fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Trzecia przeszkoda - tym razem Agape!

3 września 2018, 17:32  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Wydaje się, że skoro pokonaliśmy Dąb Wieliszew, to czemu mielibyśmy tego samego nie zrobić z Agape? Ale wiadomo - to tylko piłka, która pokory nauczyła niejedną drużynę.

Na poziomie naszego okręgu tylko jednej niezrzeszonej ekipie udało się przejść przez dwie pierwsze przeszkody i byliśmy to właśnie MY. To już powód do ogromnej dumy, ale nie chcemy się zatrzymywać - w środę o kolejne zwycięstwo i awans powalczymy z Agape Białołęka. Gwarantujemy, iż na pewno zostawimy na boisku 100% umiejętności i determinacji, ale czy to wystarczy? Mecze pucharowe rządzą się swoimi prawami, więc chyba nie ma co spekulować. Nie jesteśmy faworytami, aczkolwiek rola pretendenta wcale nam nie przeszkoda, co zdążyliśmy już dwukrotnie udowodnić.

Spotkanie z naszym udziałem tradycyjnie będzie miało swoją arenę na Stadionie Miejskim w Kobyłce. Więcej informacji na temat tego pojedynku znajdziecie na naszym facebookowym wydarzeniu - TUTAJ. Przeczytacie tam wypowiedzi naszych zawodników, zerkniecie na statystyki i nie tylko. Dołączajcie, zapraszajcie swoich znajomych i wpadajcie na stadion - pierwszy gwizdek o dość nietypowej porze, bo o 20:15. W razie gdyby z różnych przyczyn nie udało Wam się dotrzeć na obiekt, to wynik na żywo - dzięki uprzejmości Darka Godlewskiego - będziecie mogli śledzić TUTAJ. Wierzymy, że wspólnie będziemy świadkami kolejnego awansu. Jeśli tak się stanie, to 12 września zagramy z czwartoligową Perłą Złotokłos. Na razie skupiamy się jednak tylko na Agape. WALKAAAA!

PS: Przypominamy o zapisach do turnieju 9 września - wszystkie informacje TUTAJ.

Komentarze użytkowników: