fot. © www.planarstudio.pl

Artur Radomski typuje 7.kolejkę I ligi!

8 lutego 2018, 01:45  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

KroosDe Team bez wątpienia ma apetyt na brązowy medal jedenastej edycji. Szczególnie, że na trzy kolejki przed końcem ma wszystko w swoich nogach.

Tak dobra sytuacja to pokłosie choćby ostatniego zwycięstwa nad Samymi Swoimi. A skoro udało się ze Swojakami, to czemu nie z Białowieską? W taki rozwój wypadków wierzy Artur Radomski, który jednak zastanawia się, jak dawna Szóstka podejdzie do najbliższego pojedynku. Na szczęście odpowiedź coraz bliżej. A typy Artura na wszystkie czwartkowe starcia znajdziecie poniżej.

                                                               Artur Radomski

Białowieska (8) - KroosDe Team (3) (TYP ARTURA - 2) (TYP ORGANIZATORA - X)

Patrząc na układ tabeli i ostatnie wyniki może się wydawać, że jesteśmy faworytem tego spotkania. Jednak nasze cele na ten sezon zostały osiągnięte, ponieważ praktycznie mamy już utrzymanie, dlatego ciężko mi powiedzieć jaka będzie postawa zespołu w tym meczu. Dodatkowo przeciwnik ma znacznie więcej do stracenia, ponieważ nie zagwarantował sobie jeszcze utrzymania i będzie robił wszystko, by jak najszybciej zdobyć liczbę oczek gwarantującą grę w elicie w przyszłym sezonie. Kto jak kto, ale my wiemy z doświadczenia ostatnich trzech sezonów, że to motywuje podwójnie. Spodziewam się ciężkiego starcia i typuję nasze minimalne zwycięstwo.

Bad Boys Ostrówek (6) – In-Plus Marki (5) (TYP ARTURA - X) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Wynik w tym meczu jest bardzo trudny do przewidzenia i uważam, że będzie zależał od dyspozycji kluczowych graczy obu ekip. Jedni i drudzy mają tę samą motywację, czyli walkę o trzecie miejsce. Bad Boys jest drużyną chyba trochę niedocenianą przez rywali, co - jak widać po dorobku punktowym - skrzętnie wykorzystuje. In-Plus będzie z kolei na fali wysokiego zwycięstwa w poprzednim spotkaniu. Ponieważ obydwa zespoły nastawione są raczej na ofensywę, będzie to mecz szybki i efektowny. Jeżeli In-Plus nie będzie miał problemów kadrowych, przez co siła rażenia obu ekip będzie bardzo podobna, to może paść remis.

Sami Swoi (4) – Stara Gwardia (2) (TYP ARTURA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 2)

Sami Swoi po porażce z nami będą chcieli się jak najszybciej pozbierać i wrócić na właściwe tory. Z pewnością ich grę znacząco poprawi powracający do składu Mateusz Antoniak, ale czy to wystarczy na dobrze grającą ekipę braci Choińskich? Gwardziści wygranymi jedną czy dwiema bramkami przypominają mi trochę naszą drogę do mistrzostwa w siódmej edycji i kto wie - może to jest metoda na wygranie ligi w tym sezonie? Spotkanie będzie na pewno zacięte, ale 3 punkty zgarnie ekipa Starej Gwardii, wygrywając - jak to ma w zwyczaju - jedną bramką.

Al-Mar Wołomin (7) - Team4Fun (10) (TYP ARTURA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Podrażniony ostatnią porażką Al-Mar będzie chciał za wszelką cenę wygrać spotkanie, gdyż pozwoli mu to osiągnąć magiczną liczbę 9 punktów, które powinny dać utrzymanie. Z drugiej strony ekipa Norberta Cioka nie ma się już nad czym zastanawiać i dla niej liczy się tylko zwycięstwo. Obie ekipy przede wszystkim nie będą chciały popełnić błędu i dać odjechać przeciwnikom, więc będzie to typowy mecz walki. Team4Fun rozkręca się z kolejki na kolejkę i jeżeli nie podłamał się zeszłotygodniowym podziałem punktów z Białowieską, to może tutaj sięgnąć po upragniony triumf.

Niespodzianka Marki (9) – Ostropol (1) (TYP ARTURA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 2)

W zasadzie to, że ekipa z Marek musi martwić się o utrzymanie jest jedną z większych niespodzianek tego sezonu. Markowianie nie mają korzystnych wyników z ekipami, z którymi bezpośrednio walczą o uniknięcie spadku, a terminarz zmusza ich do szukania punktów z drużynami z czoła tabeli. O ich motywację w tym meczu raczej nie trzeba się martwić, co widzieliśmy w starciu z wiceliderem rozgrywek. Czy jednak czwartkowa konfrontacja nie będzie dla nich mission impossible? Mimo, że drużyna ze Stanisławowa potrafi zlekceważyć niżej notowanego rywala, co widać było w starciu z BB, to pewnie zmierza po obronę tytułu i nie widzę tutaj możliwości innego wyniku jak wygrana faworyta.

UWAGA! Wywiady chcemy przeprowadzić po czwartym meczu tego dnia!

Komentarze użytkowników: