fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Jak on to robi? Lewutek z klasycznym hat-trickiem!

12 stycznia 2018, 14:38  |  Kategoria: Liga Typerów  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Takiej sytuacji jeszcze w historii NLH nie mieliśmy. Uczestnik naszej Ligi Typerów wygrał trzecią serię pod rząd!

Passa właściciela tego konta jest nieprawdopodobna. Tym razem do zwycięstwa wystarczyły 22 punkty, z czego jeden był za dokładny wynik (4:2 w meczu Highlife z Ekipą Organizatora) a pięć za poprawnie wytypowaną różnicę bramkową. Nie pozostaje nam nic innego niż po raz kolejny pogratulować zwycięzcy, do którego trafia trzeci już bonus do legalnego polskiego bukmachera - forBET! A pełny ranking jest dostępny w menu głównym w zakładce Liga Typerów -> TABELA. Prowadzi w nim oczywiście triumfator ostatniej serii.

Czas na statystyki. W pierwszej lidze hitem były derby Marek, między Niespodzianką a In-Plusem. Tutaj nie pozostawiliście złudzeń - zdecydowanego faworyta widzieliście w Księgowych, bo aż szesnaście osób postawiło na ekipę Patryka Gall, a tylko dwie na Niespodziankę. To było słuszne założenie, bo In-Plus wygrał ostatecznie 2:0. Na zapleczy elity przyjrzeliśmy się innym derbom - tym deweloperskim między Ryńskimi a JSJ. Tutaj Wasze głosy rozłożyły się w miarę równomiernie - dziesięciu uczestników słusznie wytypowało triumf JSJ, dwie liczyły na remis a sześć na ekipę Kamila Ryńskiego. W trzeciej lidze doszło z kolei do starcia niemal na szczycie - Multi-Medica podejmowała FC Antykwariat. W dużo większym stopniu zawierzyliście Medycznym - postawiliście na nich trzynaście razy, podczas gdy na rywali tylko pięciokrotnie. Ale to właśnie te pięć osób miało po wtorkowym spotkaniu lepsze humory. Natomiast na najniższym poziomie sprawdziliśmy Wasze przeczucia dotyczące pojedynku Marcovy z Grochowem. Forma tych pierwszych zupełnie Was nie przekonała i tylko dwóch użytkowników zdecydowało się postawić na obóz Ernesta Wiśniewskiego. Pozostałych szesnaście widziało wiktorię ekipy Karola Gwardy, ale tego dnia tej drużynie niestety niewiele wychodziło, z kolei Marcova zagrała wybitnie i wygrała 11:7!

A kolejne mecze do wytypowania czekają! Moduł w menu górnym pt. „LIGA TYPERÓW” działa, więc wystarczy że klikniecie na opcję TYPOWANIE i zostaniecie przeniesieni na odpowiednią stronę. Czas na oddanie typów upływa w poniedziałek o godzinie 20:00. Życzymy powodzenia!

Komentarze użytkowników: