fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Wybraliśmy najlepszych zawodników czwartej kolejki!

13 stycznia 2018, 20:14  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Zawsze przyjemnie jest otrzymać nagrodę za swoje dokonania. Ale dlaczego nie upominacie się o swoje?

Dziś zaczynamy troszkę w innym stylu. Apelujemy do wszystkich, którzy zostali wybrani w tym sezonie jako MVP i nie odebrali swoich nagród - zgłoście się do nas na najbliższej kolejce ligowej. Takich osób jest przynajmniej pięć. Nie ma się czego wstydzić!

Teraz przechodzimy do spraw ważniejszych a mianowicie do wyboru najlepszych graczy ostatniej serii. Decyzje przysporzyły nam trochę frasunku, ale zdecydowaliśmy, że...

najlepszym zawodnikiem 4.kolejki I ligi został... ŁUKASZ CHOIŃSKI! Łukasz to klasa sama w sobie. Zawsze pod grą, walczący do samego końca i biorący na siebie odpowiedzialność w najtrudniejszych momentach. A takich z KroosDe Team nie brakowało, bo rywal postawił wysoko poprzeczkę i wynik ważył się do ostatnich chwil. Jego cztery gole zadecydowały o końcowym sukcesie i przy okazji pozwoliły się trochę zbliżyć do liderującego w klasyfikacji strzelców Adama Matejaka.

4 kolejka XI edycja

najlepszym zawodnikiem 4.kolejki II ligi został... AREK STĘPIEŃ! Tutaj moglibyśmy użyć opcji "kopiuj - wklej" z tego, co napisaliśmy wyżej. Arka bronią nie tylko liczby (hat-trick i przynajmniej jedna asysta z Adrenaliną), ale też to, czego nie widać w rubrykach meczowych. Gdy nie wiadomo co zrobić z piłką, zawsze można do niego podać, a on umiejętnie się zastawi, zgra futbolówkę lub wymusi faul. Mieć w swoich szeregach takiego gracza to dar od losu.

4 kolejka XI edycja

najlepszym zawodnikiem 4.kolejki III ligi został... PAWEŁ MADEJ! Autor najszybszego hat-tricka w tej kolejce. By rozmontować defensywę Multi-Mediki na dobre, potrzebował zaledwie 6 minut. Dołożył do tego asystę przy golu swojego brata. Od początku sezonu prezentuje wyborną formę i ta nagroda należała mu się jak mało komu w tych rozgrywkach.

4 kolejka XI edycja

najlepszym zawodnikiem 4.kolejki IV ligi został... DAMIAN ZAJDOWSKI! Marcovie nie dawaliśmy większych szans z Grochowem, ale dyspozycja tego gracza była jednym z kluczowym czynników, które zadecydowały o sukcesie ekipy Ernesta Wiśniewskiego. Dwa gole, cztery asysty i jak zwykle mnóstwo dryblingów, po których rywale potykali się o własne nogi. Damian to świetny przykład, że dobry zawodnik poradzi sobie i na trawie i na parkiecie. Brawo!

4 kolejka XI edycja

Oczywiście dla wszystkich najlepszych zawodników przygotowaliśmy nagrody! W tym sezonie gracze mają do wyboru: voucher na zestaw burger + frytki do Krowa i Kurczak Grill Bar (mieszczącym się tuż obok hali), voucher do restauracji Cubana na 50 zł, oraz podwójne zaproszenie do Kina Helios w Galerii Wołomin na dowolny seans. Nagrody są łącznie cztery, bo na każdą kolejkę mamy przygotowane dwa vouchery do Krowy i Kurczaka. Hierarchia jest taka, że najpierw wybiera najlepszy gracz pierwszej ligi, a później kolejnych poziomów, z kolei MVP czwartej ligi musi się zadowolić tym, co zostanie. W sprawie odbioru nagród prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na Facebooku Nocnej Ligi lub mailowo.

Wszystkim pozostałym wybranym również serdecznie gratulujemy! W profilach indywidualnych już pojawiła się informacja, że znalazło się dla Was miejsce w TOP 5. A kolejne notowanie za tydzień!

Komentarze użytkowników: