fot. © www.planarstudio.pl

Kacper Krzyt typuje 5.kolejkę IV ligi!

23 stycznia 2023, 00:01  |  Kategoria: Zapowiedzi  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Dla Byczków potyczka z Joga Finito to mecz ostatniej szansy. Porażka spowoduje, że miejsce na półce za puchar w NLH prawdopodobnie wciąż pozostanie puste.

Ekipa Dawida Pływaczewskiego ma na swoim koncie tylko cztery punkty. Tylko, bo zdobyła je w pierwszych dwóch kolejkach, a od tego momentu przestała punktować. W tym momencie strata do trzeciego miejsca to już pięć "oczek" i nie można sprawić, by się powiększyła. Kacper Krzyt nie bierze takiego scenariusza pod uwagę. O jego ambicji niech świadczy fakt, że w jednym z meczów zagrał z kontuzją, tak bardzo zależało mu by pomóc zespołowi. Mamy nadzieję, że ten uraz to już przeszłość i w poniedziałek zobaczymy go w dobrej formie. Podobno zapowiada się całkiem dobry skład i to zwiastuje fajny mecz przeciwko Joga Finito. Czy zwycięski? O tym przekonamy się wkrótce, a już teraz zapraszamy do zapowiedzi, które przygotował dla nas popularny Krzytek!

                                                               Kacper Krzyt

TG Sokół Brwinów (3) - Gencjana (2) (TYP KACPRA - X2) (TYP ORGANIZATORA - 2)

Zaczniemy od meczu dwóch drużyn z podium. Gencjana w starciu z Byczkami naprawdę nas zaskoczyła i z perspektywy boiska nie wyglądają na drużynę z 4.ligi. Dużą robotę robi Piotr Hereśniak, widać doświadczenie u tego grajka, a w połączeniu z resztą dobrych i biegających zawodników są w stanie ograć każdego, ale jak się przekonaliśmy dzięki Szmulkom: "są do ruszenia". Ekipa z Brwinowa podobnie jak my też ma spory kawałek do Zielonki, u tej ekipy również widać, że coś już kiedyś grali na hali. Stawiam na zacięty mecz z delikatnym wskazaniem na Gencjanę.

Szmulki Warszawa (4) – Chłopcy z Manhattanu (9) (TYP KACPRA - 1X) (TYP ORGANIZATORA - X2)

Przede wszystkim chciałbym zacząć od gratulacji dla Szmulek za poprzedni tydzień :) Są niepokonani w tej lidze, potrafią strzelić 3 bramki w półtorej minuty oraz nie odpuszczają. Co mogę powiedzieć o ChzM? Niezbyt wiele... Nowa ekipa, na koncie jedna wygrana z Kotwicą oraz na razie najlepszy strzelec w lidze Daniel Nakielski. Jeżeli Szmulki chcą pozostać niepokonane z pewnością muszą na niego uważać. Po cichu będę kibicował ChzM, z uwagi na sytuację w tabeli.

Joga Finito (6) – Byczki Otousa (8) (TYP KACPRA - 2) (TYP ORGANIZATORA - X)

Przyszedł czas na mecz mojej drużyny. Będzie to spotkanie, w którym ewentualna porażka chyba pozbawi szans na walkę o podium, więc dla obu ekip to "być albo nie być". Nie ukrywam, że nas interesuje tylko zwycięstwo, nie są to słowa rzucane na wiatr, wraca nasza tajna broń w postaci Konrada, będzie również Siero, więc skład jak za starych dobrych czasów. Joga Finito jako jedyni urwali punkty Joga Bonito, więc jest się czego bać. Myślę, iż będzie to zacięty mecz, ale mam nadzieję, że wywalczone 3 punkty pojadą do Starych Babic.

Joga Bonito (1) - Semola (7) (TYP KACPRA - 1) (TYP ORGANIZATORA - X)

Lider vs drużyna, która mało strzela, jak i mało traci. Czy wynik ponownie będzie wyglądał jak na dużym boisku? U Joga Bonito chyba zaszły grube roszady po ostatnim sezonie, gdy mieli na koniec sezonu tyle samo punktów co słynne Kartofliska. Pokonali ekipę z Brwinowa, nie przegrali meczu oraz w składzie mają Salaha, na papierze murowany faworyt. Semola minimalne porażki, równie dobrze mogliby być teraz na podium. Moim zdaniem będą to piłkarskie szachy.

Lema Logistic (5) - Serce Kotwica (10) (TYP KACPRA - 1) (TYP ORGANIZATORA - X2)

Kotwica, póki co bez powodzenia w lidze. Ale nie martwcie się, my też rok temu tak mieliśmy, a nawet były dwucyfrówki... Czas najwyższy, żeby ta ekipa zaczęła punktować. Cztery mecze adaptacji z halą starczą :) Lema podobnie jak Bonito spora różnica w porównaniu do zeszłego sezonu, jeżeli nie chcą w tym spotkaniu zgubić punktów, powinni się bardziej skupić na grze, niż na dyskusjach z sędzią. Wtedy ten mecz powinien zakończyć się po ich myśli.

PS: Przypominamy o nakazie posiadania butów wyłącznie z płaską podeszwą!

Komentarze użytkowników: