Wyniki Letniego Pucharu NLH

Szczegółowe rozstrzygnięcia zmagań pucharowych

grupa A (niedziela, 9 września, 12:00 - 14:00) 1x10min

1. Bad Boys Ostrówek 12pkt, 11:1

2. Na Fantazji 6pkt, 3:4

3. Młodość Zielonka 4pkt, 3:4

4. Amatorzy 4pkt, 3:8

5. Inter-Europol 3pkt, 7:10

 

rozpiska meczów:

(12:00 - 12:10) Na Fantazji - Bad Boys Ostrówek 0:2

(12:12 - 12:22) Amatorzy - Młodość Zielonka 0:0

(12:24 - 12:34) Inter-Europol - Bad Boys Ostrówek 0:6

(12:36 - 12:46) Na Fantazji - Amatorzy 0:1

(12:48 - 12:58) Inter-Europol - Młodość Zielonka 1:2

(13:00 - 13:10) Bad Boys Ostrówek - Amatorzy 2:1

(13:12 - 13:22) Młodość Zielonka - Na Fantazji 1:2

(13:24 - 13:34) Inter-Europol - Amatorzy 6:1

(13:36 - 13:46) Młodość Zielonka - Bad Boys Ostrówek 0:1

(13:48 - 13:58) Inter-Europol - Na Fantazji 0:1

 

grupa B (niedziela, 9 września, 14:00 - 16:00) 1x10min

1. Martex FC 10pkt, 8:1

2. Hocki-Klocki 8pkt, 5:1

3. Fil-Pol 6pkt, 4:4

4. Al-Mar Wołomin 2pkt, 0:5

5. Big Team 1pkt, 0:6

 

rozpiska meczów:

(14:00 - 14:10) Fil-Pol - Martex FC 0:3

(14:12 - 14:22) Big Team - Al-Mar Wołomin 0:0

(14:24 - 14:34) Hocki-Klocki - Martex FC 1:1

(14:36 - 14:46) Fil-Pol - Big Team 2:0

(14:48 - 14:58) Hocki-Klocki - Al-Mar Wołomin 0:0

(15:00 - 15:10) Martex FC - Big Team 1:0

(15:12 - 15:22) Al-Mar Wołomin - Fil-Pol 0:2

(15:24 - 15:34) Hocki-Klocki - Big Team 3:0

(15:36 - 15:46) Al-Mar Wołomin - Martex FC 0:3

(15:48 - 15:58) Hocki-Klocki - Fil-Pol 1:0

 

ćwierćfinały (niedziela, 9 września, 16:00 – 17:00) 1x12min

(16:00 - 16:12) Bad Boys Ostrówek - Al-Mar Wołomin 0:0 k. 2:1

(16:14 - 16:26) Na Fantazji - Fil-Pol 3:2

(16:28 - 16:40) Młodość Zielonka - Hocki-Klocki 0:1

(16:42 - 16:54) Amatorzy - Martex FC 0:2

 

półfinały (niedziela, 9 września, 17:00 – 17:30) 1x12min

(17:00 - 17:12) Bad Boys Ostrówek - Hocki-Klocki 0:2

(17:14 - 17:26) Na Fantazji - Martex FC 0:2

 

mecze o 3 miejsce (niedziela, 9 września, 17:30 - 17:45) 1x12min

(17:30 - 17:42) Bad Boys Ostrówek - Na Fantazji 2:0

 

mecze o 1 miejsce (niedziela, 9 września, 17:45 – 18:00) 1x12min

(17:45 - 18:00) Hocki Klocki - Martex FC 3:0

 

Końcowa kolejność:

1. HOCKI-KLOCKI

2. Martex FC

3. Bad Boys Ostrówek

4. Na Fantazji

 

Nagrody indywidualne:

Król strzelców - Marcin Kur (Martex FC)

Najlepszy bramkarz - Maciej Michalczuk (Hocki-Klocki)

Najlepszy zawodnik - Janek Szulkowski (Hocki-Klocki)