fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Wybór najładniejszego pudła grudnia!

22 stycznia 2023, 19:48  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Strzał na pustą bramkę nie zawsze okazuje się formalnością. Udowadnia to nasz materiał, w którym wybierzecie najpiękniejszego prawie-gola grudnia (kolejki 1-3).

Standardowo zaczynamy od przypomnienia zasad. Jak zagłosować w zabawie na pudło miesiąca? Otóż - do dyspozycji macie aż dwanaście sytuacji, a imiona i nazwiska ich autorów znajdują się w komentarzach artykułu na FB - czyli TUTAJ. Wchodzicie, dajecie polubienie, serduszko lub inną ikonę emocji i po sprawie. Można oddać głos na kilka osób naraz (zwłaszcza, że niektórzy strzelcy naprawdę bardzo się postarali, by zasłużyć na Wasze Uznanie). A tak wygląda komplet nominowanych:

1. Mateusz Adamski (Al-Mar)

2. Paweł Bartochowski (Auto-Delux)

3. Damian Zajdowski (Gold-Dent)

4. Mateusz Grochowski (Burgery Nocą)

5. Bartek Grzybowski (Szmulki)

6. Maciej Jasiński (Auto-Delux)

7. Szymon Knap (Kasbud)

8. Mateusz Marcinkiewicz (Alpan)

9. Daniel Matwiejczyk (Górale)

10. Oskar Bajkowski (AutoSzyby)

11. Jakub Obsowski (TG Sokół)

12. Łukasz Uthke-Nowak (Wesoła)

Tradycyjnie już dla autora najpiękniejszego pudła sezonu będzie przygotowana statuetka oraz nagroda. Zanim to się jednak stanie, wpierw musimy wyłonić trójkę finalistów. To trochę potrwa, ale mamy nadzieję, że wykażecie się dystansem i będziecie zachęcali do głosowania na siebie :)

Serdecznie zachęcamy, gdy już klikniecie na post konkursowy, by go od razu polubić (a nie tylko sam komentarz) czy nawet udostępnić. Dzięki temu zobaczy go więcej osób.

Głosowanie na FB kończymy w środę, 25 stycznia o godzinie 20:00! CZAS START! :)

Komentarze użytkowników: