Rozpiska Wiosennego NLH CUP - Nocna Liga Halowa

Rozpiska Wiosennego NLH CUP

Szczegółowy terminarz meczów

grupa A (niedziela, 17 marca, 10:30 - 13:00) 1x13min

1. Tuba Juniors

2. Stary Rembertów

3. Na Fantazji

4. FC Albatros

5. Piorun

 

rozpiska meczów:

(10:30 - 10:43) FC Albatros - Stary Rembertów

(10:45 - 10:58) Na Fantazji - Tuba Juniors

(11:00 - 11:13) Piorun - Stary Rembertów

(11:15 - 11:28) FC Albatros - Na Fantazji

(11:30 - 11:43) Piorun - Tuba Juniors

(11:45 - 11:58) Stary Rembertów - Na Fantazji

(12:00 - 12:13) Tuba Juniors - FC Albatros

(12:15 - 12:28) Piorun - Na Fantazji

(12:30 - 12:43) Tuba Juniors - Stary Rembertów

(12:45 - 12:58) Piorun - FC Albatros

 

grupa B (niedziela, 17 marca, 13:00 - 15:30) 1x13min

1. Al-Mar Wołomin

2. Spoko Loko

3. Starszaki

4. Al-Maj Car Marki

5. Amatorzy


rozpiska meczów:

(13:00 - 13:13) Al-Mar - Amatorzy

(13:15 - 13:28) Al-Maj Car - Spoko Loko

(13:30 - 13:43) Starszaki - Amatorzy

(13:45 - 13:58) Al-Mar - Al-Maj Car

(14:00 - 14:13) Starszaki - Spoko Loko

(14:15 - 14:28) Amatorzy - Al-Maj Car

(14:30 - 14:43) Spoko Loko - Al-Mar 

(14:45 - 14:58) Starszaki - Al-Maj Car

(15:00 - 15:13) Spoko Loko - Amatorzy

(15:15 - 15:28) Starszaki - Al-Mar 

 

grupa C (niedziela, 17 marca, 15:30 - 18:00) 1x13min

1. Zielona

2. Black Eagles Warszawa

3. SGG United

4. AGD Marking

5. No Name

 

rozpiska meczów:

(15:30 - 15:43) AGD Marking - Black Eagles

(15:45 - 15:58) SGG United - Zielona

(16:00 - 16:13) No Name - Black Eagles

(16:15 - 16:28) AGD Marking - SGG United

(16:30 - 16:43) No Name - Zielona

(16:45 - 16:58) Black Eagles - SGG United

(17:00 - 17:13) Zielona - AGD Marking

(17:15 - 17:28) No Name - SGG United

(17:30 - 17:43) Zielona - Black Eagles

(17:45 - 17:58) No Name - AGD Marking

 

drużyny z drugich miejsc (niedziela, 17 marca, 18:00 - 18:45) 1x10min

1. A2

2. B2

3. C2

 

rozpiska meczów:

(18:00 - 18:10) A2 - B2

(18:12 - 18:22) A2 - C2

(18:24 - 18:34) B2 - C2


półfinały (niedziela, 17 marca, 18:45 - 19:15) 1x13min

(18:45 - 18:58) ekipa z drugim najlepszym bilansem z 1 miejsca VS ekipa z trzecim bilansem 

(19:00 - 19:13) ekipa z najlepszym bilansem z 1 miejsca VS zwycięzca barażu

 

mecze o 3 miejsce (niedziela, 17 marca, 19:15 - 19:30) 1x13min

(19:15 - 19:28) 

 

mecze o 1 miejsce (niedziela, 17 marca, 19:30 - 19:45) 1x13min

(19:30 - 19:43)