fot. © www.shutterstock.com

Plan retransmisji na trwający tydzień!

11 stycznia 2021, 19:41  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Zarówno we wtorek, jak i w środę od 20:00 do 21:30 zapraszamy Was na kolejne retransmisje z komentarzem na żywo. Tym razem z drugiej kolejki trzeciej i drugiej ligi.

Niestety nasz okres bez gry wydłuży się - wygląda na to, że na parkiet nie wyjdziemy wcześniej niż 31 stycznia. No nic, staramy się robić swoje i zapraszamy Was, by we wtorek i środę odwiedzić nas na naszym kanale YouTube. We wtorek od 20:00 pokażemy Wam dwa spotkania:

20:00 JMP - Moja Kamanda

20:50 AutoSzyby - Copa FC

Przy okazji tego drugiego spotkania, po jego zakończeniu dokonamy analizy wydarzeń z ostatnich sekund - wspólnie ocenimy, czy bramka zdobyta przez Rafała Muchę została zdobyta w czasie, czy już po czasie. 

Z kolei w środę zapraszamy na następujące spotkania:

20:00 Gold-Dent - Bad Boys

20:50 Namiotowo - StimaWell

Oczywiście komentarz będzie w czasie rzeczywistym. Wiemy, że podczas pierwszej retransmisji w tym sezonie dopadły nas pewne problemy, ale już wyciągnęliśmy z niej wnioski i teraz wszystko zacznie się już o czasie i zgodnie z naszymi standardami. Poniżej przedstawiamy link do meczów wtorkowych, a w środę podmienimy go na mecze drugiej ligi.

Jak zwykle zachęcamy do zostawiania łapek w górę i subskrypcji. Za każdy donejt lub wsparcie na Patronite serdeczne dzięki. Prosimy też o kulturalny komentarz na czacie :)

Komentarze użytkowników: