fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Wybraliśmy najlepszych zawodników siódmej kolejki!

11 lutego 2018, 19:40  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Tym razem nagrody postanowiliśmy przyznać wyjątkowo w niedzielę. Ale wcale nie jest tak, że potrzebowaliśmy więcej czasu na podjęcie decyzji.

Mniej więcej od razu wiedzieliśmy, kogo z Was chcielibyśmy uhonorować. I nie przedłużając, postanowiliśmy że...

najlepszym zawodnikiem 7.kolejki I ligi został... KRYSTIAN RYTEL! Golkiper Białowieskiej miał w czwartek swój dzień. Przy stanie 1:0 z KroosDe Team obronił rzut karny wykonywany przez Mateusza Lewandowskiego, a do tego miał sporo bardzo dobrych interwencji, które długo pozwalały jego drużynie zachować czyste konto. Także w ostatniej akcji zachował czujność i pomógł drużynie uratować remis.

7 kolejka XI edycja

najlepszym zawodnikiem 7.kolejki II ligi został... PIOTREK RADOMSKI! Kapitan Maliny zaliczył we wtorek niesamowitego hat-tricka! Mimo, że jest nominalnym obrońcą, często włączał się do akcji swojej drużyny i trzy razy pokonał Sebastiana Puławskiego. Kapitalne były przede wszystkim pierwsze dwie bramki - obydwie z lewej nogi, gdzie chyba nawet sam strzelający nie spodziewał się, że piłka może się po nich znaleźć w siatce. To wszystko pozwoliło ekipie z Wołomina zachować cień szansy na utrzymanie w lidze.

7 kolejka XI edycja

najlepszym zawodnikiem 7.kolejki III ligi został... DAREK KARCZEWSKI! Zwykle z rodziny Karczewskich honorujemy Chrystiana, lecz tym razem musiało paść na Darka. W meczu z Multi-Mediką gracz z numerem "10" na koszulce zaliczył trzy bramki, asystę, a do tego - w ostatniej sekundzie - przechylił szalę zwycięstwa na korzyść zielonkowskich weteranów. Spokój w jaki to zrobił, chociaż sytuacja tylko z pozoru była łatwa - chapeau bas!

7 kolejka XI edycja

najlepszym zawodnikiem 7.kolejki IV ligi został... PIOTREK STAŃCZAK! Obrońca Bad Boys 2 już trzykrotnie trafił do naszego zestawienia, bo gdy tylko przeniósł się z bramki do obrony, natychmiast uszczelnił defensywę Złych Chłopców. A przeciwko Na Fantazji wziął także na siebie ciężar uratowania punktów. Najpierw zdobył bramkę, a na kilka sekund przed końcem zawiązał akcję, która w ostatecznym rozrachunku dała przybyszom z Ostrówka cenny remis. To się nazywa walka do końca!

7 kolejka XI edycja

Oczywiście dla wszystkich najlepszych zawodników przygotowaliśmy nagrody! W tym sezonie gracze mają do wyboru: voucher na zestaw burger + frytki do Krowa i Kurczak Grill Bar (mieszczącym się tuż obok hali), voucher do restauracji Cubana na 50 zł, oraz podwójne zaproszenie do Kina Helios w Galerii Wołomin na dowolny seans. Nagrody są łącznie cztery, bo na każdą kolejkę mamy przygotowane dwa vouchery do Krowy i Kurczaka. Hierarchia jest taka, że najpierw wybiera najlepszy gracz pierwszej ligi, a później kolejnych poziomów, z kolei MVP czwartej ligi musi się zadowolić tym, co zostanie. W sprawie odbioru nagród prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na Facebooku Nocnej Ligi lub mailowo.

Wszystkim pozostałym wybranym również serdecznie gratulujemy! W profilach indywidualnych już pojawiła się informacja, że znalazło się dla Was miejsce w TOP 5. A kolejne notowanie za dwa tygodnie!

Komentarze użytkowników: