fot. © www.planarstudio.pl

Damian Mularczyk typuje 4.kolejkę I ligi!

11 stycznia 2018, 01:21  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Chociaż Damian na razie jeszcze nie wszedł na parkiet w jedenastej edycji NLH, to z wydarzeniami w pierwszej lidze jest na bieżąco.

Popularny "Mular" gdy tylko może wspiera swoich kolegów z boku boiska, a sam na razie nie chce ryzykować zdrowiem. Nic dziwnego - ma sobą kontuzje i operacje, a wiadomo że poziom najwyższej klasy rozgrywkowej nie pozwoliłby mu na granie na pół gwizdka. Jak Damian widzi najbliższy mecz swojej ekipy z Bad Boys? I jaki wynik obstawia w derbach Marek? Ciekawa lektura poniżej.

                                                               Damian Mular

Sami Swoi (5) - Al-Mar Wołomin (9) (TYP DAMIANA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Sami Swoi mają na pewno większe ambicje aniżeli wskazywałaby na to ich aktualna pozycja. Jeśli chcą dalej marzyć o mistrzostwie albo przynajmniej o pudle, muszą ten mecz wygrać. Al-Mar raczej nie będzie stroną dominującą w tym spotkaniu, co na pewno nie ułatwi mu sytuacji w kwestii zanotowania korzystnego wyniku. Stawiam tym samym na pewne zwycięstwo ekipy Adama Stańczuka.

Bad Boys Ostrówek (4) – Białowieska (7) (TYP DAMIANA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Jedno trzeba przyznać chłopakom z Bad Boys, że na ich meczach nie wieje nudą. Remis 4:4, później fenomenalne spotkanie i porażka ze Starą Gwardią i w ostatnim meczu zwycięstwo nad zawsze groźną Niespodzianką. Wydaję mi się, że ten mecz również będzie piekielnie zacięty i zadecydują detale i indywidualności. Będziemy musieli zagrać mądrze taktycznie, a każdy dać z siebie 100% i wtedy wierzę, że damy radę i to my będziemy górą.

Ostropol Stanisławów (1) – Team4Fun (10) (TYP DAMIANA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Starcie Dawida z Goliatem, takim mianem możemy określić to spotkanie. Ostropol jest głównym kandydatem do zdobycia mistrzostwa i nie może sobie pozwolić na stratę punktów w rywalizacji z ostatnią drużyną w tabeli. Myślę, że będzie to jednostronne widowisko i zakończy się wysokim zwycięstwem zespołu ze Stanisławowa.

Niespodzianka Marki (8) – In-Plus Marki (6) (TYP DAMIANA - 2) (TYP ORGANIZATORA - X)

Według mnie najciekawsze spotkanie 4 kolejki NLH. Obydwie drużyny czują niedosyt po pierwszych trzech kolejkach i będą chciały za wszelką cenę wygrać, tym bardziej, że to derby. In-Plus miał bardzo ciężkich przeciwników na początku sezonu, stąd ich przeciętne miejsce w tabeli, ale wydaje mi się, że od tego spotkania zaczną się piąć w górę ligowej hierarchii. Niespodziance będzie bardzo ciężko o korzystny rezultat, choć absolutnie nie skreślam ich szans. Mimo to typuję minimalne zwycięstwo ich czwartkowych rywali.

Stara Gwardia (2) – KroosDe Team (3) (TYP DAMIANA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Na sam koniec spotkanie na szczycie pierwszej ligi. Stara Gwardia gra bardzo ofensywny i przyjemny dla oka futsal i to oni są w moich oczach faworytem tego spotkania, ale nie mogą zlekceważyć swojego rywala. Nieprzypadkowo bowiem KroosDe Team zajmuje trzecie miejsce w tabeli i jeśli chłopaki zagrają maksymalnie zaangażowani, to mogą napsuć wiele krwi swoim konkurentom. Obstawiam, że będzie tutaj dużo bramek i ten efektowny pojedynek zakończy się pewnym sukcesem aktualnych wiceliderów rozgrywek.

UWAGA! Wywiady chcemy przeprowadzić po czwartym meczu tego dnia!

Komentarze użytkowników: