fot. © www.planarstudio.pl

Znamy grupy Turnieju Noworocznego!

5 stycznia 2018, 15:51  |  Kategoria: Inne rozgrywki  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Znowu to mamy! 6 i 7 stycznia w Strefie Sportu przy ulicy Strażackiej 121 zjawi się 60 drużyn z kilkunastu polskich miast. Nocną Ligę będą reprezentować dwie ekipy z pierwszej ligi - Niespodzianka oraz In-Plus.

Zacznijmy od najważniejszego, czyli terminarza. Wszystkie zespoły zostały podzielone na 12 pięcio-drużynowych grup. Sześć zostanie rozegranych w sobotę od 12:30 do 21:30, kolejne sześć między 8:00 a 17:00 w niedzielę - wszystko będzie się odbywało na dwóch boiskach równolegle. Do dalszej fazy awansują po dwie najlepsze ekipy z każdej stawki. Od 17:00 zaczniemy fazę play-off, gdzie nie będzie już zmiłuj – przegrywający odpadnie. Wszystkie mecze będą trwały 15 minut. Podział grup znajdziecie na grafice (kliknijcie na nią prawym przyciskiem myszy a następnie otwórzcie w nowej karcie).

Turniej Noworoczny

Dokładna rozpiska kto z kim i o której, jak również rozpiska fazy finałowej znajduje się TUTAJ, z kolei regulamin jest TUTAJ.

Co do samej imprezy – prosimy, by na obiekcie zameldować się przynajmniej 30-35 minut wcześniej. Od razu po wejściu na obiekt znajdziecie nasze stanowisko organizatorskie. Należy się tam udać, zaanonsować swoją obecność, a wówczas dostaniecie informację co dalej (czyli gdzie można się przebrać, etc), jak również otrzymacie swój przydział energetyków LFC. Szatnie będą ogólnodostępne i będą się mieściły w budynku niemal sąsiadującym z obiektem, dlatego niech służą one wyłącznie do przebrania - radzimy nie zostawiać tam jakichkolwiek drogocennych rzeczy. Na terenie obiektu będzie dla Was darmowa woda z dystrybutorów. Wokół boisk będą krzesełka i ławki, gdzie wygodnie będziecie mogli oglądać pozostałe spotkania. Czas w Strefie Sportu uprzyjemni Wam muzyka. Nie zabraknie również zdjęć drużynowych oraz z poszczególnych spotkań, a po zakończeniu zmagań pojawi się także materiał video. Atrakcji będzie zresztą więcej i każdy kto przyjedzie – nie będzie zawiedziony!

Zachęcamy Was do dołączenia do naszego wydarzenia na Facebooku TUTAJ i wyboru opcji „wezmę udział", bo dzięki temu będą do Was spływały wszelkie informacje - przy pomocy powiadomień - odnośnie wyników, zwycięzców grup i przede wszystkim spraw organizacyjnych. Liczymy też, że użyjecie funkcji "zaproś" i dacie znać kolegom o naszej inicjatywie, by i oni byli ze wszystkim na bieżąco.

Organizator zapewnia wyłącznie doraźną pomoc przy urazach powstałych w czasie gry (opatrzenie otarć, dezynfekcja ran, zabezpieczenie ran - plaster, bandaż i oczywiście zamrażacze), natomiast nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikające z tego powodu wypadki oraz skutki wypadków w czasie gry każdego z zawodników.

Wszystko jasne? Mamy nadzieję! Pamiętajcie, że jeśli nie dacie rady dotrzeć na obiekt z jakichkolwiek powodów lub będziecie mieli problem z dojazdem, to NAPISZCIE lub ZADZWOŃCIE (609-021-030 lub 501-162-400) do nas. Uszanujmy czas innych!

Walczycie o 3 vouchery do sklepu ZINA o wartości 1500, 1000 i 500 PLN! Nie zabraknie także okazałych pucharów, statuetek, medali a przede wszystkim ogromnej satysfakcji z udziału w jednej z największych imprez piłkarskich pod balonem w Polsce.

Wszystkim życzymy powodzenia, byście w zdrowiu wrócili po turnieju do domu i już nie mogli się doczekać kolejnej edycji. Niech to będzie prawdziwe piłkarskie święto. Do zobaczenia!

Komentarze użytkowników: