fot. © www.planarstudio.pl

Kamil Ryński typuje 4.kolejkę II ligi!

10 stycznia 2018, 01:27  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Postawa Ryńskich w dotychczasowych spotkaniach może się podobać. Mimo to wydaje się, że ich dorobek punktowy mógłby być okazalszy.

Markowianie nie mieli łatwego terminarza, więc tak naprawdę trudno ocenić, czy cztery zdobyte "oczka" było optimum, co można było osiągnąć. Ale skoro ostatnio pokonali Andrenalinę, to nie wierzymy, by z JSJ zakładali inny scenariusz niż zwycięstwo. Zresztą - będzie to wyjątkowy pojedynek, bo spotkają się reprezentanci tej samej branży. Nikomu chyba nie musimy mówić jaki wynik typował tutaj Kamil Ryński. A jak widział on inne spotkania? 

                                                               kamil rynski

JSJ Development (6) - Ryńscy Development (5) (TYP KAMILA - 2) (TYP ORGANIZATORA - X)

Na inaugurację czwartej kolejki odbędą się derby deweloperów z drugiej ligi. W ostatniej kolejce udało nam się zdobyć 3 punkty, natomiast drużynie Sebastiana Zakrzewskiego ta sztuka się nie powiodła. W związku z tym na pewno będą głodni punktów, ale mimo wszystko stawiam na swoją drużynę, która mam nadzieję, że po słabszym początku, zdążyła już wejść na właściwe tory.

WLSP (1) – Lambada (4) (TYP KAMILA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Drużyna WLSP prezentuje świetną formę w tej rundzie, nie przegrywając jak dotąd żadnego meczu. Wszystko wskazuje na to, że szybko zapewnią sobie awans do pierwszej ligi. Mimo, że drużyna Pawła Roguskiego walczy w każdym meczu bardzo dzielnie i strzela przy tym sporo goli, to faworyt tego meczu może być tylko jeden.

Malina K.O. (10) – Łabędzie na Detoxie (9) (TYP KAMILA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 2)

Mecze drużyn ze strefy spadkowej zawsze przynoszą wiele emocji. Nie inaczej będzie tutaj, gdzie na moje oko większe szanse na zwycięstwo mają Łabędzie. Ta drużyna na boisku walczy zawsze do końca i widzę w nich duży potencjał. Porażka w ostatniej kolejce na pewno ich zmotywuje do wyrwania Malinie trzech punktów, która ostatnio ma problem z zebraniem porządnej ławki rezerwowych. Nie wróży to najlepiej przed najbliższą potyczką.

Magnatt.eu (7) – Ormed (8) (TYP KAMILA - 1) (TYP ORGANIZATORA - X)

W tym meczu zmierzą się dwie doświadczone ekipy, które dysponują bardzo dobrymi zawodnikami. Konfrontacja z drużyną Piotra Dudzińskiego nigdy nie jest prostym zadaniem, ale jak dla mnie będzie to wyrównany mecz, gdzie sprawa może się rozstrzygnąć dopiero w końcówce. Ciut więcej szans daję drużynie Mariusza Wdowińskiego, która ma lepszą defensywę, a z przodu zawsze potrafi coś strzelić. 

Fil-Pol (2) – Adrenalina (3) (TYP KAMILA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 2)

Kolejkę zamyka mecz dwóch zespołów, które z odmiennymi humorami schodziły z parkietu po swoich przedświątecznych meczach. Fil-Pol konsekwentnie wygrywa swoje spotkania i jak na razie jest nie do zatrzymania, ale w obozie Adrenaliny na pewno jest duża motywacja po porażce w ostatniej kolejce. I to właśnie na drużynę Roberta Śwista zdecyduję się tutaj postawić. Sądzę, że jak zdobędą pierwsi gola, to nie dadzą się już dogonić spadkowiczom z pierwszej ligi.

UWAGA! Wywiady chcemy przeprowadzić po trzecim meczu tego dnia!

Komentarze użytkowników: