziale Zarządzania dla WOŚP rozgrywanej na Uniwersytecie Warszawskim zajęli 2 miejsce! Finał przegrali 1:3 z zespołem Nadużąbyweszło. Atomowi wystartowali również w noworocznym turnieju Cech Cup, ale tam nie wyszli z grupy. W tych samych zawodach 2 miejsce zajęło Piaski Rembertów, a w ich składzie zauważyliśmy Sławka Lubelskiego, Kamila Jedlińskiego (obaj Remberticos) czy też Pawła Dąbrowskiego (Dar-Mar Kobyłka).

Ciekawie było też na turnieju w Stanisławowie. Wystąpiły tam Niespodzianka Marki i Futsal Team Stanisławów. Ostatecznie ci pierwsi nie wyszli z grupy, a drudzy zakończyli zmagania na V miejscu. Nagrodę dla najlepszego bramkarza zdobył za to Daniel Pszczółkowski, który grał w barwach Old Stars, a na co dzień występuje właśnie w FT Plastan Stanisławów.

Domyślamy się, że pewnie imprez z udziałem naszych drużyn było więcej. Pamiętajcie, że możecie nam przesyłać swoje wyniki i osiągnięcia, a my na pewno wstawimy je na stronę.

Przy okazji informujemy, że dziś jest ostatni dzień zapisów do III Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej Halowej na Hospicjum Opatrzności Bożej. Wszystkie informacje znajdziecie TUTAJ. Z kolei dla tych, którzy chcą już pograć na sztucznej murawie, w Markach będzie organizowany turniej pod balonem. Zainteresowani udziałem niech wejdą TUTAJ.