Wyniki Pucharu Ligi

Szczegółowe rozstrzygnięcia zmagań pucharowych

grupa A (poniedziałek, 22 stycznia, 20:20 - 23:20) 1x10min

1. Fil-Pol 13pkt, 12:3

2. KroosDe Team 8pkt, 6:3

3. AS Marcova 7pkt, 11:10

4. Bad Boys 2 7pkt, 3:5

5. Dar-Mar Kobyłka 6pkt, 7:7

6. Atomowe Orzechy 0pkt, 3:14

 

rozpiska meczów:

(20:20 - 20:30) Fil-Pol - Atomowe Orzechy 2:1

(20:32 - 20:42) Dar-Mar - KroosDe Team 0:0

(20:44 - 20:54) Bad Boys 2 - Marcova 0:3

(20:56 - 21:06) Atomowe Orzechy - KroosDe Team 1:4

(21:08 - 21:18) Fil-Pol - Marcova 5:0

(21:20 - 21:30) Bad Boys 2 - Dar-Mar 0:0

(21:32 - 21:42) KroosDe Team - Marcova 2:1

(21:44 - 21:54) Atomowe Orzechy - Dar-Mar 1:2

(21:56 - 22:06) Bad Boys 2 - Fil-Pol 0:2

(22:08 - 22:18) Marcova - Dar-Mar 3:3

(22:20 - 22:30) KroosDe Team - Fil-Pol 0:0

(22:32 - 22:42) Bad Boys 2 - Atomowe Orzechy 2:0

(22:44 - 22:54) Dar-Mar - Fil-Pol 2:3

(22:56 - 23:06) Marcova - Atomowe Orzechy 4:0

(23:08 - 23:18) Bad Boys 2 - KroosDe Team 1:0


grupa B (wtorek, 23 stycznia, 20:00 - 22:00) 1x10min

1. Bomba Boys 10pkt, 9:2

2. Ormed Zielonka 9pkt, 6:4

3. Niespodzianka Marki 7pkt, 4:4

4. MK-BUD Wołomin 3pkt, 4:6

5. Landtech F.C. 0pkt, 1:8

 

rozpiska meczów:

(20:00 - 20:10) MK-BUD - Niespodzianka 0:1

(20:12 - 20:22) Landtech - Ormed 0:1

(20:24 - 20:34) Bomba Boys - Niespodzianka 1:1

(20:36 - 20:46) MK-BUD - Landtech 3:0

(20:48 - 20:58) Bomba Boys - Ormed 3:1

(21:00 - 21:10) Niespodzianka - Landtech 2:1

(21:12 - 21:22) Ormed - MK-BUD 2:1

(21:24 - 21:34) Bomba Boys - Landtech 2:0

(21:36 - 21:46) Ormed - Niespodzianka 2:0

(21:48 - 21:58) Bomba Boys - MK-BUD 3:0

 

grupa C (wtorek, 23 stycznia, 22:00 - 24:00) 1x10min

1. Sami Swoi 9pkt, 6:4

2. Progresso Radzymin 8pkt, 5:2

3. FC Antykwariat 7pkt, 7:2

4. Malina K.O. 4pkt, 2:7

5. Sokoły Zielonka 0pkt, 2:7

 

rozpiska meczów:

(22:00 - 22:10) Antykwariat - Progresso 0:0

(22:12 - 22:22) Sokoły - Sami Swoi 1:3

(22:24 - 22:34) Malina - Progresso 1:1

(22:36 - 22:46) Antykwariat - Sokoły 1:0

(22:48 - 22:58) Malina - Sami Swoi 0:1

(23:00 - 23:10) Progresso - Sokoły 2:1

(23:12 - 23:22) Sami Swoi- Antykwariat 2:1

(23:24 - 23:34) Malina - Sokoły 1:0

(23:36 - 23:46) Sami Swoi - Progresso 0:2

(23:48 - 23:58) Malina - Antykwariat 0:5


grupa D (środa, 24 stycznia, 20:00 - 22:00) 1x10min

1. Bad Boys Ostrówek 9pkt, 12:3

2. Al-Mar Wołomin 9pkt, 10:3

3. Piorun 6pkt, 3:5

4. Hyundai Wózki-Widłowe 6pkt, 5:5

5. Maximus 0pkt, 1:15

 

rozpiska meczów:

(20:00 - 20:10) Al-Mar - Bad Boys 0:2

(20:12 - 20:22) Hyundai - Maximus 2:0

(20:24 - 20:34) Piorun - Bad Boys 0:4

(20:36 - 20:46) Al-Mar - Hyundai 3:1

(20:48 - 20:58) Piorun - Maximus 2:0

(21:00 - 21:10) Bad Boys - Hyundai 1:2

(21:12 - 21:22) Maximus - Al-Mar 0:6

(21:24 - 21:34) Piorun - Hyundai 1:0

(21:36 - 21:46) Maximus - Bad Boys 1:5

(21:48 - 21:58) Piorun - Al-Mar 0:1

 

grupa E (środa, 24 stycznia, 22:00 - 24:00) 1x10min

1. Team4Fun 9pkt, 8:5

2. WLSP 7pkt, 7:5

3. Ryńscy Development 7pkt, 6:4

4. Highlife 4pkt, 5:6

5. Multi-Medica 1pkt, 3:9

 

rozpiska meczów:

(22:00 - 22:10) WLSP - Ryńscy 2:2

(22:12 - 22:22) Highlife - Multi-Medica 1:1

(22:24 - 22:34) Team4Fun - Ryńscy 0:1

(22:36 - 22:46) WLSP - Highlife 2:0

(22:48 - 22:58) Team4Fun - Multi-Medica 3:1

(23:00 - 23:10) Ryńscy - Highlife 0:2

(23:12 - 23:22) Multi-Medica - WLSP 1:2

(23:24 - 23:34) Team4Fun - Highlife 3:2

(23:36 - 23:46) Multi-Medica - Ryńscy 0:3

(23:48 - 23:58) Team4Fun - WLSP 2:1


grupa F (czwartek, 25 stycznia, 20:00 - 22:00) 1x10min

1. Białowieska 8pkt, 7:3

2. Stara Gwardia 8pkt, 6:2

3. FC Grochów 6pkt, 3:5

4. JSJ Development 5pkt, 4:2

5. Promil Wola 0pkt, 3:11

 

rozpiska meczów:

(20:00 - 20:10) Białowieska - JSJ Development 0:0

(20:12 - 20:22) Stara Gwardia - Grochów 1:0

(20:24 - 20:34) Promil - JSJ Development 0:3

(20:36 - 20:46) Białowieska - Stara Gwardia 1:1

(20:48 - 20:58) Promil - Grochów 0:1

(21:00 - 21:10) JSJ Development - Stara Gwardia 0:0

(21:12 - 21:22) Grochów - Białowieska 0:3

(21:24 - 21:34) Promil - Stara Gwardia 1:4

(21:36 - 21:46) Grochów - JSJ Development 2:1

(21:48 - 21:58) Promil - Białowieska 2:3

 

grupa G (czwartek, 25 stycznia, 22:00 - 24:00) 1x10min

1. Łabędzie na Detoxie 12pkt, 11:2

2. In-Plus Marki 9pkt, 9:4

3. No Name 6pkt, 5:5

4. Magnatt.eu 3pkt, 2:5

5. Ekipa Organizatora 0pkt, 2:13

 

rozpiska meczów:

(22:00 - 22:10) In-Plus Marki - Łabędzie 1:2

(22:12 - 22:22) Magnatt - Ekipa Organizatora 2:0

(22:24 - 22:34) No Name - Łabędzie 0:3

(22:36 - 22:46) In-Plus Marki - Magnatt 1:0

(22:48 - 22:58) No Name - Ekipa Organizatora 3:0

(23:00 - 23:10) Łabędzie - Magnatt 3:0

(23:12 - 23:22) Ekipa Organizatora - In-Plus Marki 1:5

(23:24 - 23:34) No Name - Magnatt 1:0

(23:36 - 23:46) Ekipa Organizatora - Łabędzie 1:3

(23:48 - 23:58) No Name - In-Plus Marki 1:2


grupa H (poniedziałek, 12 lutego, 20:20 - 23:20) 1x10min

1. Ostropol Stanisławów 13pkt, 14:3

2. Bulbez Team Bemowo 9pkt, 6:2

3. AGD Marking Słupno 7pkt, 7:7

4. Adrenalina Ząbki 6pkt, 6:8

5. Na Fantazji 5pkt, 7:8

6. Lambada 3pkt, 3:15

 

rozpiska meczów:

(20:20 - 20:30) Ostropol - AGD Marking 1:0

(20:32 - 20:42) Lambada - Bulbez Team 0:2

(20:44 - 20:54) Adrenalina - Na Fantazji 1:0

(20:56 - 21:06) AGD Marking - Bulbez Team 0:2

(21:08 - 21:18) Ostropol - Na Fantazji 1:1

(21:20 - 21:30) Adrenalina - Lambada 0:1

(21:32 - 21:42) Bulbez Team - Na Fantazji 2:0

(21:44 - 21:54) AGD Marking - Lambada 2:0

(21:56 - 22:06) Ostropol - Adrenalina 4:2

(22:08 - 22:18) Na Fantazji - Lambada 4:2

(22:20 - 22:30) Bulbez Team - Ostropol 0:1

(22:32 - 22:42) Adrenalina - AGD Marking 2:3

(22:44 - 22:54) Lambada - Ostropol 0:7

(22:56 - 23:06) Na Fantazji - AGD Marking 2:2

(23:08 - 23:18) Adrenalina - Bulbez Team 1:0


grupa ćwierćfinałowa A (wtorek, 13 lutego, 21:00 - 23:00) 1x10min

1. Stara Gwardia 7pkt, 5:3

2. Fil-Pol 4pkt, 6:2

3. Ormed Zielonka 4pkt, 3:3

4. Team4Fun 1pkt, 4:10


rozpiska meczów:

(21:00 - 21:10) Fil-Pol - Ormed Zielonka 0:0

(21:12 - 21:22) Team4Fun - Stara Gwardia 2:2

(21:48 - 21:58) Fil-Pol - Stara Gwardia 1:2

(22:00 - 22:10) Team4Fun - Ormed Zielonka 2:3

(22:36 - 22:46) Ormed Zielonka - Stara Gwardia 0:1

(22:48 - 22:58) Fil-Pol - Team4Fun 5:0

 

grupa ćwierćfinałowa B (wtorek, 13 lutego, 21:20 - 23:20) 1x10min

1. Sami Swoi 9pkt, 5:0

2. Al-Mar Wołomin 6pkt, 3:3

3. Łabędzie na Detoxie 3pkt, 1:2

4. Bulbez Team Bemowo 0pkt, 0:4

 

rozpiska meczów:

(21:24 - 21:34) Sami Swoi - Al-Mar 3:0

(21:36 - 21:46) Łabędzie na Detoxie - Bulbez Team 1:0

(22:12 - 22:22) Sami Swoi - Bulbez Team 1:0

(22:24 - 22:34) Łabędzie na Detoxie - Al-Mar 0:1

(23:00 - 23:10) Al-Mar - Bulbez Team 2:0

(23:12 - 23:22) Sami Swoi - Łabędzie na Detoxie 1:0

 

Faza play-off (wtorek, 13 lutego, 23:24 - 23:58) 1x10min

(23:24 - 23:34) (A1) Stara Gwardia - (B2) Al-Mar Wołomin 0:1

(23:36 - 23:46) (B1) Sami Swoi - (A2) Fil-Pol 3:0

(23:48 - 23:58) (FINAŁ) Al-Mar Wołomin - Sami Swoi 0:1


grupa ćwierćfinałowa C (czwartek, 15 lutego, 21:00 - 23:00)

1. KroosDe Team 6pkt, 5:2*

2. Białowieska 6pkt, 5:2

3. WLSP 6pkt, 4:1

4. Bomba Boys 0pkt, 0:9

* - o pierwszym miejscu zadecydowały wygrane rzuty karne z Białowieską (3:2)


rozpiska meczów:

(21:00 - 21:10) Bomba Boys - KroosDe Team 0:3 (w)

(21:12 - 21:22) WLSP - Białowieska 0:1

(21:48 - 21:58) Bomba Boys - WLSP 0:3 (w)

(22:00 - 22:10) KroosDe Team - Białowieska 2:1

(22:36 - 22:46) KroosDe Team - WLSP 0:1

(22:48 - 22:58) Bomba Boys - Białowieska 0:3 (w)

 

grupa ćwierćfinałowa D (czwartek, 15 lutego, 21:20 - 23:20)

1. Ostropol Stanisławów 7pkt, 5:2

2. Progresso Radzymin 4pkt, 6:4

3. Bad Boys Ostrówek 4pkt, 4:5

4. In-Plus Marki 1pkt, 2:6

 

rozpiska meczów:

(21:24 - 21:34) Bad Boys - Progresso 2:2

(21:36 - 21:46) In-Plus - Ostropol 1:1

(22:12 - 22:22) Bad Boys - In-Plus 2:1

(22:24 - 22:34) Progresso - Ostropol 1:2

(23:00 - 23:10) Progresso - In-Plus 3:0

(23:12 - 23:22) Bad Boys - Ostropol 0:2

 

Faza play-off (czwartek, 15 lutego, 23:24 - 23:58) 1x10min

(23:24 - 23:34) (C1) KroosDe Team - (D2) Progresso 3:0

(23:36 - 23:46) (D1) Ostropol - (C2) Białowieska 4:2

(23:48 - 23:58) (FINAŁ) KroosDe Team - Ostropol 0:0 k. 0:2