fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Grupy rozlosowane! To będzie wyjątkowa edycja!

28 listopada 2018, 13:58  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Do szóstej edycji turnieju przystąpi rekordowa liczba 48 zespołów! I gdy patrzymy na ich nazwy, to już wiemy, że na poziomie grup eliminacyjnych, wielu faworytów pożegna się ze zmaganiami.

Miejcie świadomość, że żadne losowanie grup nie nastąpiło. To było "układanie" według Waszych propozycji związanych z godzinami. Nie zdziwcie się więc, gdy w jednej stawce będą same mocne ekipy, a w innej teoretycznie słabsze. Zastrzegamy sobie jeszcze możliwość delikatnych korekt, ale wszystko w kontakcie z zainteresowanymi drużynami. Przypomnijmy, że trofeum bronią NKS Białobrzegi, którzy okazali się najlepsi rok temu. Z tego też powodu grają u nas za darmo. Każdy zwycięzca najbliższej edycji, za rok również będzie mógł zapomnieć o wpisowym. 

W górnym menu strony znajduje się pomarańczowa zakładka o nazwie NLH CUP 6. Znajdziecie tam TERMINARZ oraz dział LIVESCORE. W trakcie zmagań, po każdym meczu będziemy w nim uzupełniali wyniki. Możecie więc już dziś ustawić sobie to miejsce jako stronę główną swojej przeglądarki i w weekend odświeżać ją co mniej więcej 10 minut;) O tym kto awansował z grupy, ale też o innych ważnych sprawach będziemy informowali w wydarzeniu turniejowym na FB - TUTAJ. Pamiętajcie, by kliknąć tam opcję "biorę udział". 

Co do regulaminu - jesteśmy w trakcie jego doprecyzowywania. Konsultujemy go z arbitrami, którzy będą sędziowali grupy ćwierćfinałowe oraz fazę play-off i nie chcemy niczego zostawić przypadkowi. A propos sędziów - mecze eliminacyjne będą gwizdane przez jednego arbitra, ale wszystko co będzie się działo od godziny 14:30 w niedzielę wezmą pod swoje czujne oko DWAJ sędziowie. Z ogromnym doświadczeniem, którzy nadzorują duże turnieje halowe, co tylko wzmacnia rangę naszego piłkarskiego święta. AKTUALIZACJA! - regulamin jest TUTAJ.

Jeśli chodzi o inne ważne kwestie - dla KAŻDEGO uczestnika fazy eliminacyjnej będziemy mieli coś na wzmocnienie koncentracji w postaci energetyka LFC. Napoje będą rozdawane kapitanom drużyn, po ich rejestracji na hali. Jak co roku gwarantujemy Wam też zdjęcia, filmy (będzie to kilkuminutowy materiał najwyższej jakości z bramkami, wywiadami, etc), darmową wodę, doskonały parkiet, muzykę, relacje w Radio FAMA Wołomin 94,7 FM, Wieściach Podwarszawskich oraz WWL24, puchary, medale, statuetki, nagrody i wszystko z czego nas znacie. Co do tych ostatnich, to są przewidziane nagrody rzeczowe dla najlepszego strzelca, zawodnika, bramkarza oraz dwóch graczy, którzy uzupełnią TOP 5 turnieju. Ale to nie wszystko - na drużyny z miejsc 1-4 czeka po wysiłku coś na ząb (po 2 pizze na drużynę), z kolei dla triumfatora będziemy mieli komplet strojów piłkarskich (koszulka + spodenki), ufundowane przez partnera technicznego zawodów - AMH365 Sport, lokalnego dystrybutora firmy Hummel.

Przypominamy, że awans z części eliminacyjnej uzyskają dwie najlepsze ekipy z każdej stawki, które później utworzą kolejne cztero-zespołowe grupy. Gry będzie więc bardzo, bardzo dużo. Uprzedzając pytania - spotkania grup ćwierćfinałowych są specjalnie wymieszane, żebyście nie musieli grać mecz po meczu.

Ważna sprawa - szatnie. Ponieważ na każdą grupę będziemy mieli do dyspozycji 4-5 szatni, to na pewno dojdzie do sytuacji, w której z jednej przebieralni będą korzystały dwie drużyny. W takich okolicznościach - na wszelki wypadek - radzimy NIE zostawiać tam cennych rzeczy. Oczywiście na terenie całego obiektu (i wokół niego) jest monitoring, ale... Nie czyńmy okazji osobom o lepkich dłoniach.

Jeszcze jedno - obuwie. Nie zabraniamy nikomu gry w turfach (lub w jakimkolwiek innym modelu z małymi koreczkami), ale w takich butach nie będziecie odczuwali komfortu z gry. Wyłącznie płaska podeszwa zapewni Wam pełną kontrolę nad tym co robicie na parkiecie. Miejcie to na uwadze przy podejmowaniu decyzji o wyborze obuwia.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, błędów w terminarzu, gdyby coś działo się na trasie do Zielonki lub jeśli jednak nie wystartujecie w zmaganiach - informujcie! Mamy zespoły rezerwowe, które tylko czekają na sygnał, by wskoczyć do drabinki turniejowej. Numer 501-162-400 jest do Waszej dyspozycji 24 h na dobę! Jeśli okazałoby się, że jakiś zespół nie przyjedzie na zawody, chociaż nie zgłaszał nam żadnych problemów - może zapomnieć o udziale w jakichkolwiek innych, przez nas organizowanych (lub współorganizowanych) turniejach. Szanujmy czas innych! Życzymy powodzenia i do zobaczenia!

Komentarze użytkowników: