fot. © www.planarstudio.pl

Wybierz najładniejszą bramkę stycznia!

13 lutego 2018, 18:38  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Mateusz Lewandowski jest już w finale naszej zabawy na bramkę sezonu. Kto tym razem zbierze najwięcej Waszych głosów?

Zaczynamy klasycznie od przypomnienia zasad. Przede wszystkim głosować można tylko na Facebooku NLH - a dokładnie w artykule TUTAJ. Należy po prostu polubić imię i nazwisko strzelca najładniejszego gola, które znajduje się w komentarzu. Ale! Decyzji nie zostawiamy wyłącznie fejsbukowiczom, ale też kapitanom drużyn. W odróżnieniu do pierwszej edycji nastąpi jednak zmiana zasad - kapitanowie muszą wskazać jedynie najładniejszego gola, a nie miejsca od pierwszego do piątego. My zliczymy Wasze głosy i przyznamy bramkom punkty - zarówno za głosowanie kapitanów, jak i to na FB. Łączna suma punktów z tych dwóch głosowań wyłoni nam zwycięzcę zabawy i drugiego finalistę bramki sezonu. W przypadku równej liczby punktów, zadecyduje to, kto miał więcej polubień. Kapitanowie (poza tymi, którzy mają swoich przedstawicieli w zabawie!) mają obowiązek oddać głoś do piątku do godziny 23:59. Można to zrobić nie tylko na maila, ale w prywatnej wiadomości na FB, czy nawet smsem.

Łącznie do walki o bramkę sezonu trafią trzy gole - z grudnia, stycznia i lutego. Dla tego, który okaże się autorem najbardziej spektakularnej bramki jedenastej edycji będzie oczywiście nagroda i statuetka.

Serdecznie zachęcamy, gdy już klikniecie na post konkursowy, by go od razu polubić (a nie tylko sam komentarz) czy nawet udostępnić. Dzięki temu zobaczy go więcej osób.

Głosowanie na FB kończymy w piątek, 16 lutego o godzinie 20:00! A w przyszłym tygodniu wybierzemy najładniejszą interwencję miesiąca stycznia.

Komentarze użytkowników: