Dar-Mar mistrzem 3.ligi jedenastej edycji!

28 lutego 2018, 01:26  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Wielki finał trzeciego poziomu nie zawiódł! Mimo, że Dar-Mar prowadził już 4:0, to do samego końca musiał drżeć o końcowy rezultat.

Progresso fatalnie weszło w środową potyczkę. Drużynie z tyloma klasowymi zawodnikami nie przystoi przegrywać po kwadransie czterema bramkami. Ale wiedzieliśmy, że ekipa z Radzymina nie złoży broni. Radek Gajewski zdobył ważnego gola "do szatni", później kolejnego dołożył Hubert Sochacki i chociaż Dar-Mar odpowiedział trafieniem Kuby Murawskiego, to później Progresso dwukrotnie znalazło sposób na Norberta Kucharczyka i na 8 minut przed końcem rezultat brzmiał tylko 4:5! Gracze w białych koszulkach byli w ciągłym natarciu, dwukrotnie centymetry dzieliły ich od upragnionego remisu, lecz piłka zamiast do siatki obijała słupki. To się zemściło - w 40 minucie kontrę Dar-Maru wykorzystał niesamowity tego wieczora Bartek Januszewski (4 gole!) i stało się jasne, że tytuł pojedzie do Kobyłki. Progresso skończyło ostatecznie zmagania na drugiej lokacie, z kolei trzeci na mecie zameldował się Antykwariat, który wygrał z Piorunem i odparł atak na podium ferajny Artura Świderskiego. Spadek stał się z kolei udziałem Promila i Sokołów.

Dodajmy, że królem strzelców trzeciego poziomu został Paweł Madej, natomiast klasyfikację asyst zaktualizujemy dopiero po analizie materiału video.

Także na trzecim poziomie nie musieliśmy się martwić o frekwencję zespołów. Na 45 zaplanowanych spotkań, wszystkie doszły do skutku. Dziękujemy uczestnikom za udział i liczymy, że zobaczymy Was na starcie również kolejnego sezonu.