fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Drużyna tygodnia - 9.kolejka

28 lutego 2022, 19:38  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Zaczynamy rozliczanie się z 9.kolejki. Na pierwszy ogień idzie TOP 5 z ostatniej serii, bo wielu z Was pokazało w poprzednim tygodniu naprawdę dobrą formę!

Jako pierwszych zaprezentujemy tych, którzy naszym zdaniem byli najlepsi na poziomie 1.ligi. W bramce stawiamy na Filipa Górala czyli pana Profesora z In-Plusu - kto oglądał mecz z KroosDe ten wie jakiej klasy to zawodnik. Dalej mamy kolejnego przedstawiciela nowych mistrzów NLH, czyli Bartka Przyborka - za odwagę w grze i piękne bramki. W obronie (z konieczności) ustawiliśmy także Mateusza Muszyńskiego czyli motor napędowy Al-Maru w starciu z Łabędziami. Z kolei w ataku dwóch zawodników, których imiona i nazwiska tłumaczą się same, czyli Karol Sochocki i Adam Matejak.

1 liga 9 kolejka

Schodzimy do 2.ligi. I tutaj pierwszym zaprezentowanym będzie Bartek Muszyński, który miał duży udział w zwycięstwie N-BUDu nad Burgerami. Identyczną laurkę możemy napisać Danielowi Gierze - obrońca AGD Marking zdobył dodatkowo dwie kluczowe bramki w konfrontacji ze StimaWell. Dużo spokoju, ale też jakości pokazał również Marek Długołęcki, bez którego Tuba mogłaby się jeszcze bardziej pomęczyć z Klimagiem. A co się tyczy naszej linii ataku, to tutaj mamy Remka Muszyńskiego (króla polowania w rywalizacji Delux z Ryńskimi), oraz Michała Alberskiego, świeżo koronowanego króla strzelców 2.ligi.

9 kolejka 2 liga

Po tym, jak mistrzostwo 3.ligi zgarnął zespół JMP, jasnym było, że z tej ekipy musi się pojawić kilku graczy w Drużynie Tygodnia. Choćby Tomek Kalinowski, który podtrzymał formę z całego sezonu i udowodnił w spotkaniu o wszystko, że zawsze można na niego liczyć. Przeskakując nieco formacje, uprzedźmy że drugim przedstawicielem JMP jest Adrian Wrona - autor aż czterech goli przeciwko Mojej Kamandzie! Skromniejszy dorobek strzelecki miał we wtorek Adam Stańczuk, ale jego gole i tak miały swoją wartość, bo dzięki nim NetServis utrzymał się w lidze kosztem Beer Teamu. Dobre zawody ma też za sobą Konrad Orlik, dzięki czemu Las Vegas z honorem pożegnało się z trzecim poziomem rozgrywkowym, pokonując Bad Boys. A na szpicy mamy jeszcze Bartka Bajkowskiego - zawodnik AutoSzyb musiał się mocno napocić, aby jego zespół pokonał Ponad Promil, ale praca którą wykonał na szczęście nie poszła na marne.

9 kolejka 3 liga

No i ostatni akapit klasycznie poświęcamy 4.lidze. W bramce mamy debiutanta - Grześka Śliwińskiego. Zdarzało się, że w poprzednich kolejkach mieliśmy do niego uwagi, ale w ostatniej kolejce bronił kapitalnie i pomógł zespołowi w sięgnięciu po brązowe medale. Kolejny dobry mecz do CV zapisali również Krystian Zbrzeski ze Szmulek oraz Evgenio Asinov z Gencjany. Być może część z Was spodziewała się w TOP 5 Kamila Wróbla z Górali, ale my woleliśmy z tego zespołu wybrać Krzyśka Pawlaka, który w poniedziałkowy wieczór był katem Joga Bonito. A ktoś mógłby pomyśleć, że pewnie na wyrost w Drużynie Tygodnia znalazł się Radek Rzeźnikiewicz - nic z tych rzeczy! Dwa gole przeciwko HandyMan przyczyniły się do sensacyjnego remisu Kartoflisk, który odebrał rywalom miejsce gwarantujące awans! Poza tym - znajdźcie nam drugiego zawodnika, który ma taki procent skutecznych zagrań w stosunku do kontaktów z piłką :)

9 kolejka 4 liga

Wszystkim wybranym serdecznie gratulujemy! W profilach indywidualnych już pojawiła się informacja, że zostaliście wybrani do TOP 5. A kolejne notowanie w przyszłej edycji :)

Komentarze użytkowników: