fot. © www.planarstudio.pl

Sebastian Radzki typuje 4.kolejkę IV ligi!

8 stycznia 2018, 00:37  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Czwarta seria będzie poważnym sprawdzianem dla liderów tabeli. Jeśli wygrają z Ekipą Organizatora, awans do wyższej klasy rozgrywkowej będzie na wyciągnięcie ręki.

A to, że po trzech kolejkach obóz Maćka Kamińskiego ma komplet punktów, jest w dużej mierze zasługą Sebastiana Radzkiego. Zobaczymy jak z formą tego gracza po przerwie świąteczno-noworocznej, a dziś ocenimy także jego zdolności analityczne. Poniżej znajdziecie analizy Sebastiana wraz z typami, a nie brakuje też kilku słów na temat spotkań od Organizatorów i ich typu. Kto okaże się skuteczniejszy? Odpowiedź już za kilkanaście godzin!

                                                               Seba Radzki

Na Fantazji (9) - Landtech F.C. (10) (TYP SEBASTIANA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Stają naprzeciw siebie dwie drużyny, które okupują najniższe pozycje w tabeli i które nie wygrały żadnego spotkania. Pewnie obydwie liczą na przełamanie złej passy, chociaż dla mnie wynik nie może być tutaj inny jak zwycięstwo chłopaków z Kobyłki z "Jąkim" na czele. Tutaj nieważny będzie styl, lecz otwarcie punktowego dorobku.

Od Organizatora: Na Fantazji musi postawić sobie za punkt honoru, by zainkasować pełną pulę. Chociaż Landtech czyni postępy i pewnie ma nadzieję, że zakręci się tutaj przynajmniej wokół remisu, to potencjał rywali jest większy niż wskazuje na to ligowa hierarchia i skończy się na kilkubramkowej porażce przybyszów z Piastowa.

FC Grochów (5) – AS Marcova (4) (TYP SEBASTIANA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Sądzę, że będzie to dobre i wyrównane spotkanie, ponieważ w obu ekipach są zawodnicy, którzy potrafią zrobić różnicę i dobrze się czują w pojedynkach "1 na 1". To powoduje, że prawdopodobnie padnie też dużo bramek, a więcej zainkasują gracze z Grochowa, którzy jeśli myślą o dobrym miejscu w tabeli, nie mogą się potknąć.

Od Organizatora: gdyby porównać styl w jakim swoje ostatnie spotkania rozgrywały obydwie ekipy, to zdecydowana przewaga jest po stronie Grochowa. Ten zespół ustabilizował kadrę na dobre, nie ma tam już słabych ogniw, z kolei Marcova w dużej mierze uzależniona jest od dyspozycji Damiana Zajdowskiego. Jeśli zespół Karola Gwardy nie da mu pograć, to punkty pojadą do Warszawy.

Maximus (8) – No Name (6) (TYP SEBASTIANA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 2)

W ostatniej kolejce Maximus przegrał i to bardzo wysoko, zaś No Name wygrał i radzi sobie całkiem nieźle. Mają w ataku bardzo skutecznego napastnika, dla którego nie ma straconych piłek i trzeba na niego uważać. Stawiam, że Bezimienni wyjdą na ten mecz zdeterminowani by utrzymać zwycięską passę i cel osiągną w 100%.

Od Organizatora: Maximus po lekcji jaką dostał od Grochowa musiał wyciągnąć wnioski. Mamy nadzieję, że po tym srogim laniu żadnemu z zawodników nie odechciało się przyjeżdżać do Zielonki i w poniedziałek chłopaki pokażą charakter. No Name ma jednak więcej atutów i wie, że jeśli przyciśnie rywala, to ten może popełniać proste błędy. Jeśli nie zabraknie skuteczności w ich wykorzystywaniu, to niespodzianki tutaj nie będzie, a za taką uznalibyśmy sukces obozu Grześka Cymbalaka.

Hyundai Wózki-Widłowe (2) – Bad Boys 2 (7) (TYP SEBASTIANA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Patrząc na wyniki i miejsce w tabeli Hyundai radzi sobie całkiem nieźle a dodatkowo potrafił ostatnio pokonać Ekipę Organizatora. Z kolei po Bad Boysach można spodziewać się wszystkiego, bo oni potrafią grać w piłkę, tylko muszą zacząć wykorzystywać sytuacje, których w każdym spotkaniu nie brakowało. Jeśli celowniki będą mieli lepiej nastawione niż w grudniu, to jest szansa, że trzy punkty pojadą do Ostrówka. 

Od Organizatora: Hyundai nie po to ogrywał w trzeciej serii jednego z głównych rywali do uzyskania promocji, by potknąć się na Złych Chłopcach. Jakoś nie potrafimy sobie wyobrazić by synowie Alberta Woźniaka mieliby regularnie wygrywać siłowe starcia z dobrze zbudowanymi obrońcami konkurentów. Według nas każdy gol strzelony przez BB2 będzie ich sukcesem, no chyba że Hyundai nie przyjedzie w swoim optymalnym zestawieniu.

Ekipa Organizatora (3) – Highlife (1) (TYP SEBASTIANA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Jak dla mnie to dwie najlepsze drużyny w stawce, które za cel mają awans do 3 ligi. Na pewno w Ekipie Organizatora musimy zwrócić uwagę na Marcina Zarembę, który prowadzi grę zespołu przeciwnego i jest jej najjaśniejszym punktem. My z kolei musimy zagrać konsekwentnie od początku, bo tego nam brakowało w pierwszych spotkaniach i jeśli tak się stanie, to liczę na czwarte zwycięstwo z rzędu.

Od Organizatora: Zapowiada się dobre spotkanie, które może być zdeterminowane tym, kto zdobędzie pierwszą bramkę. Jedni i drudzy słabiej bronią, natomiast znacznie lepiej czują się w kontrataku, więc jeśli dostaną taką możliwość, to rywal będzie miał problem. Większa presja ciąży na Organizatorach, którzy już raz się w tym sezonie potknęli i kolejna wpadka postawi ich pod ścianą. Strata sześciu "oczek" prawdopodobnie będzie nie do nadrobienia...

UWAGA! Wywiady chcemy przeprowadzić po ostatnim meczu tego dnia!

Przypominamy, że dziś do godziny 20:00 można obstawiać wyniki spotkań 4.kolejki w Lidze Typerów! Nie spóźnijcie się!

Komentarze użytkowników: