fot. © www.planarstudio.pl

Ważne informacje przed drugą częścią sezonu

11 stycznia 2018, 14:01  |  Kategoria: Komunikaty  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Jesteśmy praktycznie na półmetku rozgrywek. Przed nami jeszcze pięć ligowych kolejek i dwie pucharowe.

Zgodnie z ustaleniami, Nocna Liga będzie grała przez całe ferie. W przyszłym tygodniu rozegramy piątą serię gier, z kolei w drugim fazę grupową Pucharu Ligi. Co do Pucharu - jeszcze raz przypominamy - udział w nim jest bezpłatny i będzie on grany w następujący sposób:

poniedziałek 22 stycznia, dwie grupy: 20:00 - 22:00 i 22:00 - 24:00

wtorek 23 stycznia, dwie grupy: 20:00 - 22:00 i 22:00 - 24:00

środa 24 stycznia, dwie grupy: 20:00 - 22:00 i 22:00 - 24:00

czwartek 25 stycznia, dwie grupy: 20:00 - 22:00 i 22:00 - 24:00

Każdy z zespołów zagra oczywiście tylko w jednej z tych grup. Awans uzyskają po dwie najlepsze ekipy, które w połowie lutego rozegrają kolejną fazę. Oczywiście nikogo do gry nie zmusimy, dlatego jeśli ktoś odpuszcza Puchar, prosimy o taką informacją, chociaż nic takiego nigdy nie miało miejsca. Chcielibyśmy także podnieść prestiż tych rozgrywek, dlatego zwycięzca Pucharu Ligi w jedenastej edycji, w kolejnej zagra o połowę taniej! Prosimy, by swoje ewentualne prośby, w jakie dni lub w jakich godzinach rozegrać grupę, przesłać do końca TEGO tygodnia, żebyśmy mogli już w najbliższy poniedziałek/wtorek podać wyniki losowania. To ważna sprawa, bo wszystkie drużyny są przyzwyczajone do gry jednego dnia, ale tutaj istnieje możliwość, że np drużyna z czwartej ligi zostanie wylosowana do grupy E, która będzie rozgrywana w środę. Dlatego prosimy o podawanie nam dogodnych terminów, żeby nie było sytuacji, iż ktoś jest zaskoczony datą rozegrania swojej grupy. Na Puchar możecie dopisać 2-3 zawodników bez żadnych konsekwencji. Trzeba to jednak uczynić przed rozpoczęciem zmagań. NIE MA MOŻLIWOŚCI, że ktoś teraz nikogo nie dopisze, a na kolejną fazę dopisze sobie trzech graczy. Albo teraz, albo w ogóle. Oczywiście ci zawodnicy grają tylko w Pucharze - nie ma to nic wspólnego ze składem na ligę. Ale!

Jeśli chodzi o dopisywanie zawodników na ligę - ponieważ ferie wiążą się swoimi prawami, dopuszczamy możliwość dokooptowania kogoś do składu. Pod jednym warunkiem - wszystko musi się odbyć przynajmniej dzień przed meczem piątej kolejki i za wyraźną zgodą Organizatora! Będzie to absolutnie ostatnia możliwość zmian w składzie, poza sytuacjami wyjątkowymi, ale o takich prosimy nam pisać z odpowiednim wyprzedzeniem.

Teraz słowo na temat zdjęć. Do jutra czekamy na informację, czy ktoś chciałby swoją fotkę profilową w dużo większej rozdzielczości niż ma to miejsce na stronie. Po tym czasie nie będziemy już dysponowali tym albumem. Co do zdjęć drużynowych - tutaj także jest możliwość otrzymania ich w większym formacie, niż niedługo ukażą się na FB. Jeśli ktoś jest zainteresowany, również ma czas na podjęcie decyzji do jutra do końca dnia. Prosimy więc o jak najszybszą informację. 

Na Facebooku wrzuciliśmy już także wszystkie archiwalne fotki drużynowe z sezonów od pierwszego (czyli sprzed dziesięciu lat!) do szóstego. Wszystko możecie zobaczyć w module GALERIA albo na FB NLH - TUTAJ.

Prosimy też, by kapitanowie ustosunkowali się do wyboru bramki miesiąca. Czas do końca tygodnia. Oczekujemy decyzji od przedstawicieli tych drużyn, których zawodnicy NIE BIORĄ udziału w zabawie.

Komentarze użytkowników: