fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Znamy grupy turnieju dla Franka!

31 sierpnia 2021, 12:56  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Zaledwie kilka dni dzieli nas od kolejnej, piłkarskiej batalii. Ale chociaż na boisku zwycięzca będzie tylko jeden, to pamiętajcie, że sam udział w tym turnieju powoduje, że wszyscy możecie być z siebie dumni.

23 zespoły - tyle wystartuje w turnieju charytatywnym dla Franka. Już teraz bardzo Wam dziękujemy za chęci i dobre serce, bo środki które przekażecie za udział, pozwolą ulżyć rodzicom Franka w ich codziennej walce o zdrowie swojego syna. Możemy się jedynie domyślać, jak trudna jest to sytuacja i ile poświęcenia wymaga. Dlatego jeśli możemy ich wesprzeć, równolegle robiąc to, co daje nam tyle frajdy -  to trzeba działać! Dodatkowo - podczas samej imprezy wystawiona będzie puszka, to której również będzie można wrzucać drobne środki. Za każde wsparcie - w imieniu Franka i jego rodziców - BARDZO dziękujemy.

To jest też dobry moment, by podziękować sponsorom - właścicielowi firm: Warszawski Elektryk i Warszawski Kopacz. Naszą inicjatywę wsparł również stomatolog Grzegorz Roguski. Opowiemy Wam jeszcze o nich w oddzielnym artykule. Słowa wdzięczności kierujemy także do dyrekcji Szkoły nr 2 oraz pracowników Urzędu Miasta, na czele z panią Burmistrz, za bezpłatne użyczenie boiska.

Teraz przejdźmy do spraw stricte turniejowych. W górnym menu strony możecie już zlokalizować pomarańczową zakładkę o nazwie DLA FRANKA. Znajdziecie tam TERMINARZ oraz dział LIVESCORE. W trakcie zmagań, po każdym meczu będziemy w nim uzupełniali wyniki. Już dziś powinniście ustawić sobie to miejsce jako stronę główną swojej przeglądarki i w niedzielę odświeżać ją co mniej więcej 10 minut;) Prosimy przy okazji o wyrozumiałość, jeśli nie byliśmy w stanie spełnić wszystkich Waszych życzeń odnośnie grup. Wydaje się, że dogodziliśmy znakomitej większości i jednocześnie chcieliśmy podziękować tym, którzy nie mieli żadnych próśb, dzięki czemu mogliśmy umieścić ich w grupie A, która gra od samego rana. Wiemy, że zrywanie się z łóżka w niedzielny poranek bywa trudne, ale wierzymy, że dacie radę.

Jeśli chodzi o regulamin, to najważniejsze kwestie znajdziecie TUTAJ. Nie zamykamy się jednak na Wasze wskazówki. Podobnie jeśli chodzi o wątpliwości - jeżeli jakiś punkt regulaminu budzi Wasze zastrzeżenia, to czekamy na informację.

Kwestia dojazdu - przypominamy, że gramy w Kobyłce, ulica Orzeszkowej 3/5 (Szkoła Podstawowa nr 2). Poniżej macie do dyspozycji mapkę, żebyście dysponowali wiedzą jak zachować się w kontekście parkowania aut. Łącznie do Waszej dyspozycji będą trzy parkingi - jeden bezpośrednio przy boisku, drugi koło ronda, a trzeci (potwierdzimy to jeszcze w piątek) na terenie Szkoły (wjazd od ulicy Wąskiej).

Co do szatni - prawdopodobnie (potwierdzimy to w piątek) będzie można przebrać się w szatniach w szkole. To miejsce będzie jednak służyło wyłącznie jako przebieralnia - nie należy tam zostawiać żadnych drogocennych rzeczy. Aczkolwiek zanim ubierzecie strój piłkarski, prosimy kapitanów by zgłosili się do Organizatora w celu poinformowania o obecności danej drużyny, a przy okazji okazji damy Wam do wypełnienia formularz oraz przekażemy napoje energetyczne.

Jeśli pogoda dopisze, to już od rana rozpoczniemy transmisję na żywo z turnieju. Chcemy, by miała ona luźną formę, czyli oczywiście będą transmitowane spotkania, ale chcemy też porozmawiać z zawodnikami, powymieniać się z Wami uwagami, informować o ewentualnych opóźnieniach, etc. Co więcej - będzie możliwość wpłacania donejtów, które również przekażemy dla Franka.

I jeszcze ważna sprawa - na ten moment mamy jeszcze dwie drużyny rezerwowe. Jeśli już dziś wiecie, że istnieje duże ryzyko iż nie dojedziecie do Kobyłki, macie problemy kadrowe lub zdarzy się cokolwiek innego, co spowoduje, że Wasz udział stanie pod znakiem zapytania - dajcie nam znać. Są zespoły które tylko czekają by wskoczyć do drabinki turniejowej. Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem 501-162-400. Możecie dzwonić o każdej porze dnia. Liczymy, że wszystko się uda, że zanotujecie 100% frekwencję i mamy nadzieję, że po finałowym gwizdku w ostatnim meczu z Waszym udziałem, stwierdzicie że było warto do nas przyjechać. Widzimy się w niedzielę!

Do zobaczenia!

Komentarze użytkowników: