fot. © www.shutterstock.com

Zapraszamy na transmisję LIVE z meczów 7.kolejki III ligi!

1 lutego 2022, 17:36  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Wracamy z transmisjami. Co prawda nie obiecujemy, że  w kolejnych dniach też będą, ale we wtorek jesteśmy z Wami przez cały wieczór.

Chcemy sprawdzić, jak to będzie dziś wyglądało pod względem polubień, subskrypcji, donejtów, ale też rejestracji na BETFAN, albowiem potrzebujemy Waszego wsparcia w tych tematach. Stawiamy przed Wami wyzwanie - 100 łapek, jeśli chcecie by transmisja była też w środę. To chyba niska cena, prawda? :) Jeśli chodzi o rejestracje u naszego ligowego bukmachera, to 2-3 nowe konta byłyby mile widziane (jak to zrobić - TUTAJ). Bukmacherzy też mają co robić i wiadomo, że szybciej okursują nasze mecze, jeśli liczby będą się zgadzały. Ok, to teraz plan na wieczór:

20:05 Bad Boys - Moja Kamanda

20:50 Adrenalina - AutoSzyby

21:35 JMP - Beer Team

22:20 Razem Ponad Promil - Las Vegas Parano

23:05 NetServis - Byczki

Prosimy, by na boisku ustawiać się według rozpiski, czyli gospodarze po lewej stronie parkietu, a goście po prawej. Pamiętajcie też, by pod filmem zostawić polubienie, a kto nie ma jeszcze zasubskrybowanego naszego kanału, niech zrobi to czym prędzej (oczywiście z dzwoneczkiem). Link TUTAJ. Z góry dziękujemy także za każde wsparcie kanału poprzez donejta (link w opisie filmu) - całość przeznaczamy na realizację kolejnych spotkań.

Komentarze użytkowników: