fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Dąb Wieliszew - kolejny rywal w PP!

21 sierpnia 2018, 13:09  |  Kategoria: Komunikaty  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Nie zakładaliśmy w ciemno scenariusza, że awansujemy do drugiej fazy zmagań pucharowych. Ale skoro tu jesteśmy, to chcemy powalczyć!

Po wygranej z Wisłą Jabłonna apetyty w naszym zespole wzrosły. Udowodniliśmy przede wszystkim sobie, iż stać nas na dobrą grę i pokonanie regularnie trenującego konkurenta. Teraz będzie jednak dużo trudniej - Dąb Wieliszew to reprezentant Ligi Okręgowej, który ma w swoich szeregach młodych, wybieganych i żądnych sukcesu chłopaków. Na pewno niczego nie dadzą nam za darmo i walka będzie się toczyła przez pełne 90 minut. 

Spotkanie odbędzie się tradycyjnie na Stadionie Miejskim w Kobyłce. Więcej informacji na temat tego pojedynku znajdziecie na naszym facebookowym wydarzeniu - TUTAJ. Przeczytacie tam wypowiedzi naszych zawodników, zerkniecie na statystyki czy ankietę. Dołączajcie, zapraszajcie do niego swoich znajomych i wpadajcie na stadion - co prawda tym razem środa nie jest dniem wolnym od pracy, ale godzina 20:00 wydaje się być dość komfortowa, by po powrocie do domu i obiedzie zobaczyć w akcji swoich znajomych czy kolegów z boiska. W razie gdyby z różnych przyczyn nie udało Wam się dotrzeć na obiekt, to wynik na żywo - dzięki uprzejmości Darka Godlewskiego - będziecie mogli śledzić TUTAJ. Obiecujemy, że damy z siebie wszystko!

ZOBACZ TAKŻE!

» Aaaaawans jest naaaasz! Sialalalalalalalaaa!

Komentarze użytkowników: