Rozpiska Pucharu Ligi

Szczegółowy terminarz meczów

grupa B (wtorek, 23 stycznia, 20:00 - 22:00) 1x10min

1. MK-BUD Wołomin

2. Ormed Zielonka

3. Bomba Boys

4. Niespodzianka Marki

5. Landtech F.C.

 

rozpiska meczów:

(20:00 - 20:10) MK-BUD - Niespodzianka

(20:12 - 20:22) Landtech - Ormed

(20:24 - 20:34) Bomba Boys - Niespodzianka

(20:36 - 20:46) MK-BUD - Landtech

(20:48 - 20:58) Bomba Boys - Ormed

(21:00 - 21:10) Niespodzianka - Landtech

(21:12 - 21:22) Ormed - MK-BUD

(21:24 - 21:34) Bomba Boys - Landtech

(21:36 - 21:46) Ormed - Niespodzianka

(21:48 - 21:58) Bomba Boys - MK-BUD

 

grupa C (wtorek, 23 stycznia, 22:00 - 24:00) 1x10min

1. FC Antykwariat

2. Sokoły Zielonka

3. Sami Swoi

4. Malina K.O.

5. Progresso Radzymin

 

rozpiska meczów:

(22:00 - 22:10) Antykwariat - Progresso

(22:12 - 22:22) Sokoły - Sami Swoi

(22:24 - 22:34) Malina - Progresso

(22:36 - 22:46) Antykwariat - Sokoły

(22:48 - 22:58) Malina - Sami Swoi

(23:00 - 23:10) Progresso - Sokoły

(23:12 - 23:22) Sami Swoi- Antykwariat

(23:24 - 23:34) Malina - Sokoły

(23:36 - 23:46) Sami Swoi - Progresso

(23:48 - 23:58) Malina - Antykwariat

 

grupa D (środa, 24 stycznia, 20:00 - 22:00) 1x10min

1. Al-Mar Wołomin

2. Maximus

3. Piorun

4. Bad Boys Ostrówek

5. Hyundai Wózki-Widłowe

 

rozpiska meczów:

(20:00 - 20:10) Al-Mar - Bad Boys

(20:12 - 20:22) Hyundai - Maximus

(20:24 - 20:34) Piorun - Bad Boys

(20:36 - 20:46) Al-Mar - Hyundai

(20:48 - 20:58) Piorun - Maximus

(21:00 - 21:10) Bad Boys - Hyundai

(21:12 - 21:22) Maximus - Al-Mar

(21:24 - 21:34) Piorun - Hyundai

(21:36 - 21:46) Maximus - Bad Boys

(21:48 - 21:58) Piorun - Al-Mar

 

grupa E (środa, 24 stycznia, 22:00 - 24:00) 1x10min

1. WLSP

2. Highlife

3. Multi-Medica

4. Team4Fun

5. Ryńscy Development

 

rozpiska meczów:

(22:00 - 22:10) WLSP - Ryńscy

(22:12 - 22:22) Highlife - Multi-Medica

(22:24 - 22:34) Team4Fun - Ryńscy

(22:36 - 22:46) WLSP - Highlife

(22:48 - 22:58) Team4Fun - Multi-Medica

(23:00 - 23:10) Ryńscy - Highlife

(23:12 - 23:22) Multi-Medica - WLSP

(23:24 - 23:34) Team4Fun - Highlife

(23:36 - 23:46) Multi-Medica - Ryńscy

(23:48 - 23:58) Team4Fun - WLSP

 

grupa F (czwartek, 25 stycznia, 20:00 - 22:00) 1x10min

1. Białowieska

2. FC Grochów

3. Promil Wola

4. JSJ Development

5. Stara Gwardia

 

rozpiska meczów:

(20:00 - 20:10) Białowieska - JSJ Development

(20:12 - 20:22) Stara Gwardia - Grochów

(20:24 - 20:34) Promil - JSJ Development

(20:36 - 20:46) Białowieska - Stara Gwardia

(20:48 - 20:58) Promil - Grochów

(21:00 - 21:10) JSJ Development - Stara Gwardia

(21:12 - 21:22) Grochów - Białowieska

(21:24 - 21:34) Promil - Stara Gwardia

(21:36 - 21:46) Grochów - JSJ Development

(21:48 - 21:58) Promil - Białowieska

 

grupa G (czwartek, 25 stycznia, 22:00 - 24:00) 1x10min

1. In-Plus Marki

2. Magnatt.eu

3. Ekipa Organizatora

4. No Name

5. Łabędzie na Detoxie

 

rozpiska meczów:

(22:00 - 22:10) In-Plus Marki - Łabędzie

(22:12 - 22:22) Magnatt - Ekipa Organizatora

(22:24 - 22:34) No Name - Łabędzie

(22:36 - 22:46) In-Plus Marki - Magnatt

(22:48 - 22:58) No Name - Ekipa Organizatora

(23:00 - 23:10) Łabędzie - Magnatt

(23:12 - 23:22) Ekipa Organizatora - In-Plus Marki

(23:24 - 23:34) No Name - Magnatt

(23:36 - 23:46) Ekipa Organizatora - Łabędzie

(23:48 - 23:58) No Name - In-Plus Marki

 

grupa H (poniedziałek, 12 lutego, 20:20 - 23:20) 1x10min

1. Ostropol Stanisławów

2. Na Fantazji

3. Lambada

4. Adrenalina Ząbki

5. Bulbez Team Bemowo

6. AGD Marking Słupno

 

rozpiska meczów:

(20:20 - 20:30) Ostropol - AGD Marking

(20:32 - 20:42) Lambada - Bulbez Team

(20:44 - 20:54) Adrenalina - Na Fantazji

(20:56 - 21:06) AGD Marking - Bulbez Team

(21:08 - 21:18) Ostropol - Na Fantazji

(21:20 - 21:30) Adrenalina - Lambada

(21:32 - 21:42) Bulbez Team - Na Fantazji

(21:44 - 21:54) AGD Marking - Lambada

(21:56 - 22:06) Ostropol - Adrenalina

(22:08 - 22:18) Na Fantazji - Lambada

(22:20 - 22:30) Bulbez Team - Ostropol

(22:32 - 22:42) Adrenalina - AGD Marking

(22:44 - 22:54) Lambada - Ostropol

(22:56 - 23:06) Na Fantazji - AGD Marking

(23:08 - 23:18) Adrenalina - Bulbez Team

 

grupa ćwierćfinałowa A (termin do ustalenia - 13 lub 14 lutego)

1. A1 Fil-Pol

2. B2

3. E1

4. F2

 

grupa ćwierćfinałowa B (termin do ustalenia 13 lub 14 lutego)

1. C1

2. D2

3. G1

4. H2

 

grupa ćwierćfinałowa C (termin do ustalenia 14 lub 15 lutego)

1. A2 KroosDe Team

2. B1

3. E2

4. F1

 

grupa ćwierćfinałowa D (termin do ustalenia - 14 lub 15 lutego)

1. C2

2. D1

3. G2

4. H1