fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Już w środę gramy w Pucharze Polski!

13 sierpnia 2018, 16:17  |  Kategoria: Komunikaty  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

15 sierpnia o 17:30 na stadionie kobyłkowskiego Wichru (ulica Napoleona 2A) rozegramy spotkanie I rundy Okręgowego Pucharu Polski! Naszym rywalem będzie Wisła Jabłonna.

Doskonale wiecie jak bardzo zaangażowani jesteśmy w projekt Nocnej Ligi i jakiś czas temu postanowiliśmy, że wyselekcjonujemy grupę zawodników, którzy będą nas reprezentować w zmaganiach Pucharu Polski. Będzie to nasz debiut w tego typu rozgrywkach a jako pierwszy przeciwnik została nam wylosowana Wisła Jabłonna. Choć nie jesteśmy faworytami tego starcia, to na boisku zostawimy 100% tego co potrafimy i mamy nadzieję, że będziecie tego świadkami. 

W reprezentacji NLH jest mnóstwo graczy, których doskonale kojarzycie - Bartek Męczkowski, Adam Baran, Mateusz Antoniak, Karol Sochocki, Arek Stępień, Mateusz Lewandowski - to tylko kilku z nich, a nasza kadra na środowy mecz będzie liczyła 18 graczy. Wszyscy nie możemy się już doczekać pierwszego gwizdka, nawet zdając sobie sprawę jak trudne zadanie nas czeka. 

Więcej informacji na temat tego spotkania znajdziecie na naszym facebookowym wydarzeniu - TUTAJ, do którego dołączenia serdecznie zapraszamy. Znajdziecie tam wypowiedzi naszych zawodników, statystyki, a jutro pojawi się konkurs na wyłonienie prawidłowego wyniku środowej potyczki i nie tylko. Dołączajcie, zapraszajcie do niego swoich znajomych i wpadajcie na stadion - środa to dzień wolny od pracy, a tym samym idealna możliwość, by wesprzeć nas swoim dopingiem. Postaramy się za to odwdzięczyć. W razie gdyby z różnych przyczyn nie udało Wam się dotrzeć na obiekt, to wynik na żywo - dzięki uprzejmości Darka Godlewskiego - będziecie mogli śledzić TUTAJ. Trzymajcie za nas kciuki!

Komentarze użytkowników: