fot. © www.nocnaligahalowa.pl

To powoli robi się nudne - kolejny triumf Lewutka!

9 lutego 2018, 11:32  |  Kategoria: Liga Typerów  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Lider naszej zabawy ostatnio dał wygrać jednemu z rywali, ale w tej kolejce ponownie okazał się bezkonkurencyjny.

To już piąte(!) pojedyncze zwycięstwo dominatora Ligi Typerów. W tym konkretnym przypadku do zgarnięcia naszej nagrody wystarczyło 17 punktów. To wszystko powoduje, że Lewutek umocnił się na pierwszej pozycji w klasyfikacji generalnej i nad drugim w tabeli Lakazetem ma już osiem punktów przewagi. Pełny ranking jest dostępny w menu głównym w zakładce Liga Typerów -> TABELA

Domyślamy się, że często zastanawia Was nasz wybór meczów, które analizujemy pod względem typów. Zwykle staramy się wybierać takie spotkania, gdzie mniej więcej w równym stopniu obstawialiście potencjalnych zwycięzców. W teorii najbardziej zaciętym spotkaniem 7 kolejki powinno być to między Starą Gwardią i Samymi Swoimi. I faktycznie tak było, ale Wasze typy były w tym przypadku niemal w 100% jednoznaczne (16:1 na korzyść Gwardzistów). Dlatego jeśli widzicie, że decydujemy się na wybór innych spotkań niż "hity", to własnie z powodów podanych wyżej.

Tym razem zanalizowaliśmy następujące potyczki - w pierwszej lidze walkę o utrzymanie stoczyli Al-Mar z Team4Fun. Tutaj Wasze głosy idealnie się wypośrodkowały - ośmiu użytkowników postawiło na ekipę Marcin Rychty, jeden na remis, a kolejnych ośmiu na trzykrotnych mistrzów rozgrywek. Ostatecznie trzy punkty pojechały do Wołomina. W drugiej lidze toczyła się z kolei rywalizacja o brązowy medal - zaangażowane w nią były Lambada i JSJ Development. Więcej szans dawaliście Lambadzie - jej zwycięstwo wytypowało jedenastu uczestników. Dwie liczyły na podział punktów, a cztery na Deweloperów. Końcowy wynik to 2:1 dla Lambady. Na trzecim poziomie na zacięty mecz zapowiadał się ten między Atomowymi Orzechami a MK-BUDem. W końcowym rozrachunku lepsi okazali się Budowlani, co ucieszyło czternastu typerów. Nikt nie obstawił tutaj remisu, a trzech graczy liczyło na Orzechy. A w czwartej lidze świetnie prezentowały się ostatnimi czasy drużyny Bad Boys 2 i Na Fantazji. Nic dziwnego, że własnie ich bezpośrednie starcie wzięliśmy pod lupę. Tutaj Wasze wskazania mocno się podzieliły. Sześciokrotnie postawiliście na Złych Chłopców, dziesięć razy na ekipę Kacpra Jąkały, a tylko jedna osoba przewidziała prawidłowy wynik jakim był remis. 

A kolejne mecze do wytypowania czekają! Moduł w menu górnym pt. „LIGA TYPERÓW” działa, więc wystarczy że klikniecie na opcję TYPOWANIE i zostaniecie przeniesieni na odpowiednią stronę. Czas na oddanie typów upływa dopiero w poniedziałek 19 lutego o godzinie 20:00. Życzymy powodzenia!

Komentarze użytkowników: