fot. © www.planarstudio.pl

Planowany powrót rozgrywek

4 stycznia 2021, 16:02  |  Kategoria: Komunikaty  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Zgodnie z obostrzeniami, które pojawiły się jeszcze pod koniec grudnia, obiekty sportowe są w tym momencie przeznaczone wyłącznie dla sportu zawodowego. Taki stan ma potrwać do 17 stycznia.

Dziś mieliśmy wznowić zmagania po przerwie świąteczno-noworocznej. Niestety - tak jak doskonale się orientujecie, nie ma na razie takiej możliwości. Wszystkie turnieje piłkarskie i inne ligi amatorskie zostały zawieszone lub odwołane. My także musieliśmy powiedzieć pas i trudno przewidzieć, czy 18 stycznia faktycznie wrócimy do rywalizacji. Rozstrzygnie się to prawdopodobnie dopiero za kilka dni, ale trzeba być dobrej myśli. Niewykluczone, że tzw. "narodowa kwarantanna" potrwa jednak dłużej i wtedy będziemy wspólnie myśleć, co tutaj dalej zrobić. Co do terminarza na 4 kolejkę, to powinien się on pojawić na początku przyszłego tygodnia - na tych samych zasadach co zawsze czyli mniej więcej siedem dni przed startem danego poziomu rozgrywkowego.

Ze swojej strony postaramy się trochę urozmaicić Wam okres oczekiwania na mecze. Obserwujcie stronę i naszego Facebooka - niedługo pojawi się tam więcej szczegółów w tym temacie.

Zachęcamy też, by zapoznać się z artykułem REPREZENTACJA, który napisaliśmy kilka dni temu. Przybliży on Wam historię naszej drużyny-wizytówki, która przez te kilka lat istnienia przysporzyła nam sporo radości. I oby w sierpniu tego roku znów zrobiło się o niej głośno.

Komentarze użytkowników: