fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Zapisy do 6.edycji NLH CUP wystartowały!

1 listopada 2018, 13:50  |  Kategoria: Inne rozgrywki  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Po raz szósty do Zielonki zjadą amatorskie drużyny z całej Polski. Mamy nadzieję, że będziecie wśród nich!

Jak co roku zapraszamy Was na NLH CUP. Chyba jeszcze nigdy w tych zawodach nie wystąpiło mniej niż 40 zespołów. Liczymy, że tak będzie i tym razem i po raz kolejny będziemy jedną z największych piłkarskich imprez w Polsce.

Zawody nie zmieniają swojego miejsca docelowego - jak zwykle będzie nim super hala w Zielonce, mieszcząca się przy ulicy Łukasińskiego 1/3. W porównaniu do poprzednego roku nie zmieni się również wpisowe - nadal będzie wynosić 250 zł, jakkolwiek zespoły z NLH, Futboligi oraz te które grały u nas rok temu mogą liczyć na 10% zniżki! Termin zgłoszeń upływa 29 listopada.

Wszystkie potrzebne informacje związane z zapisami możecie znaleźć na FB NLH, gdzie zostało utworzone specjalne wydarzenie. Link tu: https://web.facebook.com/events/918306704960441/. Klikając w nim "wezmę udział" lub "zainteresowany" będziecie na bieżąco informowani o stanie zapisów oraz będą do Was docierały inne ważne newsy związane z imprezą.

Podobnie jak przed rokiem, razem z deklaracją uczestnictwa, możecie nam wysyłać bloki godzinowe, w których najbardziej pasuje Wam grać. Rywalizację zaczniemy w sobotę od 8:00/9:00 a skończymy o 21/22:00 (w sumie 6/7 grup). W niedzielę zagramy jedną, dwie lub trzy grupy eliminacyjne (zaznaczamy, że ten dzień rezerwujemy głównie dla drużyn dojeżdżających z daleka!). A od około 14:00/15:00 (lub 16/17 - zależy do której grupy ćwierćfinałowej traficie) rozbudowana faza play-off, czyli każdy kto awansuje z grupy ma gwarantowane przynajmniej trzy następne mecze!

Jak zwykle oferujemy Wam najlepsze warunki do gry, czyli:

 doskonały parkiet

 wygodne trybuny

 szatnie z prysznicami

 wyniki na żywo

 zapowiedzi i podsumowania

 relacje w Wieściach Podwarszawskich, WWL24 i Radio FAMA

 darmowe energetyki - NOWOŚĆ!

 darmową wodę

 oprawę zdjęciową i video

 muzykę w trakcie spotkań

 prawdopodobnie od fazy play-off będziemy transmitowali mecze LIVE wraz z komentarzem!

Nie zabraknie też nagród w postaci medali, pucharów, statuetek oraz sprzętu sportowego, a wszyscy półfinaliści otrzymają także vouchery na dwie darmowe pizze.

Więcej informacji podamy w miarę zbliżania się turnieju. Na tę chwilę możemy napisać, że liczba zawodników w składzie nie może przekroczyć dziesięciu, a wpisowe można uiścić na miejscu (dotyczy zespołów, które znamy).

Liczymy na Waszą pomoc w kwestii udostępniania informacji o turnieju oraz zapraszania do niego swoich znajomych. W razie jakichkolwiek pytań dzwońcie (501-162-400) lub piszcie: robert@nocnaligahalowa.pl 

Przyjmujemy także zapisy do ligi (start w grudniu) - więcej informacji udzielamy telefonicznie.

Komentarze użytkowników: