fot. © www.planarstudio.pl

Przed nami drugi tydzień z Pucharem Ligi!

8 lutego 2018, 11:05  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

W przyszłym tygodniu wiele drużyn będzie odpoczywało. Do gry wraca bowiem Puchar Ligi, gdzie rozegramy ostatnią grupę eliminacyjną oraz cztery ćwierćfinałowe.

Wśród 40 zespołów uczestniczących w zmaganiach jest duża część takich, które w Pucharze zdążyły już odpaść. To oznacza, że przed ósmą i dziewiątą kolejką zmagań czeka je tydzień przerwy. Rozgrywki ligowe wrócą od 19 lutego i bardzo prosimy, by do końca TEGO tygodnia wysłać nam ewentualne prośby na ósmą serię gier.

Jeśli chodzi o Puchar, to w poniedziałek 12 lutego o ostatnie dwa bilety do fazy TOP 16 powalczą: Ostropol, Na Fantazji, Lambada, Adrenalina oraz dwie ekipy spoza NLH - Bulbez Team Bemowo i AGD Marking. UWAGA! Niewykluczone, że do tej grupy trafi jeszcze jedna ekipa. To spowoduje, że zaczniemy rywalizację od 20:00 (a nie od 20:20), ale czy tak faktycznie będzie, okaże się na dniach. To na pewno wydłużyłoby granie, co chyba jednak nikomu nie powinno przeszkadzać. Przypominamy, że zespoły poniedziałkowe mają możliwość dopisania na czas Pucharu 2-3 zawodników.

We wtorek 13 lutego oraz czwartek 15 lutego rozegramy natomiast grupy ćwierćfinałowe. W obydwa dni pierwsze mecze zaczną się od 21:00! Zrobiliśmy tak celowo, bo niektórzy z Was mają treningi i chcielibyśmy, by wszyscy zdążyli na swoje spotkania. Rozpiska znajduje się już w menu głównym, w module Puchar Ligi -> TERMINARZ. Spotkania w grupach będą toczyły się na przemian - dwa mecze z jednej stawki, potem dwa z drugiej, itd. Później nastąpią półfinały i finał, gdzie zwycięzca awansuje do WIELKIEGO FINAŁU. Ten z kolei odbędzie się na uroczystym zakończeniu zmagań. Przypominamy, że walka będzie się toczyła nie tylko o okazałe trofeum, ale też o rabat na kolejny sezon w wysokości połowy wpisowego.

Na czas trwania Pucharu uruchamiamy oczywiście moduł LIVESCORE, gdzie będziecie mogli śledzić wyniki na żywo. Jeżeli coś jest dla Was niezrozumiałe, widzicie błąd w rozpisce lub macie uwagi co do terminarza - bardzo prosimy o jak najszybszą wiadomość.

Komentarze użytkowników: