Livescore - Nocna Liga Halowa

Livescore

Wyniki na żywo trwających spotkań

grupa A (niedziela, 17 marca, 10:30 - 13:00) 1x13min

1. Tuba Juniors 10pkt, 12:2

2. FC Albatros 6pkt, 3:1

3. Na Fantazji 5pkt, 8:5

4. Stary Rembertów 5pkt, 3:4

5. Piorun 0pkt, 0:14

 

rozpiska meczów:

(10:30 - 10:43) FC Albatros - Stary Rembertów 0:0

(10:45 - 10:58) Na Fantazji - Tuba Juniors 0:4

(11:00 - 11:13) Piorun - Stary Rembertów 0:1

(11:15 - 11:28) FC Albatros - Na Fantazji 0:0

(11:30 - 11:43) Piorun - Tuba Juniors 0:4

(11:45 - 11:58) Stary Rembertów - Na Fantazji 1:1

(12:00 - 12:13) Tuba Juniors - FC Albatros 1:1

(12:15 - 12:28) Piorun - Na Fantazji 0:7

(12:30 - 12:43) Tuba Juniors - Stary Rembertów 3:1

(12:45 - 12:58) Piorun - FC Albatros 0:2

 

grupa B (niedziela, 17 marca, 13:00 - 15:30) 1x13min

1. Starszaki 12pkt, 8:2

2. Al-Mar Wołomin 7pkt, 4:2

3. Amatorzy 6pkt, 8:6

4. Spoko Loko 4pkt, 4:6

5. Al-Maj Car 0pkt, 2:12


rozpiska meczów:

(13:00 - 13:13) Al-Mar - Amatorzy 1:0

(13:15 - 13:28) Al-Maj Car - Spoko Loko 0:1

(13:30 - 13:43) Starszaki - Amatorzy 2:1

(13:45 - 13:58) Al-Mar - Al-Maj Car 2:0

(14:00 - 14:13) Starszaki - Spoko Loko 2:1

(14:15 - 14:28) Amatorzy - Al-Maj Car 3:2

(14:30 - 14:43) Spoko Loko - Al-Mar 1:1

(14:45 - 14:58) Starszaki - Al-Maj Car 3:0

(15:00 - 15:13) Spoko Loko - Amatorzy 1:3

(15:15 - 15:28) Starszaki - Al-Mar 1:0

 

grupa C (niedziela, 17 marca, 15:30 - 18:00) 1x13min

1. Zielona 12pkt, 8:2

2. No Name 9pkt, 6:2

3. Black Eagles Warszawa 4pkt, 8:7

4. AGD Marking 4pkt, 2:3

5. SGG United 0pkt, 2:12

 

rozpiska meczów:

(15:30 - 15:43) AGD Marking - Black Eagles 0:0

(15:45 - 15:58) SGG United - Zielona 0:2

(16:00 - 16:13) No Name - Black Eagles 2:1

(16:15 - 16:28) AGD Marking - SGG United 1:0

(16:30 - 16:43) No Name - Zielona 0:1

(16:45 - 16:58) Black Eagles - SGG United 6:2

(17:00 - 17:13) Zielona - AGD Marking 2:1

(17:15 - 17:28) No Name - SGG United 3:0

(17:30 - 17:43) Zielona - Black Eagles 3:1

(17:45 - 17:58) No Name - AGD Marking 1:0

 

drużyny z drugich miejsc (niedziela, 17 marca, 18:00 - 18:45) 1x10min

1. A2 FC Albatros

2. B2 Al-Mar

3. C2 No Name

 

rozpiska meczów:

(18:00 - 18:10) FC Albatros - Al-Mar 1:1

(18:12 - 18:22) FC Albatros - No Name 0:3

(18:24 - 18:34) Al-Mar - No Name 0:1


półfinały (niedziela, 17 marca, 18:45 - 19:15) 1x13min

(18:45 - 18:58) Starszaki - Tuba Juniors 1:1 k. 3:2

(19:00 - 19:13) No Name - Zielona 0:1

 

mecze o 3 miejsce (niedziela, 17 marca, 19:15 - 19:30) 1x13min

(19:15 - 19:28) Tuba Juniors - No Name 2:0

 

mecze o 1 miejsce (niedziela, 17 marca, 19:30 - 19:45) 1x13min

(19:30 - 19:43) Starszaki - Zielona 0:2