Wyniki Pucharu NLH

Szczegółowe rozstrzygnięcia Pucharu

grupa A (niedziela, 6 września, 9:30 - 11:30) 1x10min

1. Copa FC 10pkt, 5:2

2. Fil-Pol 7pkt, 5:1

3. KS Medyk 7pkt, 5:2

4. RDK Szewnica 4pkt, 6:5

5. Goliat Leoncin 0pkt, 0:11

 

rozpiska meczów:

(9:30 - 9:40) Goliat Leoncin - KS Medyk 0:3

(9:42 - 9:52) Fil-Pol - RDK Szewnica 1:0

(9:54 - 10:04) Copa FC - KS Medyk 1:0

(10:06 - 10:16) Goliat Leoncin - Fil-Pol 0:4

(10:18 - 10:28) Copa FC - RDK Szewnica 2:2

(10:30 - 10:40) KS Medyk - Fil-Pol 0:0

(10:42 - 10:52) RDK Szewnica - Goliat Leoncin 3:0

(10:54 - 11:04) Copa FC - Fil-Pol 1:0

(11:06 - 11:16) RDK Szewnica - KS Medyk 1:2

(11:18 - 11:28) Copa FC - Goliat Leoncin 1:0

 

grupa B (niedziela, 6 września, 11:30 - 13:30) 1x10min

1. Al-Mar Wołomin 10pkt, 8:1

2. Szmulki Warszawa 9pkt, 7:4

3. Al-Maj Car Marki 7pkt, 6:5

4. Moja Kamanda 3pkt, 4:5

5. Coco Jambo Warszawa 0pkt, 2:12

 

rozpiska meczów:

(11:30 - 11:40) Coco Jambo - Al-Mar 0:4

(11:42 - 11:52) Moja Kamanda - Al-Maj Car 1:2

(11:54 - 12:04) Szmulki - Al-Mar 0:2

(12:06 - 12:16) Coco Jambo - Moja Kamanda 1:3

(12:18 - 12:28) Szmulki - Al-Maj Car 3:1

(12:30 - 12:40) Al-Mar - Moja Kamanda 1:0

(12:42 - 12:52) Al-Maj Car - Coco Jambo 2:0

(12:54 - 13:04) Szmulki - Moja Kamanda 1:0

(13:06 - 13:16) Al-Maj Car - Al-Mar 1:1

(13:18 - 13:28) Szmulki - Coco Jambo 3:1

 

grupa C (niedziela, 6 września, 13:30 - 15:30) 1x10min

1. AutoSzyby 7pkt, 5:4

2. PrefBud Tulewo 7pkt, 5:2

3. Nauka Jazdy u Sławka 6pkt, 2:5

4. Olimpik FC 4pkt, 2:3

5. Bad Boys Ostrówek 4pkt, 2:2

 

rozpiska meczów:

(13:30 - 13:40) Bad Boys - NJUS 0:1

(13:42 - 13:52) Olimpik - PrefBud Tulewo 0:1

(13:54 - 14:04) AutoSzyby - NJUS 2:0

(14:06 - 14:16) Bad Boys - Olimpik 0:1

(14:18 - 14:28) AutoSzyby - PrefBud Tulewo 2:1

(14:30 - 14:40) NJUS - Olimpik 1:0

(14:42 - 14:52) PrefBud Tulewo - Bad Boys 0:0

(14:54 - 15:04) AutoSzyby - Olimpik 1:1

(15:06 - 15:16) PrefBud Tulewo - NJUS 3:0

(15:18 - 15:28) Bad Boys - AutoSzyby 2:0

 

grupa D (niedziela, 6 września, 15:30 - 17:30) 1x10min

1. Skuszew 10pkt, 10:3

2. Narodowe Śródmieście 10pkt, 6:2

3. Wyszków Football Club 4pkt, 3:6

4. Wola Rasztowska 4pkt, 2:5

5. Orlik Zabrodzie 0pkt, 1:6

 

rozpiska meczów:

(15:30 - 15:40) Wola Rasztowska - Orlik Zabrodzie 1:0

(15:42 - 15:52) Narodowe Śródmieście - WFC 1:0

(15:54 - 16:04) Skuszew - Orlik Zabrodzie 2:0

(16:06 - 16:16) Wola Rasztowska - Narodowe Śródmieście 0:2

(16:18 - 16:28) Skuszew - WFC 2:1

(16:30 - 16:40) Orlik Zabrodzie - Narodowe Śródmieście 0:1

(16:42 - 16:52) WFC - Wola Rasztowska 1:1

(16:54 - 17:04) Skuszew - Narodowe Śródmieście 2:2

(17:06 - 17:16) WFC - Orlik Zabrodzie 2:1

(17:18 - 17:28) Wola Rasztowska - Skuszew 0:2

 

ćwierćfinały (niedziela, 6 września, 17:30 – 18:30) 1x12min

(17:30 - 17:42) Copa FC - PrefBud Tulewo 1:2

(17:44 - 17:56) AutoSzyby - Fil-Pol 1:4

(17:58 - 18:10) Al-Mar Wołomin - Narodowe Śródmieście 0:0 k.4:5

(18:12 - 18:24) Skuszew - Szmulki Warszawa 1:1 k.1:2

 

półfinały (niedziela, 6 września, 18:30 – 19:00) 1x12min

(18:30 - 18:42) PrefBud Tulewo - Narodowe Śródmieście 2:2 k.2:1

(18:44 - 18:56) Fil-Pol - Szmulki Warszawa 3:0

 

mecze o 3 miejsce (niedziela, 6 września, 19:00 - 19:15) 1x12min

(19:00 - 19:12) Narodowe Śródmieście - Szmulki Warszawa 1:0

 

mecze o 1 miejsce (niedziela, 6 września, 19:15 – 19:30) 1x12min

(19:14 - 19:26) PrefBud Tulewo - Fil-Pol 4:3


Końcowa kolejność:

1. PREFBUD TULEWO

2. Fil-Pol

3. Narodowe Śródmieście

4. Szmulki Warszawa

 

Nagrody indywidualne:

Król strzelców - Maciej Kamiński (Fil-Pol)

Najlepszy bramkarz - Stefan Necula (Narodowe Śródmieście)

Najlepszy zawodnik - Przemysław Lewandowski (PrefBud)