Wyniki Pucharu Ligi

Szczegółowe rozstrzygnięcia zmagań pucharowych

grupa A (poniedziałek, 28 stycznia, 20:00 - 22:00) 1x10min

1. Sami Swoi 10pkt, 7:1

2. Vitasport.pl 8pkt, 9:4

3. Ryńscy Development 5pkt, 4:4

4. Piorun 4pkt, 3:4

5. Bad Boys 2 0pkt, 0:10

 

rozpiska meczów:

(20:00 - 20:10) Bad Boys 2 - Sami Swoi 0:3

(20:12 - 20:22) Vitasport - Ryńscy 2:2

(20:24 - 20:34) Piorun - Sami Swoi 0:1

(20:36 - 20:46) Vitasport.pl - Bad Boys 2 3:0

(20:48 - 20:58) Piorun - Ryńscy 0:0

(21:00 - 21:10) Sami Swoi - Vitasport 1:1

(21:12 - 21:22) Ryńscy - Bad Boys 2 2:0

(21:24 - 21:34) Piorun - Vitasport 1:3

(21:36 - 21:46) Ryńscy - Sami Swoi 0:2

(21:48 - 21:58) Piorun - Bad Boys 2 2:0

 

grupa B (poniedziałek, 28 stycznia, 22:00 - 00:00) 1x10min

1. Ostropol Stanisławów 9pkt, 14:3

2. Spoko Loko 9pkt, 7:4

3. JSJ Development 6pkt, 5:7

4. N-BUD Zielonka 6pkt, 5:4

5. Coco Jambo Tłuszcz 0pkt, 1:14

 

rozpiska meczów:

(22:00 - 22:10) Spoko Loko - Coco Jambo 3:0

(22:12 - 22:22) Ostropol - JSJ Development 3:0

(22:24 - 22:34) N-BUD - Coco Jambo 2:0

(22:36 - 22:46) Spoko Loko - Ostropol 0:4

(22:48 - 22:58) N-BUD - JSJ Development 0:2

(23:00 - 23:10) Ostropol - Coco Jambo 6:0

(23:12 - 23:22) JSJ Development - Spoko Loko 0:3

(23:24 - 23:34) N-BUD - Ostropol 3:1

(23:36 - 23:46) JSJ Development - Coco Jambo 3:1

(23:48 - 23:58) N-BUD - Spoko Loko 0:1


grupa C (wtorek, 29 stycznia, 20:00 - 22:00) 1x10min

1. Progresso Radzymin 10pkt, 5:1

2. Fil-Pol 9pkt, 8:3

3. Przepite Talenty 4pkt, 6:8

4. Maximus 2pkt, 0:3

5. Ormed Sklepy Medyczne 2pkt, 4:8

 

rozpiska meczów:

(20:00 - 20:10) Przepite Talenty - Maximus 0:0

(20:12 - 20:22) Fil-Pol - Progresso 0:1

(20:24 - 20:34) Ormed - Maximus 0:0

(20:36 - 20:46) Przepite Talenty - Fil-Pol 2:3

(20:48 - 20:58) Ormed - Progresso 1:1

(21:00 - 21:10) Fil-Pol - Maximus 2:0

(21:12 - 21:22) Progresso - Przepite Talenty 2:0

(21:24 - 21:34) Ormed - Fil-Pol 0:3

(21:36 - 21:46) Progresso - Maximus 1:0

(21:48 - 21:58) Ormed - Przepite Talenty 3:4

 

grupa D (wtorek, 29 stycznia, 22:00 - 00:00) 1x10min

1. MK-BUD Wołomin 9pkt, 5:3

2. Team4Fun 9pkt, 5:3

3. AGD Marking Słupno 7pkt, 6:4

4. AS Marcova 2pkt, 2:4

5. FC Górale 1pkt, 4:8

 

rozpiska meczów:

(22:00 - 22:10) MK-BUD - Team4Fun 1:0

(22:12 - 22:22) AGD Marking - AS Marcova 1:1

(22:24 - 22:34) FC Górale - Team4Fun 1:2

(22:36 - 22:46) AGD Marking - MK-BUD 2:0

(22:48 - 22:58) FC Górale - AS Marcova 1:1

(23:00 - 23:10) Team4Fun - AGD Marking 2:1

(23:12 - 23:22) AS Marcova - MK-BUD 0:1

(23:24 - 23:34) FC Górale - AGD Marking 1:2

(23:36 - 23:46) AS Marcova - Team4Fun 0:1

(23:48 - 23:58) FC Górale - MK-BUD 1:3


grupa E (środa, 30 stycznia, 20:00 - 22:00) 1x10min

1. Dar-Mar Kobyłka 12pkt, 10:1

2. KroosDe Team 6pkt, 6:7

3. Multi-Medica 4pkt, 4:6

4. FC Antykwariat 4pkt, 5:7

5. Sokoły Zielonka 2pkt, 4:8

 

rozpiska meczów:

(20:00 - 20:10) KroosDe Team - Multi-Medica 2:0

(20:12 - 20:22) Dar-Mar - Sokoły 2:0

(20:24 - 20:34) FC Antykwariat - Multi-Medica 0:2

(20:36 - 20:46) KroosDe Team - Dar-Mar 0:3

(20:48 - 20:58) FC Antykwariat - Sokoły 1:1

(21:00 - 21:10) Multi-Medica - Dar-Mar 0:2

(21:12 - 21:22) Sokoły - KroosDe Team 1:3

(21:24 - 21:34) FC Antykwariat - Dar-Mar 1:3

(21:36 - 21:46) Sokoły - Multi-Medica 2:2

(21:48 - 21:58) FC Antykwariat - KroosDe Team 3:1

 

grupa F (środa, 30 stycznia, 22:00 - 00:00) 1x10min

1. Tuba Juniors 10 pkt, 9:4

2. In-Plus Marki 9pkt, 11:6

3. Bad Boys Ostrówek 6pkt, 5:6

4. FC Drzewce 3pkt, 3:7

5. Burgery Nocą 1pkt, 4:9

 

rozpiska meczów:

(22:00 - 22:10) Tuba Juniors - FC Drzewce 2:0

(22:12 - 22:22) In-Plus - Bad Boys 3:0

(22:24 - 22:34) Burgery Nocą - FC Drzewce 0:1

(22:36 - 22:46) In-Plus - Tuba Juniors 1:3

(22:48 - 22:58) Burgery Nocą - Bad Boys 0:1

(23:00 - 23:10) FC Drzewce - In-Plus 1:2

(23:12 - 23:22) Bad Boys - Tuba Juniors 1:2

(23:24 - 23:34) Burgery Nocą - In-Plus 2:5

(23:36 - 23:46) Bad Boys - FC Drzewce 3:1

(23:48 - 23:58) Tuba Juniors - Burgery Nocą 2:2


Grupa G (czwartek, 31 stycznia, 20:00 - 22:00) 1x10min

1. Łabędzie na Detoxie 10pkt, 7:4

2. Cernio.pl 7pkt, 6:3

3. Offside 5pkt, 5:4

4. Wola Rasztowska 3pkt, 4:5

5. Na Fantazji 1pkt, 1:7

 

rozpiska meczów:

(20:00 - 20:10) Wola Rasztowska - Cernio.pl 1:1

(20:12 - 20:22) Offside - Na Fantazji 2:0

(20:24 - 20:34) Łabędzie - Cernio.pl 1:0

(20:36 - 20:46) Offside - Wola Rasztowska 0:0

(20:48 - 20:58) Łabędzie - Na Fantazji 1:0

(21:00 - 21:10) Cernio.pl - Offside 2:1

(21:12 - 21:22) Na Fantazji - Wola Rasztowska 1:1

(21:24 - 21:34) Łabędzie - Offside 2:2

(21:36 - 21:46) Na Fantazji - Cernio.pl 0:3

(21:48 - 21:58) Łabędzie - Wola Rasztowska 3:2

 

grupa H (czwartek, 31 stycznia, 22:00 - 00:00) 1x10min

1. Al-Mar Wołomin 8pkt, 6:2

2. Wściekłe Orły 7pkt, 4:3

3. Stara Gwardia 6pkt, 9:5

4. Lambada 5pkt, 3:4

5. Atomowe Orzechy 1pkt, 1:9

 

rozpiska meczów:

(22:00 - 22:10) Lambada - Atomowe Orzechy 0:0

(22:12 - 22:22) Al-Mar - Stara Gwardia 2:1

(22:24 - 22:34) Wściekłe Orły - Atomowe Orzechy 2:1

(22:36 - 22:46) Lambada - Al-Mar 0:0

(22:48 - 22:58) Wściekłe Orły - Stara Gwardia 1:0

(23:00 - 23:10) Al-Mar - Atomowe Orzechy 3:0

(23:12 - 23:22) Stara Gwardia - Lambada 4:2

(23:24 - 23:34) Wściekłe Orły - Al-Mar 1:1

(23:36 - 23:46) Atomowe Orzechy - Stara Gwardia 0:4

(23:48 - 23:58) Wściekłe Orły - Lambada 0:1


grupa ćwierćfinałowa A (środa, 6 lutego, 21:00 - 23:00) 1x10min

1. Fil-Pol 7pkt, 7:2

2. Dar-Mar Kobyłka 4pkt, 2:2

3. Cernio.pl 3pkt, 1:5

4. Progresso Radzymin 2pkt, 3:4

 

rozpiska meczów:

(21:00 - 21:10) Progresso - Cernio 0:1

(21:12 - 21:22) Dar-Mar - Fil-Pol 0:1

(21:48 - 21:58) Progresso - Fil-Pol 2:2

(22:00 - 22:10) Dar-Mar - Cernio 1:0

(22:36 - 22:46) Progresso - Dar-Mar 1:1

(22:48 - 22:58) Cernio - Fil-Pol 0:4

 

grupa ćwierćfinałowa B (środa, 6 lutego, 21:20 - 23:20) 1x10min

1. In-Plus Marki 7pkt, 7:3

2. Al-Mar Wołomin 7pkt, 6:3

3. Spoko Loko 3pkt, 5:6

4. MK-BUD Wołomin 0pkt, 0:6

 

rozpiska meczów:

(21:24 - 21:34) MK-BUD - Spoko Loko 0:3

(21:36 - 21:46) Al-Mar - In-Plus 2:2

(22:12 - 22:22) MK-BUD - In-Plus 0:1

(22:24 - 22:34) Al-Mar - Spoko Loko 2:1

(23:00 - 23:10) MK-BUD - Al-Mar 0:2

(23:12 - 23:22) Spoko Loko - In-Plus 1:4

 

Faza play-off (środa, 6 lutego, 23:24 - 23:58) 1x10min

(23:24 - 23:34) (A1) Fil-Pol - (B2) Al-Mar 2:1

(23:36 - 23:46) (B1) In-Plus - (A2) Dar-Mar 0:0 k. 1:2

(23:48 - 23:58) (FINAŁ) Fil-Pol - Dar-Mar 0:0 k. 2:0


grupa ćwierćfinałowa C (czwartek, 7 lutego, 21:00 - 23:00) 1x10min

1. KroosDe Team 5pkt, 5:4

2. Łabędzie na Detoxie 4pkt, 4:5

3. Sami Swoi 4pkt, 3:2

4. Vitasport.pl 3pkt, 6:7

 

rozpiska meczów:

(21:00 - 21:10) Łabędzie - KroosDe Team 1:1

(21:12 - 21:22) Sami Swoi - Vitasport 2:0

(21:48 - 21:58) Łabędzie - Vitasport 1:3

(22:00 - 22:10) Sami Swoi - KroosDe Team 0:0

(22:36 - 22:46) Łabędzie - Sami Swoi 2:1

(22:48 - 22:58) Vitasport - KroosDe Team 3:4

 

grupa ćwierćfinałowa D (czwartek, 7 lutego, 21:20 - 23:20) 1x10min

1. Ostropol Stanisławów 9pkt, 9:0

2. Tuba Juniors 4pkt, 3:4

3. Wściekłe Orły 4pkt, 3:5

4. Team4Fun 0pkt, 2:8

 

rozpiska meczów:

(21:24 - 21:34) Ostropol - Team4Fun 2:0

(21:36 - 21:46) Tuba Juniors - Wściekłe Orły 0:0

(22:12 - 22:22) Ostropol - Wściekłe Orły 4:0

(22:24 - 22:34) Tuba Juniors - Team4Fun 3:1

(23:00 - 23:10) Ostropol - Tuba Juniors 3:0

(23:12 - 23:22) Team4Fun - Wściekłe Orły 1:3

 

Faza play-off (czwartek, 7 lutego, 23:24 - 23:58) 1x10min

(23:24 - 23:34) (C1) KroosDe Team - (D2) Tuba Juniors 3:0

(23:36 - 23:46) (D1) Ostropol Stanisławów - (C2) Łabędzie na Detoxie 2:0

(23:48 - 23:58) (FINAŁ) KroosDe Team - Ostropol Stanisławów 0:0 k. 2:3


Wielki finał (czwartek, 28 marca, 22:15 - 22:40) 2x10min

(22:00 - 22:25) Fil-Pol - Ostropol 2:2 k. 3:2

 

Nagrody indywidualne:

Król strzelców - Daniel Matwiejczyk (Ostropol)

Najlepszy bramkarz - Łukasz Milankiewicz (Fil-Pol)

Najlepszy zawodnik - Filip Góral (Ostropol)