fot. © www.planarstudio.pl

Tomek Włodarz typuje 7.kolejkę II ligi!

7 lutego 2018, 00:59  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Dla Lambady pojawiła się nadzieja na awans do pierwszej ligi. Wszystko dzięki ubiegłotygodniowej wpadce Fil-Polu.

Strata podopiecznych Pawła Roguskiego do drugiej pozycji wynosi cztery punkty. Fil-Pol ma jednak przed sobą trudne spotkania, np dziś z Ormedem a później z WLSP i Magnattem. Ale nie można wyłącznie liczyć na kolejne wpadki faworytów - trzeba patrzeć przede wszystkim na siebie! Jeśli w siódmej serii Lambada wygra z JSJ, to będzie o krok od brązowego medalu. Co o tym spotkaniu myśli golkiper zespołu z Kobyłki, Tomek Włodarz? Poniżej znajdziecie jego typy, analizy i krótkie podsumowanie.

                                                               Tomek Włodarz

Ormed Zielonka (5) - Fil-Pol (2) (TYP TOMKA - X) (TYP ORGANIZATORA - 2)

To spotkanie rozpocznie siódmą kolejkę w drugiej lidze. Faworytem są przedstawiciele wicelidera rozgrywek, którzy jednak dość niespodziewanie stracili w poprzedniej kolejce punkty z Łabędziami i jeżeli myślą poważnie o awansie, nie mogą sobie pozwolić na stratę kolejnych. Ormed, który w tamtym tygodniu, mimo ambitnej postawy nie zdołał urwać punktów WLSP, praktycznie skończył sezon, bo na pewno nie awansuje ani też nie spadnie. Gra bez presji powinna pozytywnie wpłynąć na miejscowych, którzy są w stanie wyszarpać tutaj remis.

Łabędzie na Detoxie (8) – Magnatt.eu (9) (TYP TOMKA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Jako drudzy do rywalizacji przystąpią Łabędzie z Magnatt.eu. Ci pierwsi będą mocno podbudowani po remisie z vice-liderem i zapewne teraz będą chcieli zgarnąć całą pulę. Jest im ona potrzebna, bo mimo dobrej gry, ich sytuacja w tabeli nie wygląda różowo. Magnatt zdaje sobie sprawę, że ewentualna porażka może mu mocno skomplikować możliwość utrzymania, stąd też powinniśmy się spodziewać pełnego emocji meczu i walki na całego. Według mnie wygrają Łabędzie.

Lambada (3) – JSJ Development (4) (TYP TOMKA - 1) (TYP ORGANIZATORA - X)

O 21:30 zapowiada się równie pasjonujący pojedynek pomiędzy Lambadą a JSJ Development, czyli zespołami z 3 i 4 miejsca w tabeli. Obydwa mają po tyle samo punktów, taki sam bilans meczów zwycięskich i porażek, jak również zbliżony bilans bramkowy. Dzięki temu, że w poprzedniej kolejce punkty stracił Fil-Pol, ten mecz ma dodatkowe znaczenie, bo jego zwycięzca zostanie w grze o awans do pierwszej ligi. Walka będzie do ostatnich sekund, ale wygra Lambada.

Ryńscy Development (6) - Malina K.O. (10) (TYP TOMKA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

22:15 to początek spotkania Ryńskich z Maliną K.O. Zdecydowanym faworytem są gracze z Marek, którzy przed tygodniem - po dramatycznym meczu - pozostawili w pokonanym polu Magnatta i spróbują pójść za ciosem. Malina powalczy z kolei o swoje pierwsze punkty w sezonie, a jeśli przegra, to niewykluczone, iż nie będzie miała nawet teoretycznych szans na utrzymanie. I według mnie taki scenariusz jest najbardziej prawdopodobny.

Adrenalina Ząbki (7) – WLSP (1) (TYP TOMKA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 2)

Ostatni do rywalizacji w środowy wieczór przystąpią Adrenalina i WLSP. Ekipa z Ząbek w ostatnich trzech kolejkach zanotowała same porażki, ale nie będzie jej łatwo tę serię zatrzymać, skoro po drugiej stronie boiska stanie lider drugiej ligi. WLSP pewnie zmierza do mistrzostwa i nawet jeśli ma problemy w swoich meczach, to na końcu i tak zgarnia całą pulę. Tutaj nic się w tej kwestii nie powinno zmienić.

"Jak widać 7 kolejka zapowiada się bardzo ciekawie. Jeszcze do szóstej wydawało się, że karty w kwestii awansu zostały rozdane, jednak faworyci pogubili punkty, co teraz będą chciały wykorzystać pozostałe zespoły będące za liderującą dwójką. Na drugim biegunie również zapowiada się walka na całego, gdyż będziemy oglądać starcie drużyn bezpośrednio zainteresowanych utrzymaniem. Emocji nie zabraknie".

UWAGA! Wywiady chcemy przeprowadzić po drugim meczu tego dnia!

Komentarze użytkowników: