fot. © Nocna Liga Halowa

Nabór zakończony! Nocną Ligę znów stworzy 40 drużyn!

4 grudnia 2018, 19:36  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Turniej zakończony, więc najwyższy czas skoncentrować się na dwunastej edycji Nocnej Ligi. Do rozgrywek - podobnie jak rok temu - przystąpi liczba 40 zespołów.

Wiemy, że długo to trwało, aczkolwiek żeby wszystko idealnie poukładać, potrzebowaliśmy czasu. Zacznijmy więc od początku. W pierwszej lidze nie ma już Białowieskiej, na czym skorzystał Team4Fun, pozostając w najwyższej klasie rozgrywkowej. Oto jej skład:

1. Stara Gwardia

2. Ostropol Stanisławów

3. KroosDe Team

4. Bad Boys Ostrówek

5. Sami Swoi

6. In-Plus Marki

7. Al-Mar Wołomin

8. Offside

9. Fil-Pol

10. Team4Fun

W drugiej lidze nie ma Niespodzianki Marki i Lambady, z kolei za zespół Magnatt.eu wskakuje AGD Marking. Ta ekipa bazuje na zawodnikach dawnego Stankana i chociaż wszyscy doskonale wiedzą, że jej poprzednia przygoda z NLH skończyła się kiepsko (dyscyplinarne wykluczenie), to teraz ma być inaczej. Wierzymy, że faktycznie tak będzie. W skład zaplecza elity weszły również trzy ekipy z trzeciej ligi, które formalnie nie uzyskały awansu, ale jesteśmy przekonani, że poziomu nie obniżą.

1. JSJ Development

2. Ormed Sklepy Medyczne

3. Łabędzie na Detoxie

4. Ryńscy Development

5. AGD Marking

6. Dar-Mar Kobyłka

7. Progresso Radzymin

8. FC Antykwariat

9. MK-BUD Wołomin

10. Tuba Juniors (dawne Bomba Boys)

Co do trzeciej ligi, to tutaj mamy w większości ekipy, które kojarzymy z czwartym poziomem z poprzedniego sezonu. Było naturalną koleją rzeczy, że z racji wycofania się kilku zespołów z wyższych lig, trzeba będzie to w jakiś sposób nadrobić. Wyszedł nam z tego taki oto skład:

1. Adrenalina Ząbki

2. Multi-Medica Zielonka

3. Atomowe Orzechy

4. AS Marcova

5. Cernio Rehabilitacja (dawny Highlife)

6. Wola Rasztowska (dawny Promil)

7. Na Fantazji

8. Bad Boys 2

9. N-Bud Zielonka

10. Burgery Nocą

W czwartej lidze mamy pięć zupełnie nowych ekip, jednego spadkowicza z trzeciej (Sokoły) i Pioruna, który z powodów organizacyjnych wolał grać w poniedziałki. Dosłownie wczoraj chęć udziału wyraził Michał Dębski, były zawodnik Starej Gwardii czy Pioruna, co ostatecznie zakończyło nabór do dwunastej edycji. 

1. Sokoły Zielonka

2. Maximus

3. Vitasport.pl

4. FC Górale

5. Przepite Talenty

6. Spoko Loko

7. Coco Jambo Tłuszcz

8. Piorun

9. Lambada

10. Wściekłe Orły

Wzorem poprzednich lat pierwsza liga będzie grała w czwartki, druga w środy, trzecia we wtorki, a czwarta w poniedziałki. Godziny się nie zmieniają - mecze będą rozgrywane od godziny 20:00 do około 24:00 (20:00, 20:45, 21:30, 22:15, 23:00). Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że zwłaszcza te ostatnie spotkania rozpoczynają się z 15-minutowym poślizgiem, bo wiadomo, że nakłada się opóźnienie z wcześniejszych potyczek. Terminarz będziemy układali z tygodnia na dzień, a swoje prośby na pierwszą kolejkę można wysyłać od dziś do czwartku do końca dnia (terminarz na pierwszą kolejkę pojawi się w piątek). Oczywiście później terminarz będzie się pojawiał z dużo większym wyprzedzeniem, ale wiadomo że pierwsza kolejka zawsze jest pod tym względem specyficzna. WAŻNE! Nie obiecujemy, że spełnimy każdą prośbę dotyczącą godziny. Zresztą - podawanie nam JEDNEJ możliwej godziny gry mija się z celem. Jeśli ktoś się decyduje na udział, tzn że może grać zarówno o 20:00, jak i o 23:00. Będziemy te godziny mieszali uczciwie, a przynajmniej będziemy się starali. Wiadomo - są zespoły z zawodnikami trenującymi i musimy im pomóc w kwestii terminarza. Ale jeśli ktoś chce konkretną godzinę, bo nie będzie jednego zawodnika albo bramkarza - z takimi tłumaczeniami prosimy trzymać się od nas z daleka. Reasumując - dogodne godziny gry podajemy wtedy, gdy istnieje REALNE zagrożenie, że o innej porze niż podana możecie mieć problem z zebraniem składu.

W tym roku kalendarzowym rozegramy dwie kolejki, pozostałych siedem (i Puchar Ligi) już w Nowym Roku. Oznacza to, że rozgrywki zakończą się w pierwszym tygodniu marca.

Gdyby plany jakiejkolwiek drużyny zmieniły się - bardzo prosimy o jak najszybszą informację. Z kolei TUTAJ jest formularz zgłoszeniowy, który należy wpierw pobrać, później wypełnić a następnie odesłać do środy(!) na robert@nocnaligahalowa.pl (lub na facebooka Nocnej Ligi). Od czwartku chcemy bowiem zrobić artykuły dotyczące każdego poziomu rozgrywkowego, mające na celu przybliżenie zmian jakie nastąpiły w drużynach czy też zaprezentowania nowych zespołów. Wypełnienie formularza nie jest obowiązkowe - forma przekazania nam kto będzie grał w Waszej ekipie może być dowolna. Może to być w notatniku, w Wordzie, nawet skan papieru toaletowego z wypisanymi nazwiskami. Formularz jest o tyle fajny, że można tam uzupełnić inne dane niż imię i nazwisko, dzięki czemu Wasze profile indywidualne będą kompletne. Pamiętajcie - jeśli np nie podacie prawdziwej daty urodzenia, to wpiszemy Wam przypadkową. Aaaa, jeszcze jedno - nie ma możliwości występowania pod innym nazwiskiem niż własne. Nie proście nas o takie rzeczy.

I słowo o wpisowym. W tym sezonie będzie ono wynosiło 1700 PLN. Bardzo jednak prosimy o informację przy wysyłaniu formularza zgłoszeniowego, czy dany zespół potrzebuje fakturę. Pamiętajcie, że trzeba do niej doliczyć VAT. Pierwszą ratę wpisowego należy uiścić na inauguracyjnej kolejce, pozostałą - na pierwszą po Nowym Roku (czyli formalnie trzecią).

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, etc - czekamy na kontakt.

Komentarze użytkowników: