fot. © www.planarstudio.pl

Sławek Lubelski typuje 4.kolejkę III ligi!

9 stycznia 2018, 01:29  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Dar-Mar po porażce w drugiej kolejce z Multi-Mediką stąpa po bardzo cienkim lodzie. Jeśli szybko zaliczy drugą porażkę, to czołówka może mu bardzo odjechać.

Ten czarny scenariusz absolutnie wyklucza Sławek Lubelski. Pomocnik ekipy której kapitanuje Norbert Kucharczyk często zostaje po swoim spotkaniu i ogląda inne, dlatego do jego analiz swoich już nie dodawaliśmy. Wydaje nam się, że są wystarczająco rozbudowane, ale za to pokusiliśmy się o podanie typów, zwłaszcza że w wielu przypadkach ewentualny wynik widzimy zupełnie inaczej. Całość poniżej!

                                                               sławek lubel

Progresso Radzymin (1) - Promil Wola (8) (TYP SŁAWKA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

W moim odczuciu ekipa Progresso jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i nie tylko. Uważam, że to główny kandydat do wygrania tej klasy rozgrywkowej. Chłopaki prezentują zbyt wysoki poziom, aby doszło tutaj do niespodzianki. Myślę, że ich kadra jest na tyle wyrównana, że nawet gdyby przyjechali w pięciu to rezultat będzie na ich korzyść. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo Progresso.

Dar-Mar Kobyłka (5) – MK-BUD Wołomin (7) (TYP SŁAWKA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 2)

Sądzę, że nasz zespół jest lepszy od ekipy MK-BUDu zarówno drużynowo jak i motorycznie. Co nie oznacza, że pojedynek będzie łatwy. Myślę, że mecz będzie toczył się głównie pod bramką rywala, co wcale nie jest dla nas korzystne. Mimo wszystko mam nadzieję, że gdzieś się uda wcisnąć piłkę tak, aby znalazła drogę do bramki. Typuję naszą minimalną wygraną, chyba że rywale sami sprezentują nam dogodne sytuacje, to wtedy bramek będzie tutaj dużo więcej.

Atomowe Orzechy (10) – Sokoły (9) (TYP SŁAWKA - 2) (TYP ORGANIZATORA - X)

Tak jak nie można mówić o niespodziance w pierwszym meczu, tak śmiało można stwierdzić, że w tym przypadku może do niej dojść. Bo choć to właśnie Atomowe Orzechy są faworytem, to jak dobrze wiemy - w lidze zdarzają się "potknięcia" i taki scenariusz może mieć miejsce w tej parze. Sądzę, że Orzechy będą napierać swoich rywali, ale skuteczność ich zawiedzie, z kolei w ekipie Sokołów są zawodnicy bramkostrzelni, którzy potrafią wykorzystywać szybkie kontry. Właśnie to może być kluczem do sukcesu, bo ekipa Atomowych Orzechów ma dobrego bramkarza, więc nie liczyłbym na indywidualne akcje, lecz na grę całej drużyny zarówno w obronie jak i ataku. Myślę, że to jedyna recepta na zwycięstwo Sokołów w tym spotkaniu.

Multi-Medica (2) – FC Antykwariat (3) (TYP SŁAWKA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Mimo, że Multi-Medica na tę chwilę lepiej wygląda w tabeli to uważam, że nadszedł najwyższy czas na pierwszą porażkę. Antykwariat prezentuje się korzystniej pod względem piłkarskim i jeżeli to właśnie oni strzelą bramkę jako pierwsi, to zrobią zdecydowany krok do zwycięstwa. Gdyby mecze były krótsze mógłbym tutaj obstawić remis, ale przy takim czasie gry ciężko o taki rezultat. Stawiam na niewysoką wygraną Antykwariatu, drużyny która moim zdaniem jest trochę bardziej stabilniejsza.

Bomba Boys (6) – Piorun (4) (TYP SŁAWKA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Na koniec mecz najbardziej znanych mi ekip z tej ligi. Gdy je porównuje, to wychodzi mi, że w mojej byłej drużynie czyli w Piorunie jest więcej osób które indywidualnie potrafią rozstrzygnąć ten mecz. Chłopaki są silniejsi fizycznie oraz bardziej doświadczeni, chociaż Bomba też potrafi grać w piłkę i nie jednokrotnie zagrozi bramce Pioruna. Obstaję jednak przy swoim - Piorun wygra, chociaż jeśli wynik będzie w drugą stronę, to nie będzie to żadną sensacją.

UWAGA! Wywiady chcemy przeprowadzić po trzecim meczu tego dnia!

Komentarze użytkowników: