Regulamin Pucharu Ligi

Szczegółowy regulamin rozgrywek

Poniżej przedstawiamy Wam regulamin rozgrywek pucharowych. Jego stosowanie to absolutny wymóg podczas trwania imprezy.

Najpierw najważniejsze kwestie - w prawym górnym rogu strony macie zakładkę DOJAZD. Możecie tam w wygodny sposób sprawdzić gdzie będzie miała miejsce cała impreza. Prosimy o obecność na hali przynajmniej kilkanaście minut przed pierwszym meczem. Tym bardziej, że grafik jest bardzo napięty i nie będzie możliwości czekania na kogokolwiek. W przypadku minimalnego spóźnienia prosimy o natychmiastowy kontakt z organizatorem. Uszanujmy czas innych, zwłaszcza tych, którzy przyjadą do nas z odległości ponad 150km!

Jako organizatorzy zadbamy byście mogli odczuć pełen komfort z gry oraz kibicowania. Do dyspozycji będą szatnie, ale trzeba wziąć pod uwagę, że w jednej chwili może się tam znaleźć jeszcze jedna, lub maksymalnie dwie inne drużyny. W szatniach jest możliwość korzystania z prysznica i ciepłej wody. Do dyspozycji będzie także zimna woda pitna z dystrybutora, który będzie się znajdował w holu prowadzącym na halę. W tym samym miejscu znajdą się wszystkie kartki z dokładną rozpiską całego turnieju. Prosimy o ograniczenie pytań w kierunku stolika sędziowskiego w stylu: "kiedy gramy?". Wszystko znajdziecie w miejscu, o którym napisaliśmy powyżej. Po przybyciu na halę zapraszamy od razu do stolika organizatorskiego, w celu potwierdzenia swojej obecności oraz uiszczenia wpisowego.

Na hali są doskonałe warunki do kibicowania. Prosimy pamiętać jednak, by zadbać o czystość tego miejsca, jak również o powstrzymanie się od korzystania z napojów alkoholowych. Jeżeli dojdzie do sytuacji, że któryś z zawodników będzie sprawiał ewidentne wrażenie będącego pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, cała drużyna zostaje zdyskwalifikowana w trybie natychmiastowym, bez możliwości zwrotu wpisowego.

Teraz trochę o sędziach. Mecze poprowadzą sędziowie wytypowani przez Organizatora rozgrywek, z wieloletnim doświadczeniem w zawodach tego typu. Uprawnienia sędziego i posługiwanie się prawem nadanym mu przez Przepisy gry, rozpoczynają się z chwilą wejścia na obiekt gdzie rozgrywane będą zawody. Rozstrzygnięciom sędziowskim podlegają również przewinienia dokonywane podczas chwilowej przerwy w grze oraz gdy piłka jest poza grą. Zawodnik rezerwowy również podlega władzy i jurysdykcji sędziego. Ta sama sytuacja dotyczy wszystkich zawodników po zakończeniu spotkania, aż do momentu opuszczenia przez sędziego obiektu, na którym znajduje się boisko.

A oto najważniejsze informacje:


Pozostałe informacje:


Inne sprawy organizacyjne:


Tyle w kwestiach regulaminu. Jeżeli jakiś punkt budzi Wasze wątpliwości lub uważacie, że warto koniecznie dodać jakiś podpunkt, to czekamy na maila.

A teraz najważniejsze - w górnym menu utworzyliśmy specjalny moduł NLH CUP 5. W zakładce terminarz znajdziecie już grupy i dokładną rozpiskę. Po zakończeniu dnia meczowego, w dział wyniki wrzucimy rezultaty tych grup, które skończyły grać. Z kolei w dziale Livescore będziecie mogli na bieżąco śledzić sytuację w grupie! Po zakończeniu każdego spotkania będziemy wstawiali wyniki. Musicie tylko regularnie odświeżać stronę. Jeżeli w rozpisce widzicie jakiś błąd lub tak jak wspominaliśmy na początku - nie dacie rady dotrzeć na halę z jakichkolwiek powodów, NAPISZCIE lub ZADZWOŃCIE do nas. Uszanujmy czas innych!

Wszystkim życzymy powodzenia, byście w zdrowiu wrócili po turnieju do domu i miło całą imprezę wspominali. Do zobaczenia!