Wyniki Pucharu Ligi

Szczegółowe rozstrzygnięcia Pucharu

grupa A (poniedziałek, 10 lutego, 20:00 - 22:00) 1x10min

1. Dar-Mar Kobyłka 12pkt, 8:1

2. Auto-Delux Kobyłka 9pkt, 5:2

3. Na Fantazji 4pkt, 5:6

4. Las Vegas Parano 4pkt, 4:5

5. Bad Boys 2 0pkt, 0:8

 

rozpiska meczów:

(20:00 - 20:10) Bad Boys 2 - Dar-Mar 0:1

(20:12 - 20:22) Auto-Delux - Na Fantazji 1:0

(20:24 - 20:34) Las Vegas - Dar-Mar 0:2

(20:36 - 20:46) Auto-Delux - Bad Boys 2 3:0

(20:48 - 20:58) Las Vegas - Na Fantazji 2:2

(21:00 - 21:10) Dar-Mar  - Auto-Delux 2:0

(21:12 - 21:22) Na Fantazji - Bad Boys 2 2:0

(21:24 - 21:34) Las Vegas - Auto-Delux 0:1

(21:36 - 21:46) Na Fantazji - Dar-Mar 1:3

(21:48 - 21:58) Las Vegas - Bad Boys 2 2:0

 

grupa B (poniedziałek, 10 lutego, 22:00 - 00:00) 1x10min

1. Vaveosport 12pkt, 8:3

2. Moja Kamanda 6pkt, 5:5

3. Burgery Nocą 6pkt, 8:5

4. Joga Bonito 4pkt, 4:6

5. Bad Boys Ostrówek 4:10

 

rozpiska meczów:

(22:00 - 22:10) Bad Boys - Joga Bonito 1:1

(22:12 - 22:22) Vaveosport - Burgery Nocą 2:1

(22:24 - 22:34) Moja Kamanda - Joga Bonito 1:2

(22:36 - 22:46) Bad Boys - Vaveosport 1:3

(22:48 - 22:58) Moja Kamanda - Burgery Nocą 1:0

(23:00 - 23:10) Vaveosport - Joga Bonito 1:0

(23:12 - 23:22) Burgery Nocą - Bad Boys 4:1

(23:24 - 23:34) Moja Kamanda - Vaveosport 1:2

(23:36 - 23:46) Burgery Nocą - Joga Bonito 3:1

(23:48 - 23:58) Moja Kamanda - Bad Boys 2:1


grupa C (wtorek, 11 lutego, 20:00 - 22:00) 1x10min

1. KroosDe Team 10pkt, 6:2

2. Dream Team 9pkt, 7:3

3. Razem Ponad Tona 4pkt, 2:3

4. Copa FC 3pkt, 2:6

5. Retro Squad 2pkt, 2:5

 

rozpiska meczów:

(20:00 - 20:10) Razem Ponad Tona - Retro Squad 1:1

(20:12 - 20:22) Copa FC - KroosDe Team 0:2

(20:24 - 20:34) Dream Team - Retro Squad 2:0

(20:36 - 20:46) Razem Ponad Tona - Copa FC 1:0

(20:48 - 20:58) Dream Team - KroosDe Team 1:2

(21:00 - 21:10) Copa FC - Retro Squad 1:0

(21:12 - 21:22) KroosDe Team - Razem Ponad Tona 1:0

(21:24 - 21:34) Dream Team - Copa FC 3:1

(21:36 - 21:46) KroosDe Team - Retro Squad 1:1

(21:48 - 21:58) Dream Team - Razem Ponad Tona 1:0

 

grupa D (wtorek, 11 lutego, 22:00 - 00:00) 1x10min

1. Al-Mar Wołomin 9pkt, 13:5

2. Multi-Medica Zielonka 9pkt, 6:4

3. Fil-Pol 7pkt, 8:3

4. Maximus 3pkt, 6:12

5. NetServis 1pkt, 1:10

 

rozpiska meczów:

(22:00 - 22:10) Maximus - Al-Mar 1:6

(22:12 - 22:22) Fil-Pol - Multi-Medica 0:2

(22:24 - 22:34) NetServis - Al-Mar 0:5

(22:36 - 22:46) Fil-Pol - Maximus 3:0

(22:48 - 22:58) NetServis - Multi-Medica 0:1

(23:00 - 23:10) Al-Mar - Fil-Pol 0:4

(23:12 - 23:22) Multi-Medica - Maximus 3:2

(23:24 - 23:34) NetServis - Fil-Pol 1:1

(23:36 - 23:46) Multi-Medica - Al-Mar 0:2

(23:48 - 23:58) NetServis - Maximus 0:3


grupa E (środa, 12 lutego, 20:00 - 22:00) 1x10min

1. NzP 12pkt, 8:2

2. Łabędzie na Detoxie 9pkt, 7:1

3. Spoko Loko 6pkt, 5:8

4. AS Marcova 3pkt, 5:6

5. HandyMan Elewacje 0pkt, 0:8

 

rozpiska meczów:

(20:00 - 20:10) HandyMan - Łabędzie 0:1

(20:12 - 20:22) Marcova - NzP 1:2

(20:24 - 20:34) Spoko Loko - Łabędzie 0:5

(20:36 - 20:46) HandyMan - Marcova 0:3

(20:48 - 20:58) Spoko Loko - NzP 1:2

(21:00 - 21:10) Łabędzie - Marcova 1:0

(21:12 - 21:22) NzP - HandyMan 3:0

(21:24 - 21:34) Spoko Loko - Marcova 3:1

(21:36 - 21:46) NzP - Łabędzie 1:0

(21:48 - 21:58) Spoko Loko - HandyMan 1:0

 

grupa F (środa, 12 lutego, 22:00 - 00:00) 1x10min

1. Progresso Radzymin 9pkt, 13:3

2. Tuba Juniors 9pkt, 6:3

3. Na Fantazji 2 9pkt, 6:8

4. Bud-Mar Słupno 3pkt, 2:4

5. Ormed Zielonka 0pkt, 2:11

 

rozpiska meczów:

(22:00 - 22:10) Tuba Juniors - Ormed 2:0

(22:12 - 22:22) Progresso - Na Fantazji 2 5:0

(22:24 - 22:34) Bud-Mar - Ormed 1:0

(22:36 - 22:46) Progresso - Tuba Juniors 1:2

(22:48 - 22:58) Bud-Mar - Na Fantazji 2 1:2

(23:00 - 23:10) Ormed - Progresso 1:6

(23:12 - 23:22) Na Fantazji 2 - Tuba Juniors 2:1

(23:24 - 23:34) Bud-Mar - Progresso 0:1

(23:36 - 23:46) Na Fantazji 2 - Ormed 2:1

(23:48 - 23:58) Tuba Juniors - Bud-Mar 1:0


Grupa G (czwartek, 13 lutego, 20:00 - 22:00) 1x10min

1. Offside 8pkt, 5:2

2. StimaWell Zielonka 7pkt, 2:1

3. Al-Mar 2 Wołomin 6pkt, 3:2

4. AKS Elektro 4pkt, 3:5

5. AutoSzyby.com 1pkt, 4:7

 

rozpiska meczów:

(20:00 - 20:10) AKS Elektro - StimaWell 0:1

(20:12 - 20:22) Offside - Al-Mar 2 0:0

(20:24 - 20:34) AutoSzyby - StimaWell 0:1

(20:36 - 20:46) Offside - AKS Elektro 2:0

(20:48 - 20:58) AutoSzyby - Al-Mar 2 1:2

(21:00 - 21:10) StimaWell - Offside 0:1

(21:12 - 21:22) Al-Mar 2 - AKS Elektro 1:1

(21:24 - 21:34) AutoSzyby - Offside 2:2

(21:36 - 21:46) Al-Mar 2 - StimaWell 0:0

(21:48 - 21:58) AutoSzyby - AKS Elektro 1:2

 

grupa H (czwartek, 13 lutego, 22:00 - 00:00) 1x10min

1. In-Plus Marki 10pkt, 9:2

2. Ryńscy Development 6pkt, 8:5

3. N-BUD Zielonka 6pkt, 5:4

4. Adrenalina Ząbki 4pkt, 3:6

5. AGD Marking 3pkt, 8:16

 

rozpiska meczów:

(22:00 - 22:10) Adrenalina - AGD Marking 2:3

(22:12 - 22:22) In-Plus - N-BUD 1:0

(22:24 - 22:34) Ryńscy - AGD Marking 6:2

(22:36 - 22:46) Adrenalina - In-Plus 0:0

(22:48 - 22:58) Ryńscy - N-BUD 2:0

(23:00 - 23:10) In-Plus - AGD Marking 6:2

(23:12 - 23:22) N-BUD - Adrenalina 3:0

(23:24 - 23:34) Ryńscy - In-Plus 0:2

(23:36 - 23:46) AGD Marking - N-BUD 1:2

(23:48 - 23:58) Ryńscy - Adrenalina 0:1


1/8 finału (poniedziałek, 17 lutego, 21:00 - 22:30) 1x10min

(21:00 - 21:10) Dar-Mar - Ryńscy Developoment 8:0

(21:12 - 21:22) Multi-Medica - NzP 1:2

(21:24 - 21:34) Moja Kamanda - Offside 2:2 k. 5:6

(21:36 - 21:46) KroosDe Team - Tuba Juniors 0:3

(21:48 - 21:58) Auto-Delux - In-Plus Marki 1:2

(22:00 - 22:10) Al-Mar Wołomin - Łabędzie na Detoxie 0:2

(22:12 - 22:22) Vaveosport - StimaWell Zielonka 2:1

(22:24 - 22:34) Dream Team - Progresso Radzymin 1:1 k.3:4

 

1/4 finału (poniedziałek, 17 lutego, 22:30 - 23:30) 1x10min

(22:36 - 22:46) Dar-Mar - NzP 5:1

(22:48 - 22:58) Offside - Tuba Juniors 1:0

(23:00 - 23:10) In-Plus Marki - Łabędzie na Detoxie 0:0 k.2:1

(23:12 - 23:22) Vaveosport - Progresso Radzymin 0:0 k.2:3

 

1/2 finału (poniedziałek, 17 lutego, 23:30 - 23:50) 1x10min

(23:24 - 23:34) Dar-Mar Kobyłka - Offside 0:0 k.2:3

(23:36 - 23:46) In-Plus Marki - Progresso Radzymin 0:0 k.0:2

 

Wielki finał (poniedziałek, 17 lutego, 23:50 - 00:00) 1x10min

(23:48 - 23:58) Offside - Progresso Radzymin 0:1


Nagrody indywidualne:

Król strzelców - Marcin Krucz (Dar-Mar)

Najlepszy bramkarz - 

Najlepszy zawodnik -