fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Grupy 2.edycji Wiosennego NLH Cup rozlosowane!

18 lutego 2021, 15:51  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Mieliśmy te zawody rozgrywać 14 marca. Ale ponieważ nagle zlitowała się nad nami pogoda, uznaliśmy że warto z tej okazji skorzystać. I dlatego 21 lutego widzimy się na boisku!

Fakt rozegrania imprezy za kilka dni NIE powoduje, że ta z 14 marca jest odwołana. Wręcz przeciwnie - rozegramy po prostu dwa turnieje. Jeśli chodzi o ten pierwszy, to zgłosiło nam się 16 zespołów, aczkolwiek mamy jeszcze przynajmniej dwie chętne drużyny. Dlatego też od razu prosimy, że jeśli ktoś wie, że jego zespół jednak nie dojedzie na zawody, niech podzieli się z nami tą informacją jak najszybciej. Zwłaszcza, że brak przyjazdu jakiegokolwiek zespołu spowoduje, że inni uczestnicy danej grupy rozegrają tylko po dwa spotkania! Bardzo byśmy takiej sytuacji nie chcieli. Wierzymy jednak, że mamy do czynienia z poważnymi ludźmi. A teraz przejdźmy do sedna.

W górnym menu strony zlokalizujcie pomarańczową zakładkę o nazwie NLH CUP. Znajdziecie tam już TERMINARZ oraz dział LIVESCORE. W trakcie zmagań, po każdym meczu będziemy w nim uzupełniali wyniki. Możecie więc już dziś ustawić sobie to miejsce jako stronę główną swojej przeglądarki i w niedzielę odświeżać ją co mniej więcej 15 minut;)

Jeśli chodzi o regulamin, to najważniejsze kwestie znajdziecie TUTAJ. Nie zamykamy się jednak na Wasze wskazówki. Podobnie jeśli chodzi o wątpliwości - jeżeli jakiś punkt regulaminu budzi Wasze zastrzeżenia, to czekamy na informację.

Co do szatni - przypominamy, że na terenie na którym będziemy grali NIE MA żadnej przebieralni. Jest natomiast zadaszona scena, gdzie można się przebrać. Aczkolwiek zanim ubierzecie strój piłkarski, prosimy kapitanów by zgłosili się do Organizatora w celu poinformowania o obecności danej drużyny, a przy okazji okazji damy Wam do wypełnienia formularz oraz przekażemy napoje energetyczne.

Dodajmy, że puchary, medale oraz statuetki na niedzielne rozgrywki ufundował pan Poseł Krzysztof Gawkowski, który wspiera nas już drugi raz pod rząd, za co bardzo dziękujemy! Z kolei nagrody rzeczowe dla najlepszych to zasługa wójta Gminy Klembów - p.Rafała Mathiaka. Również bardzo nam miło!

Oczywiście wszystkim w równym stopniu życzymy powodzenia a w razie gdyby coś działo się na trasie do Woli Rasztowskiej (przypominamy adres - ulica Warszawska 41) lub jeśli jednak nie wystartujecie w zmaganiach - informujcie! Numer 501-162-400 jest do Waszej dyspozycji. Do zobaczenia!

Komentarze użytkowników: